„Išleisk prekybos centro dovanų čekį DOUGLAS parduotuvėje ir gauk -15% nuolaidą pirkiniui“ akcijos taisyklės

 

  1. Šios „Išleisk prekybos centro dovanų čekį DOUGLAS parduotuvėje ir gauk 15% nuolaidą pirkiniui“ akcijos taisyklės (toliau „Taisyklės") nustato Pirkėjo ir UAB "DOUGLAS LT" (toliau „Pardavėjas") tarpusavio teises bei pareigas DOUGLAS parduotuvėje pirkėjui atsiskaitant už prekes prekybos centro, kuriame įsikūrusi DOUGLAS parduotuvė, dovanų čekiu ar kuponu.

 

  1. Šios Taisyklės galioja nuo 2019.01.07 iki 2019.01.31 DOUGLAS tinklo parduotuvėse Lietuvos Respublikos teritorijoje atsiskaitymui už prekes ar paslaugas panaudojus galiojantį prekybos centro dovanų čekį/kuponą.

 

  1. Pardavėjas pasilieka teisę bet kuriuo metu pakeisti, taisyti ar papildyti Taisykles, atsižvelgdamas į teisės aktų nustatytus reikalavimus.

 

  1. Pagal šias Taisykles DOUGLAS parduotuvėje už prekes ar paslaugas atsiskaitant prekybos centro, kuriame yra įsikūrusi DOUGLAS parduotuvė, dovanų čekiu ar kuponu Pirkėjui suteikiama vienkartinė 15% nuolaida prekėms ar paslaugoms.

 

  1. Nuolaida taikoma tik toms DOUGLAS prekėms ar paslaugoms, kurioms akcijos laikotarpiu netaikomos kitos nuolaidos arba taikoma mažesnė nei 15% nuolaida. Nuolaidos nėra sumuojamos ir netaikomos „Gera kaina“ pasiūlymams.

 

  1. Pardavėjas turi teisę nesuteikti nuolaidos, jei Pirkėjas nesilaiko aukščiau išvardytų akcijos sąlygų.