Puslapio apsauga

Šioje svetainėje viešai publikuojamos nuotraukos (autoriniai kūriniai) priklauso UAB „Douglas LT” arba autoriams, su kuriais įmonė bendradarbiavo ir turi dalines autorines teises. Griežtai draudžiama šiuos kūrinius panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse arba platinti kokiu nors kitu pavidalu be UAB „Douglas LT” ir atitinkamo autoriaus-partnerio sutikimo.

Svetainėje pateikiamoje medžiagoje gali būti techninių netikslumų. Svetainės valdytojas gali atlikti pakeitimus ar pataisas bet kuriuo metu.

Statistikos tikslais svetainėje naudojami cookies (slapukai, sausainukai). Tai reikalinga vertinant svetainės lankomumą bei atskirų puslapių populiarumą, o taip pat atliekant statistinius tyrimus. Toks duomenų tvarkymas neleidžia tiesiogiai ar netiesiogiai nustatyti Jūsų tapatybės. Jūs galite ištrinti slapukus iš savo kompiuterio ar juos užblokuoti, pasinaudodami savo kompiuteryje esančia interneto naršykle. Užblokavus slapukus, dėl techninių priežasčių kai kurios mūsų paslaugos Jums gali neveikti.

Svetainės valdytojas negarantuoja, kad paslaugos funkcionavimas bus nepertraukiamas ir be klaidų, kad defektai bus ištaisyti, ar kad paslauga bus apsaugota nuo virusų ar kitų kenksmingų komponentų. Jūs suprantate ir sutinkate, kad bet kokia medžiaga, kurią jūs skaitote, atsisiunčiate ar kitaip gaunate naudodamiesi paslauga, yra išimtinai jūsų nuožiūra bei rizika, ir tik jūs atsakote už žalą, padarytą jūsų sveikatai, kompiuterinei sistemai, jūs tai pat prisiimate visas išlaidas būtinoms aptarnavimo paslaugoms, remontui ar pataisoms.