Atrask malonias smulkmenas

Gražių lūpų paslaptis

Tobulai padažytų lūpų paslaptis nr. 1

Tam, kad lūpų dažai neišsilietų ir nesubėgtų į lūpų raukšles, renkamės lūpų pieštukus. Ir tikriausiai visos sutiks, kad priderinti lūpų pieštuko spalvą prie lūpų dažų - tikras iššūkis.

Jei sutinkate, išbandykite itin patogius bespalvius lūpų pieštukus - spalvos derinti nereikės ir pakaks turėti vos vieną pieštuką visoms lūpų dažų spalvoms!

 

Tobulai padažytų lūpų paslaptis nr. 2

Net pačios drąsiausios lūpų dažų ar blizgesių spalvos atrodys puikiai, jei jais dengsite lygias ir švelnias lūpas.

Išsirinkite lūpų šveitiklį, kuris švelniai pašalins negyvas odos ląsteles ir nepamirškite jo naudoti bent kartą per savaitę arba prieš pat dažydama lūpas.

 


 

Išvenkite į raukšleles subėgančio makiažo

 

Ilgai išliekančiam makiažui užtikrinti naudokite pagrindus, kurie padės išryškinti pasirinktos priemonės spalvą, ji dengsis tolygiau, išliks ilgiau, o svarbiausia - nesubėgs į raukšleles!

 

Lūpų dažų pagrindai sudrėkins lūpas, todėl makiažas atrodys dar geriau. Kas gali būti geriau, nei sudrėkintų lūpų ir ilgai išliekančių lūpų dažų derinys?

 

Kai kurie akių šešėlių pagrindai net pavers akių šešėlius atspariais vandeniui - ypač patogu karštomis dienomis ar pašėlusių vakarėlių metu.

LŪPŲ DAŽŲ PAGRINDAI

AKIŲ ŠEŠĖLIŲ PAGRINDAI


 

Mėgaukitės mėgstamais kvapais, kad ir kur būtumėte

Savo mėgstamus kvepalus visuomet turėkite su savimi! Ir tam nereikia nešiotis viso kvepalų buteliuko, kuris gali būti ir sunkus, ir didelis.

Užpildykite kelioninį kvepalų buteliuką mėgstamiausiais kvepalais ir galėsite juos nešiotis rankinėje ar pasiimti į rankinį bagažą keliaudami lėktuvu - juk turėsite ne daugiau, nei 10 ml kvepalų.


Visi kelioniniai kvepalų buteliukai »

LAIMĖK ypatingą buteliuką

DALYVAUK CAROLINA HERRERA LOTERIJOJE!

REGISTRUOK čekį ir
LAIMĖK CAROLINA HERRERA 80 ml talpos unikalų buteliuką!

REGISTRUOK!

black