BENEFIT jau Lietuvoje!

Vieni jau tikrai girdėjo, matė ir gal net spėjo pasidžiaugti, o kitiems sakau – taip, tai pagaliau įvyko. BENEFIT kosmetika jau Lietuvoje! Pasaulis jau daug metų kraustosi iš proto dėl jų siūlomų priemonių veidui, antakiams ir blakstienoms iki debesų. Pasikraustykim ir mes?

Kai į mano rankas papuola tokio kalibro produktai, visada labai smalsu pažvelgti į pačią pradžią. Kada ir kur buvo žengti pirmieji žingsniai ir kaip jie atvedė sėkmės link. BENEFIT COSMETICS istorija labai įdomi ir spalvinga. Kaip ir jie patys.

O viskas prasidėjo taip...

1976-taisiais sesės Jean ir Jane pradeda šią nuostabią istoriją San Franciske, kur atidaro mažą parduotuvėlę „Face Place“. Po metų į ją užsuka egzotinių šokių šokėja ir užsisako rausvumo suteikiančių dažų ( Kam? Geriau atsakymo paieškokite pačios). Taip gimsta ROSE TINT, kurie po kurio laiko tampa benetint ir iki šiol yra neatsiejama BENEFIT dalis.

1990-taisais traukinukas tik dar labiau įgauna pagreitį. Pavadinimas pakeičiamas į BENEFIT ir atidaroma pirma oficiali parduotuvė po Henri Bandel stogu New Yorke. Jau 1997-taisiais BENEFIT keliasi už Atlanto ir pradeda užkariauti europiečių širdis. Nuo aukštosios mados namų ir karališkosios šeimos iki kiekvienos mūsų šiandien.

Aišku, pati istorija yra daug platesnė. Jei smalsu sužinoti smulkmenas ir pajusti BENEFIT dvasią, rekomenduoju pažiūrėti GLAMOURIETY filmą (aš jį radau tiesiog YOUTUBE esančioje BENEFIT COSMETICS paskyroje). Vargu, ar esate kažką panašaus mačiusios. Beveik valanda įdomios patirties!

Geriausia kosmetika – juokas...

847x280 Face Banner-001

...taip skamba BENEFIT moto. Iš seserų veidų nedingsta šypsenos, o jomis dar užkrečia ir kitus. Jos skleidžia linksmą energiją ir moko, kad kosmetika turi būti smagi, paprastai naudojama, bet tuo pat metu sukurtų stebuklą. BENEFIT duoda burtų lazdelę, belieka ja lengvai pamojuoti.

Įdomus faktas

2012-tais metais Australijoje surinkta profesionali  BENEFIT ekspertų komanda pasiekė antakių vaškavimo rekordą. Kaip skelbia http://www.guinnessworldrecords.com,  komanda per 8 valandas aptarnavo net 435 klientus. Tai reiškia, kad per valandą buvo nuvaškuota daugiau nei 54 poros antakių! Na, o visi surinkti pinigai buvo skirti labdarai.

 

Geriausi į geriausių

Kiekviena firma savo asortimente turi tokių produktų, kurie tampa juos reprezentuojančiu veidu. Štai keli BENEFIT top‘ų top‘ai. Net ir su kosmetika nieko bendro neturintys žmonės bent apie vieną jų tikrai yra girdėję.

benetint

benefit2

Kartu su savo pirmtaku rose tint ši priemonė jau tapo legendine, o jos populiarumas neblėsta iki šiol. Universali priemonė lūpoms, skruostas ar net tam, kam kadaise naudojo į krautuvėlę užėjusi egzotinių šokių šokėja. Taip paprasta, bet rezultatas stulbinantis. Su teptuku uždėk kelis lašus ant odos, lengvai paskirstyk ir natūraliai nurausk.

POREfessional

benefit1

Dar viena neabejotina legenda – POREfessional makiažo bazė. Jei kovojate su išsiplėtusiomis poromis ir riebia veido oda, šis ginklas kaip tik jums. Glotnumas, mažiau pastebimos poros, riebalų išsiskyrimo kontroliavimas ir tiesiog nepriekaištingai atrodanti oda.

Bazė yra be aliejų. Iš pradžių išspaustas produktas yra kūno spalvos, tačiau masažuojamas tampa permatomu ir kaip šilkas gula ant odos. Galite naudoti vieną, po makiažu ar ant jo, kai norite pataisyti problemines vietas dienos bėgyje.

ka-Brow!

benefit3benefit4

BENEFIT daug kam pirmiausia asocijuojasi su priemonėmis antakiams. Na, jie tikrai žino, kaip juos pateikti, kad atrodytų tobulai. Viskas nuo kuklaus įvaizdžio iki drąsios antakių karalienės. Geliai, tušai, šešėliai, pieštukai ir dar daugiau. Na o su ka-Brow! antakių dažais keliais mostais suformuosi formą taip, kaip trokštate.

Dvi šio produkto paslaptys. Produktą galima dengti keliais sluoksniais ir taip išgauti tiek labai švelnų ir natūralų, tiek dramatišką įvaizdį. Na ir nepamirškime stebuklingo teptuko. Jis išsitraukia iš dangtelio ir į jį įsitvirtina kitu galu. Taip paprastai ir lengvai vienoje pakuotėje turėsite tiek tobulą priemonę, tiek tobulą įrankį ja pasinaudoti.

they’re Real

kas gali būti geriau už kokybišką, idealiai išliekantį ir neįtikėtinai gražiai blakstienas išryškinantį tušą. They’re Real tuo pasirūpins.

tinted primer

benefit5

Tinted primer laikomas blakstienų tušo baze, tačiau jį drąsiai galima naudoti ir vieną. Ypač, jei užtenka labai natūralaus įvaizdžio. Rudos, bet labai tankios ir atskirtos, bet nesulipusios blakstienos. O kas geriausia tai, kad ant viršaus net ir po kelių valandų galite tepti tušą ir blakstienos atrodys tiesiog nepriekaištingai.

hoola matte bronzer powder

benefit

Panašu, kad būtent ši priemonė buvo viena laukiamiausių ir geidžiamiausių. Natūraliai besidengiantis bronzantas yra vienas iš must have produktų bet kuriuo metų laiku. Matinis efektas, tobulas pasiskirstymas ir sveikai įdegusios odos efektas. O dar ta smagi pakuotė! Tiesiog neįmanoma nesižavėti.

Įpakavimas

Kiekvieno produkto pakuotė ir dizainas yra kruopščiai apgalvotas. Žaismingi, spalvingi produktai neabejotinai išsiskiria iš visos plačios rinkos. Viskas atspindi kompanijos idėją, kad kosmetika turi būti linksma.

Dar vienas pliusas – didžioji dauguma priemonių yra parduodamos ir mažose pakuotėse. Malonu išbandyti, patogu keliaujant!

Ar pasiruošusios užsikrėsti nenutrūkstančiu juoku?

benefit benefit cosmetics benetint bronzer eyebrow porefressional primer