COLLISTAR naujiena - miceliniai šampūnai!

COLLISTAR - tai itališkos prabangos ir profesionalumo prekinis ženklas. Tai kompanija, kuri leidžia tikėtis kokybiškų ir veiksmingų produktų. Turiu itin silpnus, sunkiai augančius, garbanotus plaukus, dėl to jiems reikalinga ypatinga priežiūra. Naudoju tik profesionalias, geras ir veiksmingas priemones, dėl to, kai gavau išbandyti COLLISTAR naujienas labai apsidžiaugiau.

Didžiausia moters puošmena, tikriausiai nei vienas vyras neleis sumeluoti - gražūs, išpuoselėti plaukai. Viliokliškos garbanos, lygūs lyg krentantis lietus plaukai, iki smulkmenų apgalvotos ir stilizuotos trumpos šukuosenos - visa tai, kuo moterų išvaizda labiausiai traukia aplinkinių akį. Plaukai taip pat yra žmogaus sveikatos veidrodis. Jei jie pilki, nusilpę ar skilinėja, pirmiausia reiktų susirūpinti, kokias priemones naudojate. Didelis plaukų priežiūros priemonių pasirinkimas dažnai kelia klausimą, kas gi geriausia Jūsų plaukams, kas mažiausiai kenkia ir kokį efektą gausite panaudoję tam tikras priemones. Nėra priežasties bandyti tūkstančius skirtingų gamintojų priemonių, kai iš karto gali rinktis, ko gero, pačias geriausias, tai - COLLISTAR priemones.

000

Pirmasis, kurį išbandžiau, "Extra Delicate Micellar Shampoo" - švelnus micelinis plaukų šampūnas visų tipų plaukams. Micelinis vanduo jau seniai žinomas veido kosmetikos pasaulyje, o čia COLLISTAR sukūrė inovatyvų micelinį šampūną. Pasigilinus, kas gi tos micelės, sužinojau, jog jos puikiai pritraukia riebalų perteklių, pašalina nešvarumus. Micelės ypatingai rekomenduojamos jautrios bei sausos odos savininkėms. Ši micelinė formulė švelniai ir giliai valo plaukus bei galvos odą. Sudėtyje yra makadamijų aliejaus, kuris maitina bei glotnina plaukus, taip pat specialios medžiagos, kurios plauką padengia nematoma purumo suteikiančia apsaugine plėvele. Mano plaukai nors ir garbanoti, tačiau silpni, dėl to dažnai garbanos būna smulkios ir neryškios. Po šio šampūno mano plaukai tapo purūs, minkšti ir gausiai garbanoti. Žinoma, panaudojus šampūną reikalingas "Extra-Delicate Micellar-Gel" -micelinis kondicionierius plaukams.  Tai iš tiesų itin greitai veikiantis kondicionierius, kurį galima nieko nelaukus išskalauti. Aš kantrybe nepasižymiu, dėl to laukti net ir 5 minutes duše, man užtrunka amžinybę. Panaudojus šią priemonę, įspūdis, jog plaukai tampa pamaitinti, sveikesni, pridrėkinti. Jis greitai atkuria fiziologinę pusiausvyrą, suteikia plaukams ir galvos odai gaivumo.

065

Kitas šampūnas, sukurtas taip pat miceliniu pagrindu, yra "Purifying Micellar Shampoo-Gel" - valomasis micelinis plaukų šampūnas. Šis šampūnas yra dar papildytas sebumu - aliejumi, kuris daro mūsų galvos odą atsparią aplinkos veiksniams, sukuria barjerą, palaiko drėgmę odoje. Jis itin tinka riebiems plaukams. Su šiuo šampūnu plaukai ilgiau išliks lengvesni ir švaresni.

066

Na ir paskutinė COLLISTAR naujiena, inovacija plaukų priežiūroje - tai "Co-Wash 2in1 Extra Delicate Micellar Washing Conditioner" - švelnus micelinis plaukų šampūnas - kondicionierius. Ši du viename naujiena rikiuojasi itin švelnių priemonių sąraše. Kaip teigia pats COLLISTAR, šias priemones laisvai galima naudoti net vaikams, nes jų sudėtis yra itin švelni. COLLISTAR ir čia naudoja specialią micelių technologiją. Plaukus aš išploviau vos vienu plovimu ir prireikė tikrai nedidelio kiekio. Tekstūra labai kreminė, todėl plaukai yra maitinami, minkštinami bei drėkinami. Kadangi garbanoti plaukai turi savybę visada veltis, šis šampūnas - kondicionierius iškart juos išpainioja ir jų neapsunkina. Mes esame įpratę, kad priemonė plaukams turi putoti, ši neputoja. Jį reikia tepti ant drėgnų plaukų, įmasažuoti, palaukti minutę ir išskalauti. Nuostabu ir patogu tai, jog užtenka 1 priemonės tobulų plaukų link!

064 (1)

"Co-Wash 2in1 Purifying Micellar Washing Conditioner" - valomasis micelinis plaukų šampūnas-kondicionierius. Tai yra labai panaši priemonė į prieš tai minetą, tik skirta mišriems/riebiems plaukams. Sudėtyje be micelių gausu maitinamųjų aktyviųjų medžiagų. Speciali kreminė tekstūra veikia kaip valomasis kondicionierius: giliai valo, grynina ir palaiko natūralią plaukų drėgmę. Plaukai tampa minkšti, švarūs ir itin glotnūs.

Vienos priklausomos nuo batų, kitos nuo kvepalų, trečios nuo plaukų priežiūros priemonių. Aš taip pat esu megėja išbandyti vis naujas plaukų priemones, kadangi ieškau sau tinkamiausos. Tačiau šį kartą atsiradusios mano taikinyje COLLISTAR priemonės mane privertė sustoti, kadangi rezultatas buvo stulbinantis. Jei jau šie šampūnai ir kondicionieriai privertė garbanotis ir žvilgėti mano plaukus, manau reiktų juos išbandyti ir Jums.

Collistar micelinis plaukų šampūnas plaukų priežiūra šampūnas ir kondicionierius viename švelnus plaukų šampūnas valomasis plaukų šampūnas