Beprotiškai smagios veido kaukės iš GLAMGLOW

Hollywood‘o gražuolių pamėgti GLAMGLOW produktai jau kurį laiką yra lengvai pasiekiami ir mums Lietuvoje. Išgarsėję savo staigaus poveikio ir nerealaus grožio kaukėmis, GLAMGLOW žengė dar vieną didelį žingsnį į priekį. Juk odos priežiūra gali teikti ne tik malonius rezultatus, bet ir būti BEPROTIŠKAI smagi.

Nors užsienio vloger‘iai ir Youtube žvaigždės šiomis naujienomis spėjo pasidžiaugti prieš kurį laiką, Lietuvą jos pasiekė tik šiemet. Gal daliai jūsų tai jau ir ne tokia naujiena, bet esu įsitikinusi, kad kitai daliai tai gali tapti netikėtu atradimu.

GLAMGLOW veido kaukės – Hollywood‘o aktorių grožio paslaptis

20180311_193907

Veido kaukės neabejotinai yra GLAMGLOW arkliukas. Pagrindinis kiekvienos jų tikslas – labai staigus ir akivaizdus poveikis, kuris matytųsi TV ekrane. Greitas stangrinimas. Greitas drėkinimas. Greitas porų sutraukimas. Greitas spindesio suteikimas. Hollywood‘o aktoriams tai labai aktualu prieš filmavimus, kai per trumpą laiką reikalinga pritrenkianti išvaizda. Ir GLAMGLOW kaukės jiems tai suteikia.

Kitas GLAMGLOW kaukių išskirtinumas – išvaizda. Jie atsisakė nepatraukliai atrodančių spalvų ir kaukes pavertė nepakartojamai atrodančia pramoga. Net ir garsiausias veidas nebeturi slėptis, su kauke gali sėdėti tiesiog filmavimo aikštelėje ir mėgautis aplinkinių dėmesiu.

GRAVITYMUD Firming Treatment #GLITTERMASK

20180311_194006

#GLITTERMASK kaukė – dar vienas pakvaišęs produktas, kuris tiesiog nepaliks abejingų. Pirmiausia ji yra iš GRAVITYMUD stangrinamosios linijos.  Ji akimirksniu sudrėkina, atgaivina ir tikrai galima pajusti, kad oda tapo stangresnė. Kaip ir pirmojo linijos produkto, taip ir šio sudėtyje įtraukas TEAOXI® saldymedžio ir svilarožės lapų kompleksas, kuris ir sukuria akivaizdų patempimą iš karto po naudojimo. Ir tai svarbu ne tik brandžiai ir suglebusiai odai. Tai aktualu patiriančioms miego stygių bei pavargusios, papilkėjusios odos savininkėms.

20180311_194039

Tačiau didžiausias dėmesys šiam produktui skiriamas ne tik dėl poveikio, bet ir dėl jame esančių HOLOGRAFINIŲ BLIZGUČIŲ. Tai visiškai kitas požiūris į veido kaukės išvaizdą. Ar tie blizgučiai ką nors naudingo suteikia odai? Ne. Bet pats pojūtis, tepant, laukiant, kol išdžius ir po to kaukę lupant – tiesiog nepakartojamas. Odos priežiūra ne visada turi būti rimta. Ji gali būti ir labai smagi. Su tokia kauke gali eit pasirodyti draugams ar asmenukių porą pasidaryti. Man taip gražiai, kaip reklamoje, neišėjo, bet produkto liko dar labai daug, tai turėsiu progų pasipraktikuoti.

glam glow1

Pati pakuotė taip pat be galo graži. Blizganti dėžutė, viduje tradicinis pasisveikinimas „Hello Sexy“, teptukas ir, aišku, produktas. Teko girdėti, kad žmonės bijo dėl pačių blizgučių. Nežino, kokio jie dydžio, ar nepažeis odos, ar nebyra tepant. Taigi atsakysiu:

20180311_194148

  • Blizgučiai yra gana dideli ir įžiūrimų formų (pvz.,žvaigždutės, skrituliukai)
  • Blizgučiai yra vientisoje kaukės masėje, todėl nebyra ir nesijaučia tepant
  • Blizgučiai yra pagaminti iš specialaus plastiko, kuris visiškai nepavojingas odai ir neužkemša porų
  • Tai nusilupanti kaukė, todėl visi dekoraciniai elementai yra pašalinami kartu ir ant odos jų visiškai nesijaučia.
  • Blizgučių yra LABAI daug. Kaip ir kiekvienos nulupamos kaukės, taip ir šios masės turi būti daug, dėl to holografinis efektas dar įspūdingesnis.

20180311_194220

Įvertinimas: dar niekada 30 minučių laukimo nepraėjo taip greitai!

Bubblesheet Cleanse Mask

20180311_193957

Dar viena Instagram ir Youtube žvaigždė. Tiesa, ne tokia daili, kaip #GLITTERMASK, bet suteikia ne ką mažiau smagių potyrių. O ir laukti reikia vos kelias minutes.

Bubblesheet Cleanse Mask – lakštinė kaukė, kuri  putodama valo veido odą. Užsidedi kaip paprastą kaukę ant drėgnos odos ir labai greitai prasideda veiksmas. Ką tik paprasta juoda kaukė po truputį pradeda putoti, kol visiškai pasidengia stora, balta ir labai standžia puta. O smagiausia, kad tas visas burbuliavimas labai maloniai jaučiasi ir ant odos.

Aišku, su tokia kauke geriau iš vonios neišeiti. Vaizdas gal kiek primena siaubo filmo “Penktadienis, 13-toji” veikėją, bet rezultatas to vertas.

glam glow-001

Ką dar verta žinoti:

  • Oda giliai išvaloma dėl sudėtyje esančios bambuko anglies
  • Kaukė atlieka detoksikaciją
  • Kaukės sudėtyje yra žaliosios arbatos
  • Kaukę dedama ant drėgnos odos, bet ilgai laikyti rankose nereikėtų, nes jau tarp jų po truputį prasideda putojimas
  • Putojimas labai aiškiai jaučiamas ant odos

Taigi štai. Dvi kaukės, du būdai atrodyti nepriekaištingai, du būdai pasilinksminti!

bubble mask glamglow glittermask nulupama veido kaukė putojanti kaukė veidui stangrinanti veido kaukė valanti veido kaukė veido kaukė su blizgučiais