5 BŪDAI VALYTI MAKIAŽĄ

Pirma taisyklė, kurią reikia įsiminti ir laikytis – kiekvieną vakarą būtina nusivalyti makiažą. Nesvarbu, kokia sunki diena buvo, kad esat pavargusios ar grįžot po vakarėlio ir norite tik į lovą. Kaip norite ilsėtis jūs, taip to nori ir oda. Kita svarbi taisyklė – išmokti teisingai pasirinkti produktą valymui.  Skirtingų odos tipų savininkės turi skirtingų pomėgių ir skirtingų poreikių. Šį kartą pakalbėkime apie 5 jų.

Pati naujausia DOUGLAS odos priežiūros linija DOUGLAS ESSENTIAL  tik prieš kelias dienas pasiekė parduotuvių lentynas. Ji tokia plati, kad kiekviena gali susirinkti tokius produktus, kurie tinka būtent jos turimai odai. Ir turiu omenyje kiekvieną priežiūros žingsnį. Moksliniai tyrimai ir įsiklausymas į kliento poreikius tikrai leis ne vienai mūsų palengvinti kasdienę rutiną.

Šiandien pakalbėkime apie 5 DOUGLAS ESSENTIAL  makiažo valiklius. Visi labai skirtingi, bet tuo pat metu turi daug bendro:

  • Kiekvieną produktą galima įsigyti skirtingose talpose. Taigi didelį kiekį galite visada turėti namuose, o mažą pasiimti kartu į kelionę.
  • Visi valikliai yra draugiški jautriai ir sausai odai.
  • Patogus dizainas. Keli iš produktų turi dozatorius, kurie leidžia paimti tiek priemonės, kiek jos reikia.
  • Malonus, vos juntamas kvapas.
  • Draugiška sudėtis!

Na o dabar apie kiekvieną atskirai!

  1. PIENELIS

ULTRA-COMFORT MAKE-UP REMOVER MILK

Kokiai odai geriausiai tinka? Sausai, jautriai ir normaliai.

DSC_0608

Jautrios ir sausos odos savininkės, tai kaip tik jums! Jūs tikrai puikiai žinote, ką reiškia sudirgusios akys ar sausas tempimo jausmas po makiažo nuvalymo. Pienelyje yra medvilnės žiedų ekstrakto, kuris veikia raminančiai, o sudėtyje esantis augalinis glicerinas išlaiko odoje drėgmę.

Mažo kiekio užlašinkite ant vatos diskelio ir leiskitės į malonią procedūrą, kurios metu lengvai pašalinsite visą ant veido esančią kosmetiką. Jei jau turite jautresnes akis ir paakių odą, labai daug reiškia ir tai, kaip nuo jų valote makiažą. Paimkite du vatos diskelius, ant kiekvieno jų užpilkite nedidelį kiekį pienelio ir dėkite po diskelį ant kiekvienos akies. Neskubėkite ir leiskite produktui pradėti veikti. Po kiek laiko lengvai pradėkite judinti diskelius ir švelniai pašalinkite akių makiažą. Tai tikrai padės apsaugoti ir taip jautrią vietą.

Dar vienas geras dalykas – pienelio nereikia nuplauti. Visi nešvarumai lieka vatoje, o jūs galite tęsti savo kiekvienos dienos odos priežiūros rutiną.

  1. ALIEJUS

SENSORY MAKE-UP REMOVER OIL

Kokiai odai geriausiai tinka?  Visiems tipams.

DSC_0622

Nors šis produktas tinka visiems odos tipams, jis tikra atgaiva turėtų tapti jautrios ir sausos odos savininkėms. Vos vieno dozatoriaus spustelėjimo metu gauto priemonės kiekio tikrai visiškai užtenka visam veidui. Kas labiausiai patinka, kad viskas vyksta labai greitai. Produktą įpilate tiesiai į delną, tada švelniai masažuojate veidą, kaklą ir net akių sritį, o galiausiai visa tai nuskalaujate vandeniu. O kur dar kvapas, kuris verčia pasijusti lyg būtum kosmetologės kabinete.

Beje, į šį aliejų dėmesį turėtų atkreipti ir tos, kurios dažnai kovoja su spuogeliais ir dėl to yra išsausėjęs viršutinis odos sluoksnis. Įvairaus tipo aliejais ir anksčiau buvo naudoti makiažui valyti. Aš, pavyzdžiui, kai namie nebeturiu jokio kito ploviklio, panaudoju kokosų aliejų. Bet jis, kaip ir dauguma kitų, gali kimšti poras ir taip tik pabloginti jau ir taip sudėtingą odos būklę. Šią problemą išsprendžia Sensory Make-Up Remover Oil. Jis labai švelnus, neapsunkina odos ir, nuplautas vandeniu, nepalieka aliejaus jausmo. Oda pasiima tiek produkto, kiek jai reikia. O rezultatas – nuvalytas makiažas vakare, per naktį susikaupę nešvarumai ryte ir daug švelnesnė oda kiekvieną akimirką.

