Sausis 30, 2017

ASMENUKIŲ MANIJA: KAIP NUOTRAUKOSE ATRODYTI TOBULAI?

Motiv_Selfiemania_3

Pastaraisiais metais asmenukės ( selfie) tapo itin populiarios. Jei anksčiau žmonėms dar keldavo nuostabą, kodėl kažkas save fotografuoja, tai dabar jau niekam klausimų neliko. Šiuo metu yra vienintelis rūpestis: kaip asmenukėse atrodyti tobulai?

Nesvarbu, nori atnaujinti savo profilio nuotrauką, ar ją nusiųsti savo mylimajam – mes norime atrodyti fotogeniškos, natūraliai gražios ir tiesiog stulbinančios. Tiesa, nėra taip paprasta atkartoti iš nuotraukų šviečiančias modelių šypsenas, bet nenusiminkite, turime paruošę jums kelis paprastus triukus! Ar pasiruošusios savo naujai #bestpictureoftheday?

 

PASIRINKITE APŠVIETIMĄ

Motiv_Selfiemania_4

Tam, kad nuotraukose atrodytum tobulai, visai nebūtina išmanyti makiažo subtilybių. Daugeliu atveju užtenka tik tinkamai pasirinti apšvietimą, kuriame fotografuojatės.

Pirmiausia, apšvietimas turi kristi iš priekio. Taigi atsistokite lauke arba teisiog prieš langą ir garantuojame – rezultatas bus stulbinantis. Beje, reikia atkreipti dėmesį ir į tai, kuriuo dienos metu fotografuojatės. Jei tai vidurys dienos ir saulė yra aukštai, metamas šėšėlis gali atrodyti kaip juodi ratilai po akimis. Idealiausias metas – saulėtekis arba saulėlydis. Šiuo paros metu apšvietimas sklinda iš žemai ir yra pats gražiausias. Išmėginkite ir pamatysite, kad asmenukės su tokiu apšvietimu yra daug patrauklesnės.

Neturi galimybių padaryti asmenukės būtent šiuo metu? Ne bėda! Paimk baltą popieriaus lapą ir laikyk jį pečių lygyje kol fotografuojiesi. Balta spalva atmuš krentančią šviesą ir tai padės sukurti gaivų #nofilter asmenukės įvaizdį.

 

IEŠKOKITE, KOKIU KAMPU PADARYTOS NUOTRAUKOS ATRODO GERIAUSIAI

Motiv_Selfiemania_1

Yra tik viena taisyklė: kamerą aukščiau, smakrą vos žemiau, šypsokis ar daryk bet kokią kitą mėgstamą mimiką. Nereikia į viską žiūrėti labai rimtai. Gera nuotrauka gausis tik tada, jei tikrai mėgausiesi visu procesu.

Siūlome išbandyti štai ką: laikyk kamerą vos aukščiau savo galvos – akys atrodys didesnis, o veidas siauresnis.

 

PAIEŠKOKITE DAILAUS FONO

Neabejojame, kad nuotraukoje akį traukti nori būtent tu, tad pirmiausia pasirūpink, kad tave supa švari ir tvarkinga aplinka. Jei fone matysis išmetyti rūbai ar neplauti indai, gero rezultato tikėtis neverta.  Taip pat labai svarbi ir fono spalva. Šviesi aplinka idealiai tiks tamsiaplaukėms, o šviesiaplaukės turėtų paieškotį pilkų atspalvių – su baltos spalvos aplinka jos tiesiog susilietų. Jei už nugaros yra šviesos šaltinis (pavyzdžiui lempa), pakeiskite jo vietą taip, kad šviesa sklistų į veidą. O gal esi paplūdimyje ar už nugaros stūkso kalnai? Nepraleisk progos įsiamžinti!

 

PASIRINKITE TINKAMĄ MAKIAŽO PAGRINDĄ

Motiv_Selfiemania_5

Dar viena neatskiriama tobulos asmenukės dalis – lygus odos atspalvis. Ir tai labai nesunku pasiekti: pirmiausia pasirinkite šviesą atspindinčią makiažo bazę. Tai užtikrins, kad tokie netobulumai kaip raudonis ar sausos veido vietos nebus pastebimos. Po to tepkite HD makiažo pagrindą – tai specialios tekstūros produktas, kuris specialiai sukurtas televizijai. Jis garantuoja tobulą padengimą, bet  nėra matomas nei televizoriaus ekrane, nei nuotraukoje. Pakutinis žingsnis – tamsių ratilų po akimis ir kitų netobulumų maskavimas. Tik būtinai įsitikink, kad maskuojamosios priemonės spava sutampa su tavo naudomo makiažo pagrindo.

