AR ŽINAI, KUO KVEPIA NUOTYKIAI?

Wonderlust – tai begalinė aistra nuotykiams, atradimams ir romantikai. Šis kvapas skirtas smalsiai, aistringai ir savimi pasitikinčiai moteriai, kuri nebijo siekti svajonių“ – Michael Kors.

Kiekvienas kvapas be galo skirtingas, kiekvienas kvapas – individualybė. Naujasis Michael Kors aromatas – tikra odė kelionėms. Įkvėptas aistros nuotykiams ir noro atrasti naujus, nematytus kraštus. Šį kartą garsusis dizaineris savo gerbėjas stebina dar vienu iššūkiais kvepiančiu parfumuotu vandeniu.

kors

Michael Kors toliau lieka ištikimas sau ir nei vienas, bent kiek besidomintys jo kūryba, nė sekundės nesudvejos, kas sukūrė šį kvapą. Michael Kors nuo dėžutės iki aromato, Michael Kors nuo buteliuko iki smulkiausių detalių. Dar neišpakuotas produktas dvelkia prabanga. Dizainerio taip mėgstama auksinė spalva puošia pakuotės apačią, kuri palaipsniui virsta persikine. Šie akcentai yra išlaikyti ir ant buteliuko. Auksas visam deriniui suteikia prašmatnumo, o persikinė akimirksniu mintis nukelia į egzotiškus kraštus, kuriuose galima patirti daug romantišku nuotykių.

Ar atpažįsti savyje Wonderlust moterį?

o.42956

Kiekviena mūsų esame išskirtinė ir nepakartojama, o kvapai tik padeda tai pabrėžti. Jei nori pasauliui parodyti, kad nežadi gyventi nuobodaus gyvenimo, esi pasiryžusi nuotykiams ir kelionėms, naujiems potyriams ir nepriklausomybei, laisvei ir svajonėms – Wonderlust geriausias būdas tai padaryti. Tai kvapas, kuris pasakoja istoriją. Jis sukels emocijų tiek tau, tiek aplinkiniams ir įkvėps drąsos išpildyti svajones.

Viršutinės natos: Itališka Bergamotė, Migdolų pienas, Rožinis pipiras.

Vidurinės natos: Dianthus, Sambac Jazmino Absoliutas, Heliotropas.

Pagrindinės natos: Kašmyro medis, Benzoinas, Sandalmedis iš Šri Lankos.

CpSeCvyUAAENjq2

Michael Kors kvapas Wonderlust be galo jaukus ir šiltas. Jis tiks tiek dienai, tiek vakarui. Puikiai jausitės ir prabangioje jachtoje, ir paplūdimyje prie laužo. Jis leidžia būti savimi. Daugiau jokių baimių ir abejonių. Jei ko nors trokšti, atsistoji ir sieki to!

gėlių kvepalai kvepalai Kvepalų naujienos Michael Kors moteriški kvepalai