Atrask malonias smulkmenas

Gaivinanti skubioji pagalba lūpų grožiui

Ar jau išbandėte DOUGLAS kolekcijos naujieną - bioceliuliozinę lūpų kaukę "Moisturising Hydrogel Lip Mask"?

Ši kaukė per 10 - 15 minučių sudrėkins ir atgaivins išsausėjusias lūpas.

 

DOUGLAS patarimas: jei norite sustiprinti gaivinantį poveikį, kaukę prieš naudojimą įdėkite į šaldytuvą kelioms minutėms.


ATRASK »

 

Grožio miegas - ne tik saldus posakis

Veido kaukė nakčiai - puikus sprendimas odos puoselėjimui. Būtent naktį suaktyvėja dauguma odos atsinaujinimo procesų, oda geriau pasisavina kosmetikoje esančias naudingas medžiagas. SHISEIDO "Ibuki Beauty Sleeping Mask" kaukė - išskirtinė. Tai - gelinė kaukė su kapsulytėmis, kurios masažuojant kaukę ant odos tirpsta ir tampa skysčiu. Tokia kaukė neapsunkins mišrios ar riebios odos, o akivaizdų poveikį ryte pamatys visų odos tipų savininkės. Oda bus gerai sudrėkinta, putlesnė, atrodys pailsėjusi, atgavusi švytėjimą.

Šalia puikaus poveikio maloniai nudžiugins kaukės skalsumas - vienam kartui užteks vos vieno ar dviejų mililitrų kaukės.


ATRASK »

 

Gražių lūpų paslaptis

Tobulai padažytų lūpų paslaptis nr. 1

Tam, kad lūpų dažai neišsilietų ir nesubėgtų į lūpų raukšles, renkamės lūpų pieštukus. Ir tikriausiai visos sutiks, kad priderinti lūpų pieštuko spalvą prie lūpų dažų - tikras iššūkis.

Jei sutinkate, išbandykite itin patogius bespalvius lūpų pieštukus - spalvos derinti nereikės ir pakaks turėti vos vieną pieštuką visoms lūpų dažų spalvoms!

 

Tobulai padažytų lūpų paslaptis nr. 2

Net pačios drąsiausios lūpų dažų ar blizgesių spalvos atrodys puikiai, jei jais dengsite lygias ir švelnias lūpas.

Išsirinkite lūpų šveitiklį, kuris švelniai pašalins negyvas odos ląsteles ir nepamirškite jo naudoti bent kartą per savaitę arba prieš pat dažydama lūpas.

 


 

Išvenkite į raukšleles subėgančio makiažo

 

Ilgai išliekančiam makiažui užtikrinti naudokite pagrindus, kurie padės išryškinti pasirinktos priemonės spalvą, ji dengsis tolygiau, išliks ilgiau, o svarbiausia - nesubėgs į raukšleles!

 

Lūpų dažų pagrindai sudrėkins lūpas, todėl makiažas atrodys dar geriau. Kas gali būti geriau, nei sudrėkintų lūpų ir ilgai išliekančių lūpų dažų derinys?

 

Kai kurie akių šešėlių pagrindai net pavers akių šešėlius atspariais vandeniui - ypač patogu karštomis dienomis ar pašėlusių vakarėlių metu.

LŪPŲ DAŽŲ PAGRINDAI

AKIŲ ŠEŠĖLIŲ PAGRINDAI


 

Mėgaukitės mėgstamais kvapais, kad ir kur būtumėte

Savo mėgstamus kvepalus visuomet turėkite su savimi! Ir tam nereikia nešiotis viso kvepalų buteliuko, kuris gali būti ir sunkus, ir didelis.

Užpildykite kelioninį kvepalų buteliuką mėgstamiausiais kvepalais ir galėsite juos nešiotis rankinėje ar pasiimti į rankinį bagažą keliaudami lėktuvu - juk turėsite ne daugiau, nei 10 ml kvepalų.


Visi kelioniniai kvepalų buteliukai »