  1. BALZAMAS

UNBELIEVABLE MAKE-UP REMOVER BALM

Kokiai odai geriausiai tinka?  Visiems tipams.

DSC_0628

Tai vienas įdomesnių ir universalesnių produktų ne tik makiažui valyti, bet ir odos būklei prižiūrėti. Labai lengvos tekstūros produktą reikia įmasažuoti į sausą odą. Būtent šio masažo metu balzamas virsta aliejumi, kuris, gavęs kontaktą su vandeniu, tampa pieneliu. Taip besitransformuojantis produktas odai suteikia kelių skirtingų priemonių teikiamas geriausias savybes.

Tiesa, tai ne tik labai geras makiažo valiklis, bet ir skubi pagalba išsausėjusiai odai. Storai užtepus ir palaikius apie 15min. gausite drėkinamąją kaukę, storai užtepus ir palaikius 5min. prieš miegą, gausite regeneruojamąją kaukę. Šios kaukės yra skaidrios, tad gąsdinti namiškių neteks.  Na, o jei reikalinga skubi pagalba labai išsausėjusioms vietoms – užtepkite balzamo plonu sluoksniu ir palikite. Rezultatą pastebėsite netrukus.

  1. DVIFAZIS LŪPŲ IR AKIŲ VALIKLIS

GENTLE MAKE-UP REMOVER

Kokiai odai geriausiai tinka?  Visiems tipams.

DSC_0613

Tai yra tas produktas, be kurio neišsivers nei viena tikra makiažo mylėtoja. Ryškesnės akys, vandeniui atsparus blakstienų tušas ar ryškus lūpdažis – mes visos žinome, kaip kartais gali būti sunku juos nuvalyti.  Šis dvifazis makiažo valiklis kaip tik mums!

Pirmiausia jis labai greitai ir kokybiškai nuvalo net ir ryškiausią akių makiažą. Supurtai buteliuką, kad susimaišytų abi dalys, šiek tiek užpili ant vatos diskelio, palaikai ant akių ir lengvu rankos judesiu viską nuvalai. Daug makiažo valiklių vis tiek palieka tuos pandos paakius ir tenka dar kartą viską valyti. Šis produktas tikrai pranoko visus mano lūkesčius ir viską atlieka daug paprasčiau. Tik aišku, visam likusiam makiažui bus reikalinga dar vienas valiklis, bet rezultatas to vertas.

Beje, kaip ir kiti DOUGLAS ESSENTIAL linijos produktai, taip ir šis, yra draugiškas jautrios odos savininkėms. Dabar ryškaus makiažo gali nebijoti net tos, kurių akys yra itin jautrios ar nešioja kontaktinius lęšius.

  1. DRĖGNOS SERVETĖLĖS

CLEANSING MAKE-UP REMOVER WIPES

Kokiai odai geriausiai tinka?  Visiems tipams.

DSC_0625

Idealus pasirinkimas keliaujant, idealus pasirinkimas ir kasdien. Pirmiausia kas labai patiko, tai pakankamas drėgmės kiekis servetėlėje. Ne per sausa, bet ir ne per šlapia, kad ištraukus servetėlę ši net varvėtų. Kitas geras aspektas – pačios servetėlės švelnumas. Tuo tikrai gali pasigirti ne visi tokio tipo produktai.

Daug kas klaidingai galvoja, kad servetėlės neturėtų būti naudojamos kiekvieną dieną, bet tai nėra visai tiesa. Drėgna servetėlė gali būti idealus pirmas makiažo valymo žingsnis. Su ja pašalinamas tikrai didelis kiekis makiažo, o po to reikėtų likučius pašalinti kita mėgiama priemone. Tokiu būdu sutaupome pagrindinio makiažo valiklio, o ir pats procesas vyksta kur kas greičiau.

Dabar žinote, kaip skirtingais būdais galima nuvalyti makiažą. Kombinuokite, rinkitės pagal savo poreikius ir atraskite ne tik dažymosi, bet ir švarios odos pojūčio malonumą.

aliejus makiažui valyti balzamas makiažui valyti Douglas DOUGLAS ESSENTIAL make-up remover makiažo valiklis makiažo valymo servetėlės pienelis makiažui valyti