Nepamiršk panaudoti naujienlaiškio BONUS dovanos kodo! Kodas galios tik iki sekmadienio!

Botulinui prilygstanti priemonė namų salygomis?

Kai imi pastebėti smulkias raukšleles ant veido, nejučia imi dairytis tos vienos ir stebuklingos priemonės, kuri padės užkirsti joms kelią. Nuo gausybės įvairių priemonių ir pasiūlymų gali susisukti galva. O kur dar patarimai nesiraukyti, nesišypsoti! Jokiais būdais! Juk emocijos, tiek geros, tiek blogos, mus puošia ir daro išskirtinėmis. Dėl to manau, jog pristatydama inovatyvią, Vokietijoje sukurtą, priemonę padėsiu atrasti kažką naujo ir efektyvaus.

2

Biotulin senėjimą stabdančio veido gelio (Supreme Skin Gel) pagalba sumažėja raukšlelės akių kampučiuose, gilesnės mimikos raukšlės tarp antakių, prie lūpų, ant kaktos. Teigiama, jog ši priemonė netgi prilygsta botulino injekcijoms, tačiau, žinoma, jį naudoti žymiai paprasčiau. O taip pat losjonas nesukelia botulino injekcijų sukeliamų šalutinių poveikių, tokių kaip nejautrumas ar apribotas veido išraiškingumas. Šią priemonę naudoja ir puikiai apie ją atsiliepia tokios įžymybės kaip Kim Kardashian, Michelle Obama, Kate Middleton, Madonna, Leonardo DiCaprio.

4-1

Priemonę reikia tepti ant švarios veido bei kaklo odos ir švelniai įmasažuoti, įtapšnoti. Losjonas ypač lengvai pasiskirsto and odos ir labai greitai susigeria beveik nepalikdamas nemalonaus lipnumo pojūčio, o tik skaistesnę, švelnesnę ir elastingesnę odą. Beje, gelis visiškai nedirgins net ir jautriausios uoslės, kadangi yra praktiškai bekvapis. Juo palepinus odą labai malonu tepti kitas įprastas veido priežiūros priemones: paakių kremą, veido serumą  bei kremą.

4-2

15 ml talpos indelis su dozatoriumi yra ypač kompaktiškas ir patogus naudoti. Kas paliko itin teigiamą įspūdį – dozatoriaus kokybė. Jeigu kartais su tokiais dozatoriais tenka pakovoti, kad paimtum norimą kremo ar gelio kiekį, tai šis yra tiesiog tobulas. Spaudimo stiprumu puikiai reguliuosi, kiek gelio nori paimti. Dozatorius taip pat apsaugo gelį nuo įvairių virusų, bakterijų bei alergenų.

3

Mano verdiktas:

Konsistencija

Picture1Picture1Picture1Picture1Picture1

Kvapas

Picture1Picture1Picture1Picture1Picture1

Lipnumas

Capture

Pakuotė

Picture1Picture1Picture1Picture1Picture1

Tad tark TAIP plačiai šypsenai ir nesitaikstyk su raukšlėmis!

Biotulin botulino injekcija brandžios odos priežiūra gelis nuo raukšlių kremas nuo raukšlių Nuo raukšlių veido priežiūra