 

NEPAMIRŠKITE VEIDO MODELIAVIMO

20170130_090809

Nedaug kas gali pasigirti profesionalia įranga ir geromis sąlygomis fotografuotis tobulai apšviestoje vietoje. Bet nėra padėties be išeities – esame paruošę kelis makiažo triukus, kurie padės sukurti vaizdą lyg stovetumėte tobulame apšvietime.

Pirmiausia griebkite skaistinančią priemonę (highlighter). Perbraukite ja skruostikaulius, smakrą, kaktą ir nosies briauną – tai sukurs blykstės efektą. Kontūravimui rinkitės matinį bronzantą. Paryškinkite po skruostikauliais, po žandikauliu ir abi nosies puses. Šių produktų pasirinkimas dabar itin platus. Gal dažaisi tik tam tikromis progomis ar tiesiog nesi linkusi išlaidauti? Puiki išeitis – paletės. Profesionaliai atrinkti atspalviai patogioje dėžutėje tiks tiek išrankiai kosmetikos gerbėjai, tiek neįgudusiai naujokei. Joje rasi viską, ko gali prireikti: ir paskaistinsi, ir pakontūruosi.

Kad ir kaip nori pritrenkiamai atrodyti, nepersistenk. Akcentuok arba akis, arba lūpas, kitu atveju atrodysi itin nenatūraliai, tad ir pats rezultatas netenkins. Bet yra ir kita medalio pusė – kai išsirinksi, kurią veido vietą nori akcentuoti, ją dažyk kiek ryškiau nei tai darytum paprastai. Nuotraukoje visos spalvos atrodys kiek blankesnės, tad turėk omenyje tai, kai darysies makiažą. Nuotraukai trūksta ryškumo? Išnagrinėk, kurios vietos nurėtum ryškėsnės ir makiažo pagalba ištaisyk tai.

 

TOBULA DRAUGŲ ASMENUKĖ

Friends with balloons taking selfie on the rooftop

Juk kaip smagu fotografuotis su draugais. Gali ja pasidalinti savo socialiniame tinke, o ir po kiek laiko linksma prisiminti, kaip ta akimirka buvo įamžinta. Ir visai nesvarbu kur esate, naktiniame klube ar jaukiai sukritę ant lovos žiūrite filmą namie.

Tam, kad asmenukė būtų tikrai vykusi, pirmiausia turite išsirinkti fotografą. Geriausia, kad juo taptų aukščiausias iš draugų – jis grupės atžvilgiu telefoną laikys geriausiu kampu. Suglauskite galvas ir stenkitės atrodyti kuo aukštesni. Ir tai visai nereiškia paties kūno – proporcijos atrodo ilgesnės vien dėl ištempto kaklo ir veido padėties. Nebijokite ekperimentuoti, ieškokite, kokiu kampu nufotografuoti atrodote geriausiai, kuris apšvietimas sukuria geriausius rezultatus. O svarbiausia – nepamirškite linksmintis! Juk tokios nuotraukos, kuriose kvailiojate kartu su draugais, yra pačios geriausios.

 

KAD NUOTRAUKOS BŪTŲ DAR ĮDOMESNĖS

Kad visi žino, kas yra asmenukių lazda, nėra abejonių, bet ar jau naudojai ją nuotraukoms daryti? Jei ne, tikrai verta. Kampas įdomesnis, aprėpiamas didesnis plotas nei telefoną laikant tiesiog rankoje, tad tilps ne tik daugiau draugų, bet kelionės metu galėsi įamžinti platesnį panoraminį vaizdą. Gali pamiršti svetimų žmonių sustabdymą ir prašymą nufotografuoti. Dabar gali tai padaryti pati. O rinkis reikės ne iš vienos ar dviejų praeivio padarytų nuotraukų.