AR IŠDRĮSITE PARAGAUTI SALDŽIOS NUODĖMĖS?

Ar jau išsirinkote, kaip kvepėsite šį rudenį? Dabar pats laikas į šoną atidėti vasariškai lengvus kvapus ir nuspręsti, kuo save lepinsite ateinančius mėnesius. Aš siūlau šį sezoną pasitikti Niujorko stiliumi. Jau visų taip pamėgtą DKNY asortimentą papildė dar vienas obuoliukas. Raudonesnis, ryškesnis ir kaip niekad seksualus – tai ne kas kita, kaip DKNY Be Tempted!

DigitalPR0071_R3

Prabangiame raudoname buteliuke slypi priklausomybę keliantis ir visas jusles įaudrinantis aromatas, o aplink apsivyniojusi gyvatė įspėja – pasiruoškite paragauti saldžios nuodėmės.

Viršutinės natos: intriguojantis juodųjų serbentų ir saldymedžio junginys apgobtas raudonųjų vaisių akordais, o sultinga citrina ir obuolys prideda svaiginančio jaudulio.

Kvapo širdis: moteriškumą pabrėžiančių rožių aliejaus, našlaitės ir jausmingųjų apelsino žiedų dermė.

Apatinės natos: – egzotiškoji pačiulė jungiasi su paslaptinga vanile, o visam šiam junginiui intrigos prideda mira.

20160828_192650-001

Neabejoju, šis aromatas – tikra drąsos ir stilingo moteriškumo bomba. Rytietiškas kvapas iš pradžių pakeri savo saldumu, tad subtilaus saldumo gerbėjos gali būti garantuotos – būtent tai jus apgobs ir leis justi pozityvų įkvėpimą visą dieną. Bėgant valandoms galima justi, kaip aromatas keičiasi, saldumas nueina į antrą planą, o pasilieka moteriškas ir labai rudeniškas dvelksmas. Taigi pasikvėpinus ryte, vakare nereikės ieškoti kitų kvepalų, tinkančių vakarėliui. Visas derinys taip traukia, kad net norisi atsikąsti!

Pasiduok pagundai!

DKNY Be Tempted jausmingi kvepalai moterims kvepalai moterims