Rugsėjis 27, 2018

DOUGLAS NATURALS: prasiplėtusi linija tiesiai iš gamtos

7-DSC_0536

DOUGLAS NATURALS jau buvo surinkęs nemenką gerbėjų ratą, tačiau dabar jis prasiplės dar labiau. Visiškai atsinaujinusi natūralios kosmetikos linija pasiruošusi pavergti širdis tiek savo ingredientais, tiek nepaprastai maloniu poveikiu. Juk tikrasis grožis ateina iš gamtos.

 

5 LINIJOS – 5 INGREDIENTAI SKIRTINGIEMS ODOS POREIKIAMS

2-DSC_0543

 

  • CLEANSE

Bet kokia kokybiška odos priežiūra prasideda nuo tinkamo valymo. Šiam darbui DOUGLAS NATURALS pasirinko visų gėlių karalienę – rožę. Ji tokia švelni ir pasižymi minkštinančiu poveikiu. Ne veltui  šis gamtos elementas puikiai tinka valymui. Oda tampa švari, minkšta ir švelni.

6-20180927_080747

CLEANSE linijoje yra ne vienas dėmesio vertas produktas. Pavyzdžiui valomasis veido aliejus su tikrais rožių žiedlapiais. Šis produktas ne tik be priekaištų pašalina makiažą ir minkština odą, bet ir puikiai atrodo ant kosmetinio stalelio. Beje, jei norite švelnaus šveitimo, tikrai rekomenduoju šį aliejų sujungti su šveičiamąja pudra. Viso gero, negyvosios odos ląstelės – laba diena, tobulai švari oda.

 

  • ENERGISE

Papilkėjusi oda. Šiai problemai spręsti gamta taip pat gali kai ką pasiūlyti – moringas. Azijos ir Afrikos regionuose augantis augalas pasižymi šviesinamuoju poveikiu bei energijos suteikimu. Būtent dėl to šis ingredientas yra puikus pasirinkimas pavargusios odos priežiūrai.

5-20180927_080602

Itin universalus produktas, kurį galima pritaikyti tiek kasdieninėje priežiūroje, tiek naudoti profilaktikai – Energising Liquid Care. Skalsi priemonė primena serumą ir be galo greitai įsigeria.

 

  • HYDRATE

Drėkinimas, drėkinimas ir dar kartą drėkinimas. Tai auksinė taisyklė bet kokio tipo ir būklės odai. Drėkinamoji priemonė tiesiog privalo būti net ir riebiausios odos savininkės rutinos dalimi. Ir tai galima pasiekti vėl pasitikint gamtos dovana – kokosu. Kokosų aliejus daugelio mėgiamas, tačiau toms, kurioms jo tekstūra rieboka, DOUGLAS NATURALS siūlo platų pasirinkimą variacijų.

3-20180927_080501

Mano mėgstamiausia – purškiama kokosų dulksna. Vasarą ji buvo nepakeičiama tiek po saulės vonių, tiek norint atsigaivinti. Na o dabar, kai oras vėsta ir tuoj tuoj prasidės šildymo sezonas, ji puikiai padės atstatyti drėgmės balansą. Tuo labiau, kad galima naudoti tiek ant švarios odos, tiek ant makiažo bet kuriuo dienos metu.

 

  • DETOX

Tiek gyvenime, tiek odos priežiūroje reikalingas balansas. Vienas geriausių būdų tai pasiekti – detoksikacija. DOUGLAS NATURALS šiam darbui atlikti pasirinko molį – natūralią valomąją priemonę.

4-20180927_080535

Nors kiekvieną dieną odą kruopščiai nuvalome, bet kartais reikalinga ir intensyvesnė pagalba. Niekas taip gerai neatkemša užterštos odos kaip molio kaukės. Viena jų iš esmės pakeitė mano požiūrį į tokio tipo produktus. Purifying Exfoliating Mask veikia ne tik kaip įprasta molio kaukė, bet ir atlieka šveičiamąjį darbą. Esame pratusios užtepti kaukę, ją palaikyti ir tada tiesiog nuplauti. Su šia viskas kiek kitaip. Prieš plovimą reikia dar kiek pamasažuoti. Toks paprastas judesys gerokai pagerina patį efektą ir odos būklę. Švara ir spindesys jau po pirmo karto!

 

  • CARE

Ne tik veidui, bet ir visam kūnui reikalinga kruopšti priežiūra bei nuolatinis maitinimas. Kas geriau tai gali atlikti, jei ne priemonės su migdolais? Šis ingredientas nuo seno naudojamas įvairaus pobūdžio odos priežiūros gaminiuose dėl savo maitinamųjų ir raminamųjų savybių.

 

SVARBU ŽINOTI

8-DSC_0547

DOUGLAS NATURALS natūralumu alsuoja ne tik savo produktų sudėtimi, bet ir pačiu konceptu. Visa linija tinka veganams ir nei vienas produktų nebuvo mėgintas su gyvūnais. O ir visoms pakuotėms sunaudojama daug mažiau medžiagų, kurios vėliau dar gali būti rūšiuojamos bei perdirbamos. Mylėkime gamtą ir gamta mylės mus.