DOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: CLINIQUE poras valanti priemonė

 CLINIQUE Blackhead Solution Self-Heating Extractor

Kam šis produktas skirtas?

Visoms ir visiems, kuriuos vargina užsikimšusios poros ir inkštirai.

Kuo šis produktas išskirtinis?

Tai unikalus valomasis produktas T zonos užterštumui šalinti. Produktas susilietęs su vandeniu pradeda šilti, o tuo metu specialaus masažuojamojo aplikatoriaus veikiama oda daug veiksmingiau išvaloma.

 

Kaip naudoti?

Ant sausos odos probleminių vietų tereikia užtepti produkto, sudrėkinti aplikatorių ir juo švelniai masažuoti užterštas vietas. Vanduo aktyvuoja priemonę ir pajuntama šiluma. Masažuoti tereikia apie 15-30s. Greita ir labai paprasta.

Kam šis produktas patiks?

Tikrai patiks tiems ir toms, ką kamuoja užsikimšusios poros, inkštirai. Tai aktualu ne tik savo veido odą kruopščiai prižiūrintiems, bet ir paaugliams ar vyrams, kuriems taip pat tenka susidurti su šia problema. Veikimas labai paprastas ir greitas, todėl ši priemonė nesunkiai įsilies į bet kokio užimtumo rutiną.

Kam jis gali nepatikti?

Tiems, ko visai nekamuoja išsiplėtusių ir užsikimšusių porų problema.

 

Koks kvapas?

Vos juntamas.

Kokia tekstūra?

Pati priemonė yra labai tiršta ir primena pastą. Susilietus su vandeniu ji suminkštėja ir galima vos justi smulkias granules.

 

Koks pirmas įspūdis?

Tikrai maloniai nustebino šitos priemonės greitas veiksmingumas. Faktiškai iš karto galima pajusti šilumą,o masažui skirta galvutė yra itin patogios formos – pasiekia pačias siauriausias odos vietas. Jau po pirmo naudojimo oda akivaizdžiai švaresnė. Ne tik išvalomos poros, bet ir pašalinamos negyvosios ląstelės.

2-20181004_002627

3-20181004_002654

Blackhead Solution Clinique inkštirai porų valymas