Sausis 25, 2017

MILIJONO VERTAS ŽVILGSNIS

DSC_0225

Kiekviena sutiks, kad prikaustantis žvilgsnis yra tai, ko mes tikimės iš savo blakstienų tušo. Išraiškingos, atskirtos, ryškios ir tobulai padengtos. O gal renkatės tušą, kuris jums suteiktų neįtikėtinai didelę apimtį? Jei taip, tiesiog privalome pakalbėti apie L’Oréal kuriamą milijono vertą žvilgsnį.

Šiandien pristatysiu jums keturis skirtingus Volume Million Lashes linijos blakstienų tušus. Visų pagrindinė paskirtis – sukurti didelę apimtį. Tikslas vienodas, bet įrankiai tam pasiekti – skirtingi.

 

Volume Million Lashes

DSC_0240

Ko gero mano mėgstamiausias, iš visų keturių išbandytų. Stambus šepetėlis gali patikti ne visoms, bet man jis tiko idealiai. Blakstienoms tikrai suteikiama daugiau apimties, plaukeliai atskiriami, bet nesulipinami, o žvilgsnis atrodo „pilnas“. Blakstienos tobulai paskirstytos. Plaukeliai atrodo ploni, bet tikrai susidaro įspūdis, kad jų milijonas.

DSC_0244

Didelis šepetėlis nustebino dar tuo, kad jis tepant atrodo kiek sausas. Buteliuke esantis dozatorius puikiai paskirsto produkto kiekį. Blakstienos atrodo gerokai ryškesnės, bet išlaikomas natūralus įvaizdis.

Beje, pastebėjau, kad blakstienos atrodo ir kiek ilgesnės.

 

Volume Millione Lashes So Couture So Black

DSC_0231

Dvi išskirtinės šio tušo savybės – kvapas ir spalvos intensyvumas.

Kvapas: Ir tikrai, aromatas gerokai skiriasi nuo kitų. Saldokas, bet neįkirus, visiškai jokių asociacijų su chemija, kaip dažnai būna pauosčius vieną ar kitą blakstienų tūšą. Kiek tai aktualu mūsų blakstienoms, nežinau, bet didelis pliusas už pačią idėją. Ypač rekomenduoju visoms jautrių nosyčių savininkėms.

Spalvos intensyvumas: teigiama, kad šiuo tušu padengtos blakstienos bus juodesnės už pačią naktį. Tikrai susiduriu su ta problema, kai įsigytas produktas nesuteikia tokio tamsumo, kokio tikiuosi. Šis produktas tikrai So Black. Be konkurencijos juodesnis už kitus tris čia aprašomus tušus.

DSC_0233

Šio tušo šereliai yra gerokai trumpesni nei paprasto Volume Million Lashes, tad puikiai tiks trumpų blakstienų savininkėms. Pats galiukas kiek susiaurėja, tad kiekvienas plaukelis bus nudažytas. Lyginant patį tankumą, tai šio tikėjausi kiek daugiau. Tiesą pasakius, blakstienos linkusios lipti ir nėra taip atskirtos, kaip su Volume Million Lash, tad puikiai tiks toms, kurios mėgsta sunkesnį žvilgsnį. Sluoksnis po sluoksnio tikrai sukuria be galo intensyvų, be galo juodą žvilgsnį. Taigi drąsuolės – pirmyn!

 

Volume Millione Lashes Feline

DSC_0249

Ko gero natūraliausią žvilgsnį kuriantis tušas, kokį tik esu bandžiusi. Pirmiausia šepetėlis. Jis savo forma skiriasi nuo kitų. Lenktas, o šereliai trumpi. Atrodo, kad buvo paimtas Volume Million Lashes So Couture So Black šepetėlis, šiek tiek ištemptas ir sulenktas. Rezultatas – vėduoklės tipo blakstienos.

DSC_0245

Visas blakstienų linkis pagriebiamas vienu metu, tad nereikia palei akies linkį vis vaikščioti šepetėliu. Produktas tikrai gerai iššukuoja blakstienas, jos nesulipusios, atrodo tankios, bet man pritrūko pigmentacijos ir intensyvumo. Greičiausiai mano pačios blakstienos šiam tušui kiek per trumpos.

Tiesa, šis tušas irgi kvepia, o laikosi neįtikėtinai ilgai!

 

Volume Millione Lashes Fatale

Pristatau jį paskutinį ne be priežasties. Mano nuomone, šiame produkte yra po savybę iš visų jau aptartų produktų. Juodas ir „sunkumas“ kaip So Black, tankina kaip pirmasis Volume Million Lashes, o atskiria kaip Feline.

DSC_0250

O va šepetėlis visai kitoks. Visi iki šiol aptarti šepetėliai, lyginant su šiuos, atrodo labai tvarkingi. Šereliai preciziškai tiksliai sustatyti vienas šalia kito, o Fatale šio principo atsisako. Trumpi šereliai leidžia pasiekti visas blakstienas, šepetėlį lengva valdyti, o rezultatas džiugins bet kokių blakstienų savininkes.

loreal tusai

Ar pastebite skirtumus? Aš neabejotinai juos matau!

Kiek žmonių, tiek ir nuomonių. Kiek skirtingų blakstienų savininkių, tiek ir poreikių. Kas tiko man, nebūtinai tik jums (ar atvirkščiai). Bet kokiu atveju ieškoti verta – kas nenorėtų milijoninių blakstienų? O L’Oréal tikrai paruošęs visą amuniciją tam.

Sėkmės!