Apie

15

1821-aisiais Johnas Sharpas Douglasas Hamburge įkuria parfumerijos ir muilo fabriką. 1910-aisiais seserys Maria ir Anna Carstens Hamburge atidaro mažą parduotuvėlę. Šie du įvykiai sukuria nuostabią sėkmės istoriją ir duoda pradžią didžiausiam Europos kosmetikos ir parfumerijos parduotuvių tinklui DOUGLAS.

Douglas moto: „Verslą valdome širdimi ir protu.

Širdis reiškia, kad mums patinka mūsų darbas. Mes savo klientus pasitinkame su entuziazmu. Protas reiškia, kad dirbame orientuodamiesi į sėkmę ir veikiame pamatuotai.”

Šia filosofija vadovaujamės ir kurdami Douglas grožio blog’ą, prie kurio dūzgia tikras bičių avilys – daugybė profesionalų kasdien dirba, kad galėtų jums pateikti tai, kas grožio pasaulyje geriausia, įdomiausia, naujausia ir veiksmingiausia. Čia rasite naudingus patarimus, kaip išsirinkti tinkamiausią priemonę pagal jūsų odos tipą, stilių ar sukurti trokštamą įvaizdį. Be to, turėsite galimybę atidžiai sekti Douglas parduotuvėse vykstančius grožio renginius, tokius kaip „Grožio gatvė“, kur žymiausių kosmetikos gamintojų manikiūro bei makiažo specialistai ir plaukų stilistai lepina moteris išskirtinėmis grožio procedūromis.

 

Mes tikime tuo, ką darome, nes iš ilgametės patirties žinome, kad kartais tinkamai parinktas makiažas ar įdomus kvapas gali ne tik akivaizdžiai praskaidrinti nuotaiką, bet ir pakeisti likimą. Užsukite pas mus net jei nežinote, ko tiksliai norite, – mes rasime, kuo Jus pradžiuginti ir sudominti.

Mūsų komanda:

Viktė

Ką veikiu gyvenime: domiuosi grožiu ir įvairiomis meno formomis. Stengiuosi gyventi tuo, kas įkvepia ir nenustoju ieškoti savęs naujose srityse.
Kokiomis temomis rašau blog‘e: rašau apie tai, kas aktualu ir įdomu. Sieku pasidalinti sava patirtimi ir jos pasisemti iš kitų.
Ką mėgstu: saulėlydžius, ilgus pašnekesius ir impresionistinį meną.
Kaip gyvenu: gyvenime išnaudoju kiekvieną suteiktą progą nuveikti ką nors neįprasto, patirti kuo daugiau
įvairių nuotykių ir mokytis ne tik iš kitų žmonių pasiekimų, bet ir iš jų klaidų.
Kas mane įkvepia: dailė, buvimas gamtoje ir artimi žmonės.
Mano gyvenimo moto: „Geriau gailėtis to, ką padarei, nei to, ko nepadarei“.

Eglė

Ką veikiu gyvenime: dirbu grožio srityje ir tuom mėgaujuosi.
Kokiomis temomis rašau blog‘e: apie grožį ir madą, apie tai, kas aktualu iš šiuolaikiška, apie tai, dėl ko moterys kraustosi iš proto :)
Ką mėgstu: madą, kiną, socialinę mediją, rytinę vėlyvą šeštadienio kavą, vasarą, jūrą, Beyonce, profesionalumą, kokybę, dizainą, mados žurnalus, kūrybiškumą…ar tęsti toliau? :)
Kaip gyvenu: stengiuosi kiekvieną dieną pasisemti ir išmokti kažko naujo.
Kas mane įkvepia: kitų žmonių sėkmės istorijos.
Mano gyvenimo moto: „Turite mėgti tai, ką darote“.

Gintarė

Ką veikiu gyvenime: dirbu grožio srityje, su grožiu sieju ir savo laisvalaikį.
Kokiomis temomis rašau blog‘e: apžvelgiu naujausius kosmetikos ir odos priežiūros produktus, dalinuosi patirtimi naudojant įvairias priemones.
Ką mėgstu: vasarą, gamtą, filmus, grožį, stilių ir kosmetiką.
Kaip gyvenu: laiką skirdama darbui, meilei ir savo pomėgiams.
Kas mane įkvepia: sėkmingi žmonės, kurie viską pasiekė savo jėgomis.
Mano gyvenimo moto: „Svarbiausia gyvenime yra būti laimingu“.