COLLISTAR Unico – tobula spalva po pirmo prisilietimo

Jie išraiškingi. Jie malonūs. Jie stilingi. Jie tiesiog unikalūs. Tai naujieji COLLISTAR lūpų dažai UNICO.

Iš pradžių atsirado tankinamasis blakstienų tušas COLLISTAR Volume Unico. Išskirtinio dizaino ir pritrenkiančio efekto produktas neliko nepastebėtas. O tam, kad unikaliai atrodytų ne tik blakstienos, nuspręsta liniją praplėsti ir lūpų dažais.

Apie atspalvius

20180404_213952

Atspalvių pasirinkimas išties platus. Nuo švelnios nude iki ryškios ir blizgios bordo. Tačiau labiausiai patiko net ne jų gausa, o jausmas ant lūpų ir tikrai labai ilgas išsilaikymas. Tuo ypač pasižymi sodriausios spalvos. Aišku, kreminė tekstūra valgant ar geriant atsispaudžia ir po kiek laiko jos nebėra, tačiau pats atspalvis lieka. Lyg būtų įsigėręs.

Apie tekstūrą

20180404_211834-001

Pati tekstūra vienareikšmiškai kreminė. Ant lūpų dažas gula kaip balzamas, todėl valdyti yra lengviau negu lengva. Būtent dėl tekstūros nesitikėjau, kad išsilaikymas gali būti toks ilgas, o atspalviai tokie intensyvūs.

20180404_211023-001

20180404_211038-001

Apie dizainą

collistar unico2

Dizainas išlaikytas toks pats, kaip ir COLLISTAR Volume Unico blakstienų tušo. Aukso spalvos pakuotė su grioveliais ir juoda juostele viduryje. Estetiška, stilinga, unikalu.

collistar unico3

Lūpų dažai išsiskiria dar ir tuo, kad pats dangtelis magnetinis, o ant dažo tūtelės išlaikytas tas pats griovelių raštas. Viskas iki smulkmenų apgalvota ir sujungta į nepriekaištingai atrodančią prabangą.

collistar unico1

Dar vienas malonus netikėtumas – pats produktas LABAI LABAI LABAI skaniai kvepia. Tad būkite budrios, nes gali kilti pagunda paragauti.

Collistar collistar unico lipstick collistar unico mascara ilgai išliekantys lūpų dažai kreminiai lūpų dažai lipstick mascara tankinamasis blakstienų tušas unico volume mascara