CANDIED CHARMS: saldus desertas iš TOMMY HILFIGER

Lengvi, subtilūs ir pilni amerikietiškos dvasios. CANDIED CHARMS iš TOMMY HILFIGER yra tikras desertinis kąsnelis, kuris tiks tiek prie prašmatnios vakarienės, tiek prie priešpiečių gamtoje.

Vienas skiriamųjų TOMMY HILFIGER bruožų – laisvumas. Juo spinduliuoja jų kuriama apranga, juo žavi ir pristatomi aromatai. Laisvė rinktis, kaip atrodyti, laisvė savirealizacijai, laisvė būti savimi. O kiekviena to akimirka yra verta atskiros istorijos ir įamžinimo.

20180501_214507

CANDIED CHARMS sukurti tam, kad būtų maloniausių akimirkų palydovas ir tam, kas šias akimirkas vėliau primintų. Saldžiai, švelniai ir subtiliai prisiliesdamas.

Nors CANDIED CHARMS buvo pristatytas dar 2017-tųjų pabaigoje, jis tiesiog idealiai tinka tiek vėsiems vasaros vakarams, tiek karštoms ir saulėtoms dienoms. Paprastumas leidžia aromatą pritaikyti taip, kaip kiekviena labiausiai norime. Vaisių ir citrusų gaivos turintis aromatas papildytas šiltais ir saldžiais prieskonių tonais. Rezultatas neįpareigojantis, bet neabejotinai išsiskiriantis ir įsimenantis.

Webp.net-gifmaker (24)

Viršutinės natos: mandarinai, kriaušė

Vidurinės natos: vanilė, figos, medus

Apatinės natos: vanilė, tonka pupelės

 

Buteliuko dizainas su niekuo nesumaišomas. Jau klasikiniu tapusi jo forma papuošta amerikietišką laisvės stilių simbolizuojančiu kaspinėliu.

20180501_214550

ĮDOMUS FAKTAS

Ar žinai, ką reiškia visuose TOMMY HILFIGER kaspinėliuose naudojamos spalvos? Pirmiausia reikėtų pradėti nuo šio ženklo logotipo. Jame naudojama raudona, balta ir mėlyna spalvos yra paimtos iš Jungtinių Amerikos Valstijų vėliavos.

Untitled

Jei atidžiai pažiūrėsi, kiekviename kaspinėlyje yra panaudojamos bent dvi iš šių spalvų, o pakeičiama tik viena. Taip amerikietiška dvasia sujungiama su aromato idėja.

candies charms kvepalai moteriški kvepalai saldūs moteriški kvepali tommy hilfiger