BALTOSIOS ARBATOS PASLAPTYS TOBULAI ODOS APSAUGAI

Gyvenimas nėra tobulas, bet mūsų oda gali tokį gyvenimą turėti. Tereikia žinoti kaip. Vienas iš būdų – pasitelkti gamtos teikiamus turtus. ORIGINS savo A Perfect World linijoje įvaldė vieną jų ir mūsų odai dovanoja geriausias baltosios arbatos savybes.

Arbatų teikiama nauda žinoma jau seniai. Jos ne tik atokvėpio akimirkos dalis, bet ir energijos šaltinis organizmui. Vienomis gydomės peršalimą, kitomis valome mintis, trečiomis švariname kūną. Bet ką žinote apie baltąją arbatą?

Baltoji arbata, kaip manoma, gimė Kinijoje. Nuo seno buvo jaučiama jos nauda, bet dabar tai patvirtino ir moksliniai tyrimai. Vienas ryškiausių privalumų – stipri detoksikacija. Baltojoje arbatoje yra labai daug antioksidantų, kurie saugo organizmą nuo laisvųjų radikalų žalingo poveikio. Taip pat ji turi antibakterinį poveikį bei saugo nuo UV spindulių. Tai tik kelios puikios savybės, bet jos kartu kuria stiprią apsaugą, kurios barjeras saugo nuo priešlaikinių odos senėjimo ženklų bei užtikrina idealiai sveiką išvaizdą ir savijautą.

8eb0fdd505e7b554846c24951dcf2d97

Ne veltui baltosios arbatos teikiamą naudą panorėta įsisavinti ne tik iš vidaus, bet iš išorės. Į manos rankas šį kartą pateko keli ORIGINS A Perfect World linijos produktai, kuriose patalpinta visa baltosios arbatos galia.

Trys žingsniai visapusiškos apsaugos link

1488462739_07-apw-day-to-night-trio

Sakau trys, nes tiek A Perfect World linijos produktų gali užtekti nenutrūkstamai odos apsaugai. Produktų asortimentas yra tikrai gan platus, tad ir pasirinkimo variacijų galimybės taip pat didelės. Aš nusprendžiau išbadyti trys skirtingus kremus: dienai, nakčiai ir paakiams. Kodėl? Mane pakerėjo mintis, kad jie sukurs nematomą skydą, po kuriuo oda galės kvėpuoti, likti sveika, apsaugota nuo aplinkos ir ilgiau išlaikyti jaunatvišką išvaizdą. Ir taip 24/7.

A PERFECT WORLD™ AGE-DEFENSE EYE CREAM WITH SPF 20

DSC_0493

Paakiai, ko gero, yra jautriausia odos dalis. Šioje srityje oda itin plona, ji pirma išduoda nuovargį, sveikatos būklė, šioje srityje pirmiausia pasirodo ir raukšlelės. Aplinkos poveikis tą procesą, deja, bet paspartina. Didžiausia bėda ta, kad pastebėjus pirmąsias raukšleles, gali tekti įdėti labai daug darbo, kad jų neliktų. Tad kartais geriau tiesiog pradėti rūpintis anksčiau – tada, kai raukšlelių dar nėra.

Lengvos tekstūros kremas greitai įsigeria į odą jos neapsunkindamas. Drėkinamasis kremas su baltosios arbatos, pajūrinių pušų ekstraktais ir apsauga nuo UVA / UVB spindulių kuria apsauginį sluoksnį, kuris sulaiko žalingas medžiagas ir neleidžia atsirasti nepageidaujamoms linijos ir dėmelėms. Rezultatas – gaivi, sudrėkinta, apsaugota ir jaunatviškai atrodanti oda.

A PERFECT WORLD™ SPF 40 AGE-DEFENSE MOISTURIZER WITH WHITE TEA

DSC_0483

Stipri apsauga nuo saulės, detoksikacinis poveikis ir nepralaužiamas barjeras, kurio negali įveikti žalingi aplinkos veiksniai – tai tikra atgaiva pavargusiai ir viską į save sugeriančiai odai.

Kremas yra gana tirštas. Reikia šiek tiek palaukti, kol susigers, bet jis visiškai nepasunkina odos, o ir rezultatas to laukimo tikrai vertas. Oda lieka labai švelni ir akivaizdžiai atsigavusi. Pirmiausia SPF 40 sukuria puikią apsaugą nuo UVA / UVB, kas tiek vasarą, tiek kitais metų laikais yra ypač aktualu, o baltosios arbatos antioksidantai saugo nuo laisvųjų radikalų. Kas geriausia, kad su juo veidas įgauna sveiko švytėjimo, tad artėjančią vasarą jis bus tiesiog nepakeičiamas. Švytinti oda atrodo taip gerai, kad šiltomis dienomis bus galima pamiršti stipresnį makiažą. Kremas, blakstienų tušas, keli brūkštelėjimai per lūpas ir viskas.

A PERFECT WORLD™ ANTIOXIDANT MOISTURIZER

DSC_0476

Tai lyg lengvesnė A Perfect World™ SPF 40 Age-Defense Moisturizer With White Tea versija. Kreme nėra papildomos SPF apsaugos, nėra toks tirštas, bet baltosios arbatos skleidžiamos savybės vis tiek išlaikomos, todėl jis puikiai tinka nakčiai.

Tokia tvarka šiuos kremus naudoju aš , bet kiekvieno oda ir poreikiai yra skirtingi. Baltoji arbata ir pati saugo nuo žalingo saulės poveikio, tad jei nepatinka labai tiršti produktai, šis kremas idealiai tiks ir dienai. Jis įsigeria itin greitai, bet palieka malonios, švelnios ir pamaitintos odos pojūtį. Kai tepu veidą, likučiu perbraukiu ir dekolte sritį bei lūpas, kurios jau baigia pamiršti, ką reiškia įtrūkimai.

a9624a83374654a61a91c4f155fc0bf5

Gamta duoda daug gero, bet tuo pat metu gali ir pakenkti. Malonios saulės vonios toli gražu nėra tokios malonios mūsų odai. ORIGINS A Perfect World linija, pati pasitelkusi gamtos turtus, surado tą aukso viduriuką, kuris saugoti odą, gerina jos būklę ir leidžia mėgautis, gal ir ne visada tobulu, bet tikrai puikiu gyvenimu.

a perfect world age defense antioksidantai baltoji arbata moisturizer odos detoksikacija origins spf