DOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: bespalvis lūpų pieštukas

Universalus ir spalvos nesuteikiantis lūpų pieštukas

Kam šis produktas skirtas?

Visoms, kurios naudoja lūpų dažus ir nori sukurti bei išlaikyti tobūlą kontūrą, išvengti dažų subėgimo į raukšleles.

Kuo šis produktas išskirtinis?

Bespalviai lūpų pieštukai yra universalūs, nesuteikia spalvos ir todėl tinka naudoti su visais lūpų dažais. Jie ne tik apsaugo kontūrą nuo išsiliejimo, bet ir užpildo lūpų raukšleles ir neleidžia į jas subėgti dažams.

Kaip naudoti?

Naudoti reikia kaip paprastą lūpų pieštuką: apvesti kontūrą prieš tepant norimus lūpų dažus. Galima užpildyti ir visą lūpų plotą.

Kam šis produktas patiks?

Toms, kas nenori daug investuoti į lūpų pieštukus, kad kiekvienas jų derėtų prie konkretaus turimo lūpų dažų atspalvio.

Kam jis gali nepatikti?

Toms, kurios mėgsta, kai lūpų pieštuko atpalvis kiek skiriasi nuo pačių dažų ir taip pabrėžti patį kontūrą ar vizualiai pakoreguoti lūpų formą.

Kokia tekstūra?

Dažnausiai  vaškinė, slidi ir labai minkšta.

Koks pirmas įspūdis?

Visiškai kitokia patirtis ir akivaizdus skirtumas nuo įprasto lūpų pieštuko naudojimo. Reikia įprasti, kad brėžiant nesimato jokios spalvos. Tai padarius, viskas tampa labai paprasta. O ir suklysti neįmanoma, nes to tiesiog nesimato. Galima brėžti patį kontūrą ar truputį  virš jo ir sukurti norimą formą jau su pačiais dažais. Didelis pliusas ir tas, kad su juo galima padengti visą lūpų plotą ir taip užpildyti raukšleles, kurios paprastai po kiek laiko pasidaro labai matomos dėl į jas subėgusių dažų.

3-DSC_1489

bespalvis lūpų pieštukas Douglas Make Up lip liner lūpų pieštukas max factor universal lip liner universalus lūpų pieštukas