DOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: novatoriškas SHISEIDO ULTIMUNE serumas

Kam šis produktas skirtas?

Visiems kas rūpinasi odos sveikata ir jaunyste.

 

Kuo šis produktas išskirtinis?

SUDĖTIMI: novatoriški kompleksai ImuGenerationRED Technology ir LifeloodTM stiprina odos imunines savybes, gerina kraujotaką (rožės, reichi grybų, vilkdagio ekstraktai, lotosas ir Ginko ekstraktas).

POVEIKIU: oda tampa atsparesnė aplinkos poveikiui, gerėja jos gyvybiniai procesai.

 

Kaip naudoti?

Ryte ir vakare tepti serumą ant švarios tonizuotos odos prieš kremą.

 

Kam šis produktas patiks?

Tiems kas mėgsta odos priežiūros ritualus, sluoksniavimą. Taip pat tiems kas nori odai duoti daugiau ir ilgai džiaugtis jos puikia būkle.

Kam jis gali nepatikti?

Nežinau... Nepriekaištingas serumas visomis prasmėmis.

 

Koks kvapas?

Shiseido žino, kad aromatas labai svarbus. Jis tikrai gali optimizuoti poveikį odai. Šio serumo aromatas labai švelnus atpalaiduojantis (rožė, lotosas) su energizuojančiomis imbiero, rozmarino ir kardamono natomis.

 

Kokia tekstūra?

Unikali kaip ir daugelio Shiseido produktų. Ji lengva, bet turtinga. Vėl gi, čia neapseita be technologijų. Dviejų skirtingo dydžio aliejaus kapsulių dėka tekstūra tampa turtinga ir rasota- todėl puikiai įsigeria ir lengvai skirstosi.

Koks pirmas įspūdis?

Pirmas įspūdis dažniausiai būna jutiminis: ar patiko tekstūra ir aromatas. Tai pirmoji pažintis su produktu, kuri daug pasako apie tolimesnę draugystę 😊 Šis serumas nuo pat pirmojo lašelio užburia tekstūra ir švelniu aromatu. Mano odai tai tobulas derinys. Tai ko reikia. Juk sluoksniuojant, norisi „plonų“ tekstūrų. Prisipažinsiu, jau seniai esu neabejinga Shiseido produkcijai. Patinka pati filosofija, tekstūros, technologiniai sprendimai. Išlaikytas balansas tarp natūralios sudėties ir mokslo galimybių. Ir ta harmonija jaučiasi poveikyje odai. Naudojant šį serumą oda tampa tiesiog sveika. O tai daugiau nei gali tikėtis. Dingsta paraudimai, mažiau reaguoja į aplinkos poveikį, ilgiau išlieka drėgmės jausmas. Pasikeičia tonusas: oda atsipalaiduoja ir tuo pačiu tampa putlesne. Kokia oda yra graži? Sveika 😊 Ta oda, kuri nekelia rūpesčių. Naudodama šį serumą žinau, kad pasirūpinu ja tinkamai ir žiemos sezono laukiu ramia širdimi 😊 Keičiantis sezonams mes dažnai stipriname imunitetą, kad nesirgtume. Šis serumas stiprina odos imunitetą ir tai ne mažiau svarbu. 

Prisiminkime jausmą kokia mūsų oda buvo dvidešimties. Negalvokime apie amžinius pokyčius, o apie jausmą. Manau, kad daugeliui tokiame amžiuje oda nekėlė jokių nemalonių pojūčių.

Šis serumas sugrąžina tą komforto jausmą. Taip pat padeda atitolinti senėjimo požymius ir išlikti pačios geriausios būklės. Juk taip gera būti pačia geriausia savo versija 😊

 


 

Nuo senėjimo Shiseido