Liepa 2, 2017

DOUGLAS GIMTADIENIS ANT RIEDUČIŲ

DSC_0149

Už lango kelias dienas iš eilės merkiantis lietus verčia pasiilgti saulės, vasariškos šilumos ir lauko pramogų. Jei sekėte paskutinius DOUGLAS organizuojamus renginius, žinote, kad neseniai vyko net keli labai įdomūs užsiėmimai. O dar įdomiau tai, kad jie  neturi nieko bendro su kosmetika. Laikas pasilinksminti ir aktyviai pajudėti!

Riedučių pamoka – štai ką neseniai siūlė DOUGLAS. Tiek mažam, tiek dideliam. Tiek visiškam naujokui, tiek jau šiek tiek žinančiam. Tiek man, paskutinį kartą ant ratukų stovėjusiai prieš 15 metų. Jei praleidote šią pamoką, siūlai sužinoti, ko atsisakėte.

DSC_0035

Vilniaus Vingio parke susirinko nemažai drąsuolių, kurie panoro pasimokyti, kaip įvaldyti reidučius. Nors didžioji dalis susirinkusių iš pradžių jautėsi gana nedrąsiai, aplink zujantys riedutininkų būreliai įkvėpė pasiikėjimo ir noro jaustis taip pat laisvai, kaip ir aplink pramogaujantys vilniečiai.

DSC_0058

Šio tikslo siekti padėjo profesionali trenerė.Kai kokios nors veiklos moko tuo gyvenantis asmuo, nesunku užsikrėsti entuziazmu.

Pradėjome nuo visiškų pagrindų. Kaip teisingai pasirinkti riedučius, kaip juos užsidėti, kad būtų patogu ir nežalotume kojų, kaip saugiai stovėti, kokioj pozicijoj turi būti kūnas, kad galėtume lengvai važiuoti, apsisukti ir sustoti. Atrodo labai paprasti dalykai, bet tai gerai įvaldžius, jau galima mokytis sudėtingesnių judesių.

DSC_0105

Vos per valandą pirmą kartą gyvenime riedučius apsimovę žmonės jau gana lengvai judėjo ir pasitikėjo savo kūnu. Ir net pasibaigus pamokai nei vienas neskubėjo namo ir toliau šlifavo tai, ką ką tik išmoko.

Smagu, kai galima užsiregistruoti į tokias nemokamas pamokas. Tai leidžia išbandyti šį tą naujo, išeiti iš savo komforto zonos ir pasikrauti geros energijos.

Vienintelis blogas dalykas –  šiuo metu, kai rašau šį tekstą, už lango pliaupia lietus ir mano riedučiai nekantriai stovi laukdami palankaus oro.

 


Visi pranešimai

Susije straipsniai su Grožis