Vasaris 14, 2018

Blakstienų tušas: kaip sukurti WOW žvilgsnį?

CAMPAIGN_BeautyVisual_MascaraCup_TheRightMascaraForYourLash_31122020_RGB

Niekas taip gerai nepabrėžia žvilgsnio, kaip tankios, ryškios ir ilgos blakstienos.  Ne visoms gamta padovanojo nepriekaištingai atrodančias vėduokles ant akių, bet nieko tokio. Tinkamai parinktas blakstienų tušas veikia lyg tikra burtų lazdelė.

 

Kaip išsirinkti blakstienų tušo šepetėlį?

Pirmiausia, dar prieš renkantis blakstienų tušą, reikia nuspręsti, kokio efekto nori. Kiekvieno šepetėlio forma atlieka skirtingą darbą ir šis pasirinkimas ne tik padės išsirinkti tinkamiausią blakstienų tušą, bet ir padės pasiekti norimą rezultatą.

CAMPAIGN_Still_MascaraBrushes_TheRightMascaraForYourLash_31122020_CMYK2

 

Blakstienų tušas dramatiškoms ir tankioms blakstienoms

Ieškant tankinamojo blakstienų tušo, jo šepetėlis yra itin svarbus. Pirmiausia dairykis didelės plačios galvutės su tankiais šereliais. Jei nori dar didesnės dramos – ieškok tokio pat tipo, tik spirale besisukančio šepetėlio. Didelis šerelių kiekis užtikrina du dalykus: tobulą iššukavimą ir kiekvienos blakstienos padengimą tušu. Tokiu būdu yra sukuriamas tankių ir storų blakstienų efektas.

Mažas triukas: tepdama blakstienų tušą prie blakstienų augimo linijos atlik porą horizontalių judesių. Taip intensyvumas bus dar stipresnės, o blakstienos atrodys tankesnės.

 

Blakstienų tušas ilgoms blakstienoms

Ieškant ilginamojo blakstienų tušo, produkto pagrindinis tikslas – blakstienas „ištempti“. Tam reikėtų rinktis šukų tipo šepetėlį su trumpais retais šereliais. Tokia forma nesunkiai leidžia pasiekti kiekvieną plaukelį nuo šaknų iki galiukų.

Mažas triukas: skirtingai nei su tankinamuoju blakstienų tušu, čia reiktų vengti horizontalių judesių. Tai gali sulipinti blakstienas.

CAMPAIGN_BeautyVisual_MascaraApplication_TheRightMascaraForYourLash_31122020_RGB

Blakstienų tušas užriestoms blakstienoms

Riečiantis blakstienų tušas yra nepakeičiamas draugas tiesių ir į apačią žiūrinčių blakstienų šeimininkėms. Šiuo atveju rinktis reiktų riestos formos šepetėlį. Tik neišsigąsk. Tokio tipo blakstienų tušas paprastai yra tirštesnis, bet tai yra dėl to, kad lengviau suteiktų tokią blakstienų formą, kokios trokšti.

Mažas triukas: blakstienų tušą tepk dvejomis kryptimis. Pirmiausia pradėk nuo viršutinės (išorinės) blakstienų pusės, o tik tada keliauk prie apačios ir tepk nuo šaknų iki galiukų. Net ir tiesiausios blakstienos paklusniai užsiries.

 

Du blakstienų tušai – maksimalus efektas

CAMPAIGN_BeautyVisual_TwoMascaraBrushes_TheRightMascaraForYourLash_31122020_RGB

Toms, kurios nori iš blakstienų tušo išspausti viską, kas įmanoma, nebūtina ieškoti to vieno vienintelio. Tikrą dramą galima sukurti naudojant…du skirtingus tušus vienu metu..

  • Visada pradėk nuo ilginamojo blakstienų tušo. Tepk jį nuo blakstienų vidurio iki galiukų. Tik nepersistenk ir neuždėk daugiau nei du sluoksnius. Palauk 30 sekundžių ir gali tęsti toliau.
  • Dabar pats laikas sukurti dramatišką ir ryškų žvilgsnį. Čiupk riečiamąjį arba tankinamąjį blakstienų tušą ir tepk jį nuo pat šaknų iki galiukų.

 

Juodos, rudos ar itin ryškios spalvos?

CAMPAIGN_BeautyVisual_CloseUpCouple_TheRightMascaraForYourLash_31122020_RGB

 

Juodas blakstienų tušas yra klasika.  Jis tinka visoms progoms ir bet kokios išvaizdos moteriai. Tačiau kartais norisi mažo akcento, kuris gali iš esmės pakeisti kuriamą įvaizdį.

Rudas blakstienų tušas yra antras populiariausias po juodo. Jis išryškina žvilgsnį, tačiau tai daro sukurdamas kur kas natūralesnį efektą.

