DOUGLAS internetinė parduotuvė jau 10 metų kasdien pristato grožį į tavo namus! Švenčiame šia proga ir kviečiame švęsti kartu!

Kiekvieną dieną lauk daugybės pasiūlymų ir dovanų, o dabar kviečiame kartu pažvelgti į mūsų vertybes, kuriomis vadovavomės visus šiuos metus.

 

 

DIDŽIUOJAMĖS TUO, KAD KASDIEN

Mus supa moterys

 

Aistra tobulam klientų aptarnavimui ir asmeniniam ryšiui, po truputį tapo aistra internetinei prekybai - taip galėtume apibūdinti Odetos - DOUGLAS internetinės parduotuvės projekto vadovės - dešimt metų trumpai.

 

DOUGLAS komandoje - daugybė puikių moterų, kurios kasdien skiria visą savo dėmesį klientams, juos išklauso (gali netikėti, bet turime klientų, kuriems į skambučius atsiliepiame jų vardu - pažįstame iš balso) ir nuolat tobulina kiekvieną smulkmeną - kad grožio pasaulis tave apsuptų ir nesinorėtų jo palikti.

 

Šiame pasaulyje - ne vienas prekės ženklas, kuriuos sukūrė stiprios moterys. Didžiuojamės, galėdami juos pristatyti į tavo namus!

#WEDOBEAUTIFUL

Grožis tvariau

 

Pokyčiai tvarumo link prasideda nuo kiekvieno iš mūsų, todėl DOUGLAS kompanija, suprasdama, kad tvarus mąstymas bei jo taikymas praktikoje turi tapti neatskiriama mūsų kasdieninės veiklos dalimi išsikėlė sau vidinį tikslą tapti varomąją grožio sektoriaus jėga tvarumo klausimuose. Kodėl? 

 

Pirma ir svarbiausia priežastis, nes mes to norime. Nes DOUGLAS turi aiškius etinius, moralinius, visuomeninius bei ekologinius principus. Nes mes esame visuomenės dalis, kuri turi ne tik imti, bet ir duoti. Antra, nes to iš mūsų tikisi pirkėjai, kurie vis dažniau renkasi tvarius sprendimus bei produktus. Ir galiausiai trečia -  dėl to, kad privalome.  

 

Mažais žingsniais tvarumo link judėjome nuo pat pradžių - partnerių pagalba priėmėme sprendimą pakavimui naudoti kuo mažiau plastiko - visus produktus siuntose nuo pat pirmos internetinės parduotuvės darbo dienos saugojo ir dabar saugo popierius.

 

Jei savo pasirinkimus ir paliekamą pėdsaką taip pat stengiesi sekti kuo atidžiau, visuomet turi galimybę iš prekių krešelio išimti 2 nemokamus mėginėlius ir visas pridėtas dovanas - gauk tik tai, ką tikrai nori atsinešti į savo namų aplinką. 


Šiais metais išleidome pirmąją tarptautinę DOUGLAS ESG ataskaitą, kurioje įvardijome ambicingus tikslus, padėsiančius mums išmatuoti sėkmę tvarumo kelyje. Vienas tokių tikslų - iki 2025 metų pabaigos tapti klimatui neutralia kompanija.

 

Savo klientams taip pat siūlome daugybę tvaresnio grožio pasaulio produktų - nuo nuolatos besiplečiančios papildomų pakuočių pasiūlos, iki natūralių, ekologiškų, veganiškų produktų, ar produktų tvaresnėse pakuotėse.

IŠSKIRTINIS DĖMESYS

Tavo patogumui

DOUGLAS - didelė įvairių ekspetų komanda, kuri kasdien kuria Tau patogų grožio pasaulį. Tavo grožis - pagal tavo taisykles.

Rask pamiltus produktus arčiau namų. Internetinėje parduotuvėje visada gali rezervuoti mylimą produktą pasirinktoje parduotuvėje ir taip užtikrinti, kad tau atvykus į parduotuvę neteks nusivilti. Nenori įsipareigoti? Tuomet rezervacijos mygtuku gali pasinaudoti tam, kad sužinotum, kuriose parduotuvėse šiuo metu yra ieškomas produktas. Juk tai padės suplanuoti savo dienos maršrutą ir negaišti laiko mylimo produkto "medžioklei".

Grožio renginiai ir konsultacijos - tau patogiu metu. Jau ne vienus metus internetinėje parduotuvėje gali registruotis į įvairias paslaugas ir pamokas, vykstančias DOUGLAS parduotuvėse visoje Lietuvoje. Sužinoti, kokie renginiai vyks kokiu metu ir į juos užsiregistruoti, ko gero, niekada nebuvo taip paprasta!

Tavo asmeninis grožio ekspertas. Kiekvienas DOUGLAS "Grožio kortelės" savininkas ar savininkė turi savo asmeninį grožio ekspertą - prisijunk prie savo paskyros douglas.lt ir ieškok savo eksperto kontaktų. Išsamios ir asmeniškos konsultacijos tau patogiu metu ne privilegija, o kiekvieno DOUGLAS kliento teisė.

Ekspertų atrinkti produktai. Kiekvienas prekės ženklas, prieš patekdamas į DOUGLAS parduotuves ar virtualią douglas.lt lentyną, yra patikrinamas patyrusios ekspertų komandos. Taip užtikriname, kad tau pasiūlysime tik aukštus kokybės standartus atitinkančius produktus. Nori padiskutuoti su mūsų ekspertais? Prisijunk prie "Klausk DOUGLAS grožio eksperto" grupės Facebook ir drąsiai užduok klausimus mūsų ekspertams ir kitiems grupės nariams! Tavo nuomonė mums visuomet itin svarbi!

 

GROŽIO PASAULIS DABAR DAR ARČIAU TAVĘS!

Atsisiųsk mūsų programėlę!