Clinique - "Nuvalyk dieną!"

Esu išbandžiusi gal dešimtis įvairių kompanijų makiažo valiklių, bet nei vienas neprilygsta Clinique  "Take the day off". Jau vien pavadinimas "Take the day off" atspindi jo sugebėjimus bei galimybes.

Pirmiausia aš norėčiau aptarti  interneto platybėse išgirtą, bet galbūt ne kiekvienos namuose dar esantį, vaško struktūros makiažo valiklį. Tai bus geriausias jūsų draugas tomis naktimis, kai mažiausiai, ką norėsite daryti, tai nusivalyti makiažą. Tai lengvos struktūros valomasis balzamas, kuris greitai ištirpdo  ir nuvalo veido ir akių makiažą, puikiai nuvalo net ir vandeniui atsparų tušą. Naudoti jį reikia su pirštų galiukais, įmasažuojant akis ir odą, o prieš naudojimą galima šiek tiek sudrėkinti veidą vandeniu, tada nuplauti arba nuvalyti drėgnu rankšluosčiu. Kadangi aš turiu itin sausą ir jautrią odą, šis balzamas yra prisotintas aliejų, todėl dar ir puikiai  drėkina. Kiekvieną kartą nusivalius odą ji tampa minkšta, pridrėkinta ir spindinti.

clinique2

Clinique - alergijos nesukelianti bekvapė kosmetika. Vis tik, vos juntamą kvapą jis turi - man jis priminė laboratoriją ar vaistinę. Kita vertus, negaliu pasakyti, kad kvapas įkyrus ar erzina, nes jis vos juntamas ir greitai išsisklaido. Prieš naudodama šį makiažo valiklį labiausiai bijojau, kad grauš arba alergizuos akis, nes jos itin jautrios, bet mano nuostabai, jokios reakcijos nebuvo, nieks nedegino, nedilgčiojo! Gamintojas teigia, kad tai - visų tipų odai, mano manymu, jis tinka net ir tiems, pas ką labai jautri ar problematiška oda. Šio balzamo užteks labai ilgam periodui, nes jo reikia vos ant pirštų galiukų, o efektas matosi iškart. Ilgai galvojau kokių minusų jis galėtų turėti, bet kad ir kaip stengiausi, beveik jų neradau. Na galbūt keli ir yra! Pirmas - tai, kad mes įpratę prie skystų makiažo valiklių, o šis tampa masažuojant vientisa mase, beveik aliejumi, kas mums neįprasta. Taip pat - kaina! Ji daug kam gali atrodyti per didelė, bet patikėkite, ji verta tos investicijos, juk Clinique prekės ženklas vertinamas už išskirtinę  kokybę bei inovacijas.

clinique3

Kitas puikus Clinique produktas, kurį norėjau aptarti, tai ilgalaikio makiažo akių, veido, lūpų valiklis. Tikriausiai visoms pasitaikė dienų, kai naudojote itin sunkų ir ilgai išliekantį makiažą, vandeniui atsparų tušą ir kad ir kaip stengdavotės nuvalyti, jis vis tiek likdavo? Su šiuo makiažo valikliu viskas tarsi ištirpsta, makiažo nelieka nė pėdsako. Jis visiškai nealergizuoja, negraužia akių. Kadangi jame yra aliejaus , jis nuvalo ir ilgai išliekančius matinius lūpdažius, kuriuos šiais laikais reikia vos ne "nugramdyti" nuo lūpų.

Kaip ir minėjau, turiu sausą ir itin jautrią odą, o po šio valiklio mano oda tampa prisodrinta aliejaus, pamaitinta ir sveika. Taigi, gauni du viename - ir valiklį ir maitinamąjį efektą. Prieš naudodamos būtinai suplakite, kad aliejus pasiskirstytų tolygiai. Taip pat galima kelias sekundes palaikyti vatos diskelį ilgiau ant vietos, nuo kurios norite pašalinti makiažą. Dar norėčiau išskirti abiejų valiklių pakuotės dizainą. Buteliukai tobulai išbaigti, jie puikia tiks ir papildys bet kurį vonios  kambarį. Švelniai alyvinė buteliukų spalva ramina ir atspindi produkto savybes, kuri sako, jog niekas geriau nepasirūpins tavo oda, nei Clinique "Take the day off".

Nesunku nuspėti, jog įsimylėjau šiuos produktus, nes efektyvesnių makiažo valiklio priemonių nesu turejusi ir nesiruošiu ieškoti.

akių makiažo valiklis Clinique dvigubas veido valymas makiažo valiklis take the day off valomasis veido balzamas Veido valymas
Registracija žaidime »

Laimėk elektrinį paspirtuką arba kitus EISENBERG prizus!

Pirk 2 ar daugiau prekės ženklo EISENBERG "START" linijos produktų, registruokis
ir laimėk: vieną iš 2 elektrinių paspirtukų KUGOO ES2, vieną iš 3 EISENBERG "START" linijos rinkinių arba vieną iš 20 EISENBERG "START" linijos produktų!

REGISTRUOKIS »