ATRASK BŪDĄ, KAIP TURĖTI PAVYDĄ KELIANČIUS PLAUKUS

Purūs, žvilgantys ir sveiki plaukai – štai kokio rezultato tikimės iš kiekvieno išbandyto produkto plaukams. Ir šie ieškojimai yra nesibaigiantis procesas. Vis ieškom, perkam ir bandom naujas priemones. Ir net jei kažkas labai tiko ir patiko, vis tiek anksčiau ar vėliau vėl leisimės į ieškojimus. Kodėl? Todėl plaukas prie to paties produkto ilgainiui pripranta ir poveikis gali jau ne taip džiuginti, kaip tai darė iki šiol.

Šį kartą aš ir vėl bandau naują šampūną ir kaukę. Ieškojau ko nors, kas pakeltų mano sukritusius, nuo žvarbaus rudens pavargusius ir pradėjusius labiau veltis plaukus. Turiu pasigirti, radau kai ką puikiai išpildžiusius mano lūkesčius.

20161101_142438

Šiandien mano rankose O‘RISING Filler System –  priežiūros linija, skirta suteikti apimties ir atstatyti pavargusius plaukus. Kodėl nusprendžiau išbandyti būtent šiuos produktus? Pirmiausia mane užkabino sudėtis. Visada žinojau, kad O‘RISING įkvėpimo ieško gamtoje, bet niekada labai nesigilinau, kas iš tiesų slypį jų produktuose. Noriu pacituoti tai, kas rašoma ant pakuotės:

„O‘RISING Filler System linija – pažangiausių technologijų dėka, tinkamai parinktas balansas tarp hialurono rūgšties ir keratino. Hialurono rūgštis stipriai drėkina ir padeda išlaikyti drėgmės lygį; Keratinas savo sudėtimi panašus į plauko struktūrą, užpildo plauko įtrūkimus, suteikia elastingumą, saugo nuo agresyvaus aplinkos poveikio.“

20161101_143627

Šie du komponentai yra natūraliai randami žmogaus audiniuose. Jie kasdien yra prarandami dėl įvairų priežasčių, bet įvairūs produktai leidžia mums atkurti prarastą balansą. Ir O‘RISING Filler System yra vienas būdų tam padaryti.

O‘RISING Filler System purinantis šampūnas

20161101_142214

Švelnaus kvapo ir pakankamai skystos konsistencijos produktas švelniai ir gerai išplauna plaukus. Turiu pabrėžti – jei tikitės, kad priemonė stipriai putos, tai to tikrai nebus. Atsiranda jausmas, kad nesvarbu, kiek pilsi šampūno, jo vis mažai. Ir tai klaidina. Įprasto kiekio tikrai pakanka kokybiškam plovimui. Juk net sakoma, kad šampūnai, kuriuose yra daugiau natūralumo nei chemijos, mažai arba visai neputoja :).

O‘RISING Filler System kaukė plaukams

20161101_193902

Šį produktą įsimylėjau nuo pirmo prisilietimo. Pakuotė, konsistencija, kvapas ir aišku – poveikis. Plaukų kaukės paprastai būna patalpintos į didelės talpos indus, į kuriuos reikia įkišti ranką tam, kad pasisemtum priemonės. O‘RISING   pasiūlė daug  paprastesni ir patogesnį būdą. Kaukė patalpinta į tūtelę, kurios kamštelį reikia vos pasukti, kad lengvu spustelėjimu išbėgtų produktas.

Priemonė lengvai pasiskirsto, o ją tereikia palaikyti 3-5 minutes. Tik atsargiai – tepti tikrai nereikia labai daug. Jei persistengsite, plaukai gali apsunkti ir taip nepasijus tikrasis poveikis. O poveikis tikrai labai geras. Plaukai tampa puresni, lankstesni ir atrodo gerokai sveikesni. Net šlapius plaukus galėjau iššukuoti! O tai padaryti galiu tikrai ne taip jau ir dažnai.

orising

Tiesa, turiu būtinai paminėti kvapą. Jei šampūnas turi lengvą, vos juntamą aromatą, tai kaukė šiuo klausimu tikrai palepina. Citrusai  užplūsta visą vonios kambarį. Aišku, tai skonio reikalas, bet man šis kvapas tikrai suteikia jėgų, o ir pagyrų sulaukiau, kad mano plaukai kvepia Kalėdomis :).

Nėra taip paprasta išlaikyti gražius ir sveikus plaukus. Jie nusipelnė itin atidžios priežiūros. Kokybiškais produktais mes padedame jiems, o atsidėkodami plaukai džiugina ne tik mūsų, bet ir aplinkinių akis. Juk daug maloniau vaikščioti palaidomis kasomis nei jas slėpti susuktas į kuodą. O su O‘RISING plaukų tikrai nereikės gėdytis!

ORISING palukų priežiūros naujienos plaukų priežiūra