Liepa 24, 2017

PAŠĖLĘS OMBRE ĮVAIZDIS LŪPOMS

DSC_0322

Ombre plaukai, ombre nagai, o dabar pats metas ir ombre lūpoms. Dar tokių nematėte? Tada susipažinkite su ARTDECO OMBRɳ LIPSTICK.

Iš pirmo žvilgsnio keistoki, sunkiai pritaikomi ir dar sunkiau įvaldomi. Bet žinote ką – tai daug geriau ir lengviau nei galvojate.

 

Spalvos ir tekstūra

DSC_0324

Kiekvieni lūpų dažai sudaryti iš 3 tarpusavyje derančių atspalvių. Taip, visi išgaunami rezultatai gana ryškūs, bet juk nieko kito iš tokios idėjos ir nesitikėtume :). Stebina tai, kaip tolygiai atspalviai susilieja ant lūpų. Ruošdamasi išbandyti ARTDECO OMBRE³, šalia pasidėjau ir lūpų teptuką spalvoms sulieti, bet jo neprireikė.

Tekstūra labai maloni. Tokia švelni ir dengiasi kaip kremas. Neišryškina net sausiausių lūpų, o jausmas tiesiog pasakiškas. Net nuvalius dažus ant odos lieka drėgmė. Paprastai, dienos pabaigoje nuplovus makiažą, lūpos tiesiog reikalauja balzamo. Tačiau ne šį kartą. Nuvalius dažus atrodė, kad… aš jau pasitepiau balzamu.

 

Naudojimas

2017-07-24

Naudojimas, kiek pasitreniravus, tampa pakankamai lengvas. Vienintelis sunkumas, su kuriuo galite susidurti, tai apatinė lūpa. Viršutinę dažote kaip įprasta, o apatinei reikia dažus apversti (smailus galiukas žiūri į apačią). Ratą apsukate ir viskas – lūpos spindi ombre įvaizdžiu!

 

Dizainas

DSC_0317

Kokie neįprasti patys dažai, toks ARDECO neįprastas ir dizainas. Sidabrinis metalas, apačioje juodos raides, veidrodinis efektas ir rankoje jaučiamas svoris – tokia kombinacija tikrai leidžia manyti, kad įsigijote labai prabangų produktą, į kurį gamintojas investavo daug jėgų.

Pamačius tokius lūpų dažus natūraliai gali kilti klausimas – kam to iš vis reikia?

DSC_0336

Kosmetikos pasaulis kiekvieną dieną pasipildo naujais ir dar nematytais produktais. Viskas tam, kad galėtume eksperimentuoti, išbandyti kažką netikėto, papildyti savo kosmetinę ir tiesiog palengvinti kasdienę rutiną. Visa tai pamačiau ir ARTDECO OMBRɳ dažuose. Su jais smagu žaisti, kurti nekasdienius įvaizdžius, o, pasirinkus tinkamą atpalvių išdėstymą, lūpos atrodo putlesnės. Daug merginų naudoja vieną gudrybę – apveda lūpas kiek tamsesniu pieštuku, o jų vidų užpildo šviesesne spalva. Taip optiškai sukuriamas vaizdas, kad vidurys yra kiek iškilęs. Tokį pat rezultatą galima gauti ir su šiais dažais. Ir nereikia vienokios spalvos pieštuko, kitokios spalvos lūpdažio ir dar teptuko viskam sulieti. Kiek zuikių vienu šūviu? Skaičiuokite pačios :).

 


Produktai