ALTERNA naujienos: prabangi priežiūra glotniems plaukams

Atidi priežiūra reikalinga ne tik odai, bet ir plaukams. Dažnas jiems skiria tikrai mažiau dėmesio ir nusprendžia, kad ši sritis nėra verta didesnių investicijų. Taigi pirmiausia siūlau išsiaiškinti, kuo šioje rinkoje išsiskiria prabanga alsuojantys ALTERNA ir kuo pastaruoju metu jie džiugina savo gerbėjus.

Aukščiausios kokybės ingredientai

7-DSC_0477

ALTERNA plaukų priežiūros priemonės gimė salonuose ir ten dirbančių profesionalų rankose. Jų patirtis leido sujungti du labai svarbius dalykus – pirmiausia visiškai atsisakyti visų kenksmingų medžiagų (sulfatų ; parabenų; sintetinių spalvų) ir išgauti tokį pat įspūdingą rezultatą naudojant aukščiausios kokybės ingredientus.

Prabangų prekės ženklą reprezentuoja ne tik įspūdinga pakuotė ar ryškios reklamos. Pirmiausia tai yra naudojami ingredientai ir jų demonstruojami rezultatai. Įdomu tai, kad ALTERNA, įkvėpti odos priežiūros ir mokslinių atradimų šioje srityje. Būtent tai davė paskatą savo produktuose naudoti ikrus, bambuką, kendi aliejų bei šilką.

CAVIAR linija

CAVIAR linija buvo pirmoji, kurią sukūrė ALTERNA. Naudodami odos priežiūroje dievinamus ikrus, ALTERNA juos pritaikė savo srityje. O rezultatas tiesiog įspūdingas. Sukurtas išskirtinis kompleksas padėjo spręsti pavargusių plaukų problemą, grąžino jaunatvišką išvaizdą, drėgmę, švelnumą ir lankstumą. Na, o naujausia linija iš CAVIAR kolekcijos – Anti-Frizz.

CAVIAR ANTI-FRIZZ iš ALTERNA

5-DSC_0458

CAVIAR kolekcija vis plečiama ir prie jau esamo plataus pasirinkimo prisijungė plaukus glotninanti linija su Climate Shield Complex® technologija. Pagrindinė naujos linijos paskirtis – aprūpinti plaukus drėgme.

Kuo man labiausiai patinka šios priemonės, tai savo universalumu. Jos tinka bet kokio tipo plaukams. Kiekvienam tipui reikalinga drėgmė ir jos suteikimas išvaizdą akivaizdžiai pagerina. Tiesūs plaukai atrodo sveikesni ir labiau žvilgantys, besipučiantys plaukas atgauna savo glotnumą, o garbanoti plaukai tampa lengviau sutramdomi.

Plovimas – šampūnas ir kondicionierius

2-DSC_0447

Kiekvienos plaukų priežiūros rutinos pradžia – plovimas ir kondicionavimas. Apie pačią plovimo kokybę net ir kalbėti neverta, tačiau privalau paminėti, kiek daug papildomo šis žingsnis suteikia. Pirmiausia tai drėgmės kontrolė. Dažniausiai glotninamieji šampūnai ir kondicionieriai apsunkina plaukų šaknis. Jei galiukai atrodo nepriekaištingai, tai šaknys tampa sunkios, tarsi prisiplojusios. ALTERNA tuo ir nustebino, kad yra išlaikomas absoliutus balansas. Plaukai tampa tikrai daug švelnesni, bet tuo pat metu neprarandamas purumas.

9-alterna

Kitas privalumas – patogus dizainas. Jis, tiesa, būdingas ir kitiems ALTERNA šampūnams. Vietoje atlenkiamo dangtelio ši pakuotė turi atsukamą. Paprasta paimti šlapiomis rankomis ir nebaisu, kad sporto krepšyje atsikimš ir išsipils.

Džiovinimas – glotninamasis kremas

8-DSC_0428

Puikus pasirinkimas toms, kurios dažnai naudoja plaukų džiovintuvą ar karštas formavimo žnyples. Karštis ištraukia drėgmę, tad prieš bet kokį kontaktą su juo būtina naudoti apsaugą. Lengvos konsistencijos, tirpstą į aliejų, lengvai dengiasi ir neapsunkina.

Papildoma priežiūra – aliejus

1-DSC_0440

Ši ALTERNA linija ypatinga tuo, kad turi net du skirtingus aliejus – purškiamą sausą ir tradicinį aliejuką. Kada kurį rinktis?

Sausas aliejus pateikiamas purškiama forma. Jis ypatingas tuo, kad yra labai lengvas ir greitai įsigeria, neapsunkina. Tikrai nereikės nerimauti, kad per daug panaudojote. Purški ant visų plaukų ir jie po truputį atgauną tą sveiką švytėjimą ir drėgmę.

Tradicinis aliejukas pateikiamas su pompa. Jis yra labiau koncentruotas ir riebesnės konsistencijos. Šis aliejus labiau skirtas plaukų galiukams ar tada, kai plaukui tikrai labai trūksta maitinimo ir drėkinimo.

Pagal poreikį galite rinkis arba vieną, arba kitą aliejų, bet visapusiškai priežiūrai tobuliausias variantas yra derinti abu. Pirmiausia per visą ilgį paskirstome sausą aliejų, o tada galiukus palepinam aliejuku.

KVAPAS

Visi linijos produktai pasižymi malonu citrusiniu aromatu. Stipriausiai jis juntamas naudojant šampūną ir aliejus. Tikras energijos užtaisas!

KOKYBĖS PASLAPTIS: sudėtyje esanti aliejų gausa

Įvairūs aliejai yra neabejotini odos ir plaukų priežiūros lyderiai. ALTERNA Caviar Anti-Frizz susikoncentravo į šiuos gamtos teikiamus privalumus ir sukūrė Climate Shield Complex® technologiją.  Būtent joje naudojami aliejai užtikrina glotninamąjį efektą, drėgmę, maitinimą.

Pagrindiniai aliejai ir jų veikimas:

Abisininių balžų aliejus

Kondicionuojamoji medžiaga, kuri padaro plaukus lengviau iššukuojamus, suteikia blizgesio ir stiprina plauko pluoštą.

Avokadų aliejus

Drėkinamoji ir giliai įsiskverbianti kondicionuojamoji medžiaga, kurios sudėtyje yra daug vitaminų A, B, D ir E,maitinančių plaukus.

 

Kamelijų aliejus

Gausus omega-6 riebalų rūgščių ir antioksidantų šaltinis, kuris atkuria natūralų plauko spindesį, formuoja apsauginį barjerą nuo žalingo aplinkos poveikio, turi atkuriamąjį ir puoselėjamąjį poveikį, dėl kurio plaukai tampa švelnesni ir lengviau šukuojami.

Ikrų ekstraktas

Gausus omega-3 riebalų rūgščių šaltinis, kuris glotnina plauko kamieną, drėkina ir suteikia plaukams blizgesio bei elastingumo.

Alterna anti-frizz caviar nepaklusnių plaukų priežiūra plaukų priežiūra