Azijos grožis

Azijos grožio paslaptys TAU

Visas grožio pasaulis seka naujienas iš Azijos, o tikliau – Pietų Korėjos, kur kosmetika sujungia patirtį ir inovacijas. Kai kalbame apie korėjiečių grožio ritualus, svarbiausia yra odos priežiūra, o po to seka inovatyvus dekoratyvinis makiažas, kuris tik dar labiau pabrėžia tai, kuo garsėja Korėjos moterys – spindinčią, lygią ir švelniai rausvą odą.

 

Odos priežiūrai korėjietės naudoja net iki 10 priemonių kasdien! Tai skamba, kaip labai daug, tačiau neišsigąsk – mes viską pristatysime itin trumpai.

1 žingsnis – pradėk nuo aliejinio makiažo valiklio – jis puikiai nuvalys visus aliejinio pagrindo nešvarumus: sebumą, makiažą ar apsaugą nuo saulės.

 

2 žingsnis – nuprausk veidą vandens pagrindo prausikliu – jis pašalins tokius nešvarumus, kaip prakaitas ar dulkės.

 

3 žingsnis – kartą per savaitę veidą nušveisk šveitikliu, kuris pašalins negyvas odos ląsteles ir tavo oda ims natūraliai labiau švytėti.

 

4 žingsnis – tonikas. Tonikas padės pašalinti likusius nešvarumus ar prieš tai sekusių žingsnių kosmetikos likučius ir paruoš tavo odą drėkinimui.

 

5 žingsnis – esencijos. Jos-  lengvesnės tekstūros, nei serumai, tačiau dauguma esencijų turi tokių aktyviųjų medžiagų, kurios padės drėkinti, skaistinti ar stangrinti odą.

 

6 žingsnis – serumas. Aktyviųjų medžiagų koncentracija serumuose – didesnė, tad pasirink tokį, kuris geriausiai tinka tavo individualiems odos poreikiams tuo metu – mažina raukšleles, lygina odos atspalvį, mažina poras ar kita.

 

7 žingsnis sulaukia vis daugiau populiarumo, tai – kaukės. Norėdamos vienu metu pasirūpinti skirtingais savo odos poreikiais, korėjietės sugalvojo kelių kaukių naudojimą vienu metu. O jei nori ypatingo rūpesčio, rinkis vienkartines kaukes, prisotintas serumais –po 15 – 20 minučių tavo oda atrodys ypatingai. Kadangi kaukei skirti laiko kasdien gali būti sunku, rekomenduojame ją naudoti bent kartą per savaitę.

8 žingsnis – šio žingsnio svarbos negalime nepabrėžti – tai paakių kremas. Paakių oda yra ypatingai delikati ir plona, tad čia pirmiausia ir išvysi raukšleles. Kad jų išvengtų, korėjietės paakių kremą naudoti pradeda nuo 25-erių metų.

 

9 žingsnis. Su šiuo žingsniu pažįstamos ir dauguma Europos moterų. Drėkiklis. Naudok tokį, kuris labiausiai tinka tavo odos tipui. Nakčiai šį žingsnį keisk naktiniu kremu, kuris tavo oda pasirūpins aktyviau.

 

10 žingsnis – apsauga nuo saulės. Apsaugą nuo saulės korėjietės naudoja net jei dieninis kremas jau turi SPF apsaugą, tam, kad užtikrintų odos apsaugą nuo žalingų saulės spindulių.

 

10 žingsnių atrodo labai daug? Nesiimk jų visų iš karto, ypač jei dabar naudoji vos porą – tavo oda lengviau prisitaikys, jei paeiliui vis prijungsi po vieną žingsnį. Taip bus lengviau pastebėti, kurios priemonės tau tinka, o kurios – ne.

 

Jei pradėti reikėtų nuo 3 žingsnių, rinkis prausiklį, drėkiklį ir apsaugą nuo saulės, kuri gali padaryti itin daug žalos tavo odai.

 

Kaukės - geriausia, ką siūlo Azijos grožio pasaulis

Tai mada, kuri patinka ne tik priklausomoms nuo grožio pasaulio naujienų – specialios kaukės yra geriausią, ką mums siūlo Azijos grožio pasaulis.

 

Visų pirma, išbandyk vienkartines kaukes, pagamintas iš plono audinio ar popieriaus. Jos prisotintos tavo odai reikalingų ingredientų. Užsidėk kaukę ant švarios odos ir atsipalaiduok 10 – 15 minučių. Joms praėjus jausies lyg po procedūrų grožio salone. Gali rinktis iš įvairiausių kaukių – stangirnančių, drėkinančių, skaistinančių...

 

Nepamiršk palepinti ir paakių odos, ypač jei tave vargina patamsėję paakiai.


 

MITOMO kaukės


Visos MITOMO kaukės »

 


 

SHILLS kaukės


Visos SHILLS kaukės »

 


 

LA JUICE kaukės

 


 

MIZON kosmetika


 Visa MIZON kosmetika >

 


 

CRE8SKIN kosmetika

 


 

ERBORIAN kosmetika


 Visa ERBORIAN kosmetika >

 


 

TONYMOLY kosmetika


 Visa TONYMOLY kosmetika >

 


 

KOCOSTAR kosmetika


 Visa KOCOSTAR kosmetika >

 


 

PIL'ATEN kosmetika