Sausis 22, 2017

NAUJOKAI STARSKIN IR JŲ NEĮTIKĖTINI LAIMĖJIMAI PER PIRMUOSIUS METUS

1441972866_new-picture

18 grožio naujovių, 12 nominacijų, 9 grožio apdovanojimų, 25 šalys, >2000 prabangių parduotuvių Europoje ir Viduriniuosiuose Rytuose , 2017m. sausį žengti žingsniai Jungtinėse Amerikos Valstijose – ir tai tik pati pradžia!

2017m. sausio 9d. – STARSKIN , pristatydami vis naujas, servetėlės tipo (sheet mask), veido kaukių linijas ir kitus inovatyvius grožio produktus, vos per metus tapo viena savo srities lyderių pasaulyje.

Anot Transparency Market Research ataskaitos, STARSKIN yra tarp trijų geriausių servetėlės tipo (sheet mask) kaukių gamintojų pasaulyje.

 

9 apdovanojimai per pirmuosius metus!

unnamed (1)

Savo kelią pradėję 2015 metų rugsėjį, greitai auganti įnovatyvi Korėjos grožio produktų įmonė, netruko užkariauti Europą ir Viduriniuosius Rytus. Tai įrodo ir fenomenaliai didelis apdovanojų skaičius, kuriuos gavo vos per pirmuosius gyvavimo metus.

Vien tik per 2016-tuosius STARSKIN buvo nominuotas 12 grožio nominacijų, o 9 jų laimėjo. Tarp šių – Women’s Health Future 50 Beauty, Pure Beauty ir vieno Viduriniųjų Rytų mados ir grožio tinklalarščio apdovanojimai.

STARSKIN įkūrėjai Nicole Arnoldussen ir Paul Hendriks sako: „Mes esame labai laimingi ir labai didžiuojamės šiais pasiekimais. Laimėti 9 apdovanojimus pirmaisiais savo veiklos metais – tai neįtikėtinai didelė sėkmė ir pripažinimas naujai įmonei. Ir šį įvertinimą gavome iš grožio industrijos, įtakingų grožio redaktorių ir klientų, kurie myli ir atpažįsta mūsų aukštos kokybės grožio produktus.”

“Mūsų pirmųjų metų sėkmė grožio produktų rinkoje yra tikras paminklas mūsų sunkiam darbui ir inovacijoms. Tai yra gyvas įrodymas to, kad mes galime pristatyti dar daugiau aukšto lygio produktų, kurie suteikia sveikus ir švytinčius rezultatus.  Kitais metais mes pristatysime dar daugiau naujovių, taigi sekite mus!”

ssc801_env_sachet_product__20x20_300_eu02_awardlogo_v2

„STARSKIN įkvėpė aistra kurti aukštos kokybės grožio priemones, kurios vyrams ir moterims be makiažo ar grožio meistrų pagalbos vos per kelias minutes padėtų įgauti sveikai švytinčią odą”, pasakoja Nicole.

Ji sako: „Mūsų tikslas – į pasaulinę kosmetikos priemonių rinką įtraukti visas naujausias ir inovatyviausias odos priežiūros technologijas, kurios gimsta rytuose, t.y. Korėjoje. Dar daugiau, siekiame, kad mūsų produktuose būtų kuo naudingesnės medžiagos. Pavyzdžiui jūros dumbliai, žalioji arbata ir bambukas yra gerai žinomi dėl senėjimo proceso stabdymo, kolageno kiekio didinimo ir odos skatinimo atsinaujinti. Visa tai jau amžius žinoma ir naudojama tradiciniame Korėjos odos priežiūros rituale.”

 

STARSKIN APDOVANOJIMAI

 Ekrano fiksavimas


CF_pink

Visi STARSKIN produktai sudėtyje neturi parabenų, silikono, mineralinio aliejaus, sulfatų ar sintetinių dažiklių. O PETA sertifikatas patvirtina, kad nei vienas produktų nėra išbandytas su gyvūnais. Pagaminta Korėjoje.

 


 

APIE STARSKIN

Model with The Master Cleanser Detoxing Sea Kelp Leaf Face Mask

Nepriekaištinga, stulbinančiai tobula veido oda. Sveika ir švytinti – tarsi spindėtų iš vidaus.

Kiekviena moteris susimąsto, kokios paslaptys slypi už žavių, raudonuoju kilimu sklendžiančių filmų žvaigždžių        nepriekaištingos išvaizdos. Su STARSKIN visos šios, taip kruopščiai saugotos, Holivudo paslaptys buvo atskleistos.

STARSKIN® sukurtas remiantis įžymybių dermatologų ir estetų žiniomis. Pagaminta Korėjoje, kurioje    plėtojamos pažangiausios odos priežiūros technologijos.

Tarp inovatyvios kolekcijos, STARSKIN siūlo ir platų pasirinkimą Bio-Celiuliozės servetėlės tipo (sheet mask)  kaukių – naujos kartos technologijos produktą, kurį ekspertai vertina kaip vieną geriausių būdų rūpintis oda.     STARSKIN Glowstar™ putojanti šveitimo kempinėlė ir dvisluoksnės rankų bei pėdų kaukės taip pat puikiai  įvertinti už galimybę mėgautis spa teikiamais malonumais ir procedūrų rezultatais tiesiog namuose.

Nuo pirmų žingsnių Europoje ir Viduriniuosiuose Rytuose 2015 metų rugsėjį, STARSKIN pradėjo savo veiklą 25  šalyse ir 2000 prabangiose parduotuvėse. 2017 metų sausį STARSKIN pristatė pilną produktų liniją Barneys New  York, taip įžengdami į Jungtines Amerikos Valstijas. Šiuo metu STARSKIN turi 18 skirtingų odos priežiūros  produktų, tarp kurių yra ir Artist FX™ Auto-Patting makiažo aplikatorius, o šiais metais bus pristatyta dar daugiau  grožio naujienų.

Daugiau informacijos rasite: www.starskinbeauty.com