COLLISTAR Prestige Collection – skonį lavinanti aromatų kolekcija

Kvapai gali apsukti galvą, sužadinti jausmus ir prisiminimus. Tai taip individualu, kad nei vienas neturime teisės pasakyti, jog kitas išsirinko netinkamai. Skonį turime kiekvienas, o laikui bėgant jis keičiasi ir bręsta.  Užtenka skirstyti kvapus į vyriškus ir moteriškus. Nes kaip sako patys COLLISTAR – „ tobulumui lytis nesvarbi“. COLLISTAR Prestige Collection – skonį lavinanti aromatų kolekcija jai ir jam.

Vieni mėgsta universalumą, lengvumą ir paprastumą. Kiti – ieško sluoksnių, gilinasi į kiekvieną detalę ir nori unikalumo. COLLISTAR Prestige Collection yra puikus būdas tęsti savęs paieškas kvapų pasaulyje. Jei nuo lentynose esančių buteliukų gausos raibsta akys, čia rasite tikrai plačią kvapų amplitudę, kuri ne tik padės atrasti sau tinkamą, bet ir lavins uoslę bei padės atskirti sudedamąsias medžiagas. Šios, kaip pabrėžia ir pats gamintojas, yra prabangiausios ir tauriausios, kokias tik galima rasti parfumerijos pasaulyje.

Kolekcijos išskirtinumas – aromatai jai ir jam

20171130_223454

Ar teko girdėti apie unisex kvapus? Mes taip įpratę skirstyti aromatus į vyriškus ir moteriškus, kad tokiu būdu dažnai apribojame žmonių asmeninius pomėgius. Esu tikra, kad ir jūsų artimųjų tarpe yra tokių, kurie paslapčia pasikvėpina priešingai lyčiai skirtais kvapais. Ir tai yra absoliučiai puiku! Aromatų pasaulis yra toks unikalus, tad kam save įsprausti į kažkokius rėmus? Šiuos rėmus laužo ir COLLISTAR Prestige Collection. Kiekvienas kvapas tinka tiek JAI, tiek JAM. Jokių apribojimų, normų ar taisyklių. Tik tu ir tavo juslė.

Dėl tos pačios priežasties visi buteliukai yra vienodo dizaino. Juodas storas stiklas ir aiškių formų flakonas. Vienintelis išskirtinumas – skirtingų atspalvių plokštelės su pavadinimu ir spalviškai priderintas kamštelis. Tobulai atrodo tiek ant vyriškų reikmių lentynėlės, tiek moteriškoje spintelėje. O gal tai patiks jums abiems, tad paliksite neutralioje vietoje, kad galėtumėte dalintis? Bet koks variantas yra tobulas.

Šiek tiek istorijos

Šios kolekcijos istorija prasidėjo dar 2015 metais. Lietuvą ji pasiekė jau keturių kvapų kolekcijoje, tačiau viskas prasidėjo nuo L’OUD ir parfumerio Vincent Schaller. Po metų, 2016-taisiais, Fabrice Pellegrin prijungė L‘AMBRA ir visus užbūrė kašmyro švelnumu. Galiausiai visa kolekcija buvo pabaigta šiais metais su LA ROSA ir L‘INCENSO. Abu beprotiškai skirtingi, bet tobulai užpildantys liniją.

Aromatai kiekvieno skoniui

20171130_221555

Kiekvienas kvapas koncentruojasi į tam tikrą natų kompoziciją.  Kiekvienas yra labai skirtingas ir turintis savo ryškų charakterį, todėl yra puikus pasirinkimas norint lavinti savo uoslę.

LA ROSA

20171130_223020

Viskas sukasi aplink rožes ir jų šilkinius žiedlapius. Nors jaučiasi ryškus gėliškumas, tačiau lengva užuosti drąsų aštrumą ir intensyvumą. Jordi Fernandez išryškino aiškiausias rožių natas ir pabrėžė jų išskirtinius bruožus.

Pirmiausia LA ROSA pasitinka rožiniu piruliu – viena pipirų rūšimi, kuri akimirksniu prikausto ir suteikia pikantiško ryškumo. Netrukus prisijungia charakteringa gėlių karalienė – rožė. Aromato širdyje atsiveria pakalnučių ir bijūno švelnumas. Galiausiai visą kompoziciją užbaigia energijos suteikiantis baltasis muskusas ir baltasis gintaras.

L‘OUD

20171130_223348

Tai labai įvairialypis, šiltas ir prabangus aromatas. Svarbiausia nata – agarmedis. Tai viena prabangiausių sudedamųjų dalių, kuri, sakoma, yra brangesnė net už auksą. Išgaunamas tik iš medžio širdies ir yra gana retas ne tik dėl šio būdo, bet ir dėl pačių medžių, kurie yra tokiam procesui tinkami.

Agarmedis yra papildomas bergamotėmis, šafranu, rožėmis bei oda. Tokiu būdu sukuriamas labai kontrastingas, bet puikiai pats save papildantis charakteris. Na, o visą kompoziciją užbaigia medienos ir žoliniai akordai.

L‘AMBRA

20171130_223157

Labai šiltas ir jausmingas aromatas – kaip tik tai, ko reikia ilgiems žiemos vakarams.  Rafinuota prabanga užburs net ir įnoringiausius kvapų mylėtojus.

Rožių švelnumas, santalo saldumas, Rytais kvepiantis kašmyras ir pačiulių paslaptingumas – tai galvą apsukanti ir jutimus užburianti kompozicija. Ilgai laukti neteks, o jau bus galima pajusti aplink tvyrančią gintaro ir muskuso šilumą bei jų kuriamą trauką.

L‘INCENSO

20171130_223304

Stiprus, unikalus, charakteringas ir ypatingo skonio reikalaujantis aromatas. Kai ką jis šokiruos, kai kam jį teks prisijaukinti, na o treti jį įsimylės po pirmo susitikimo.

Rytietiškų smilkalų paslaptingumas tikrai nepaliks abejingų.  Jis toks intensyvus ir paslapingas,  kad tikrai užburia savo mistine galia. Juodasis pipiras, švitrūnas ir pačiulis – štai kokios šio burto sudedamosios dalys.

Gal patiks kuris vienas kolekcijos eksponatas. Gal sužavės keli ar net visi. Bet kokiu atveju pažintį su COLLISTAR Prestige Collection turėtumėte įtraukti į būtinų darbų sąrašą. Juk be galo malonu pabraidyti po spalvingų aromatų pievą ir iš naujo atrasti visų garbinamas natas.

Collistar edp išskirtiniai kvepalai prestige collection