Juoda ir ruda nuobodu? Griebk ryškią spalvą. Jie dabar yra itin madingi ir populiarūs stilingųjų pasaulyje. Tiesa, persistengti nereikėtų. Geriau sekti tikrų makiažų ekspertų pavyzdžiu ir tokį blakstienų tušą naudoti tik norint pridėti žvilgsniui mažą akcentą. Tai reiškia, kad reiktų pradėti nuo juodo blakstienų tušo ir su juo sukurti pagrindą. Na, o tada metas pasirinktai spalvai. Turkio spalva tobulai paryškins mėlynas akis. Violetinė arba burgundiška spalva pabrėš rudas ir žalias akis.

 

Naujausias mados klyksmas: išraiškingos apatinės blakstienos

CAMPAIGN_BeautyVisual_LookDown_TheRightMascaraForYourLash_31122020_RGB

 

Tenka pripažinti, kad dažant blakstienas  beveik visada yra orientuojamasi į viršutines blakstienas, o apatinės arba visai pamirštamos, arba padažomos lyg tarp kitko. Ir visai be reikalo. Tie, nors ir maži, bet kruopščiai padažyti plaukeliai gali padaryti tikrai didelį skirtumą. Dabar į madą vėl braunasi Twiggy intensyvus žvilgsnis, o jam sukurti gali padėti net specialiai apatinėms blakstienoms sukurti tušai. Tai įprastas blakstienų tušas, tik su mažesniu šepetėliu. Įprastas dydis gali ant mažų plaukelių užtepti per daug masės, o tai paspartins produkto nutrupėjimą. Maži šepetėliai padės to išvengti ir užtikrins, kad kiekviena blakstiena bus nepriekaištingai padažyta.

Mažas triukas: jei nori dar aštresnio efekto, šepetėlį laikyk vertikaliai. Bijai, kad ištepsi paakius? Naudok specialius padelius, kurie puikiai tiks ne tik naudojant blakstienų tušą, bet ir tepant šešėlius.

 

Kodėl blakstienų tušas trupa?

CAMPAIGN_Still_MascaraShadow_TheRightMascaraForYourLash_31122020_CMYK

Dažniausias nusiskundimas, kuris skrieja į naudojamą blakstienų tušą – produktas tepa paakius arba greitai nutrupa. Iš patirties galiu pasakyti, kad dažnu atveju tai yra ne produkto kaltė, o mūsų pačių daromos tam tikros klaidos. Jei susidūrei su šia problema, siūlau įsitikinti, kad viską darai teisingai, o tik tada savo blakstienų tušą mesk į šiukšlių dėžę.

  • Sudžiuvęs blakstienų tušas. Jis nebūtinai turi būti senas, kad pradėtum jausti, jog formulė yra sausa. Tam įtakos gali turėti tai, kaip ištrauki šepetėlį. Venk pumpavimo judesio (kuris tikrai yra labai mėgiamas) ir visada sandariai užsuk dangtelį. Į tubelę patekęs deguonis greitai sudžiovins net ir patį geriausią produktą.
  • Riebus paakių kremas. Tam tikros blakstienų tušų formulės gali tepti būtent dėl to. Pabandyk nebedažyti apatinių blakstienų tušu, o jas pabgrėžk pieštuku ar šešėliais. Jau po pirmo tokio karto pastebėsi, ar situacija pagerėjo.
  • Drėgnas oras. Nebūtinai turi tiesiai į akis purkšti lietus, kad nuo ore tvyrančios drėgmės pradėtų bėgti blakstienų tušas. Padaryk eksperimentą ir vieną dieną tokį produktą naudok patalpoje. Pavyzdžiui savaitgalį, kai nereikia kojos kelti iš namų. Jei tušas išliko savo vietoje, akivaizdu, kad jis skirtas sausoms oro sąlygoms. Tokiomis dienomis jį ir naudok. Na o lietingoms dienoms įsigyk vandeniui atsparų produktą.
  • Tušo naudojimas ne pagal jo paskirtį. Labai dažna klaida, kai norint išgauti itin ryškų efektą yra tepamas sluoksnis po sluoksnio, o ant viršaus dar sluoksnis. Nori tankių blakstienų, o naudoji ilginamąjį tušą? Didelis sluoksnių kiekis to neišspręs, o tik apsunkins ir paspartins trupėjimą.

Dabar jau žinai pagrindinius dalykus, kurie padės išsirinkta tobulą produktą tobulai atrodančioms blakstienoms. Nebijok eksperimentuoti ir ieškoti ne tik naujų formulių ir šepetėlių formų, bet ir spalvų. Juk niekas taip nesuteikia gyvybės, kaip spindinčios ir besišypsančios akys.