DOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: "COLLISTAR Hyaluronic Acid Microneedle Filler Patch" raukšles užpildantys pleistrai

Kam šis produktas skirtas?

Visiems, kas nori sumažinti mimikos ir kitas raukšles.

Kuo šis produktas išskirtinis?

Produktas tinka visiems, naudojamas lokaliai- tiesiog ten, kur reikia. Ypatinga technologija - hialurono rūgšties adatėlės tiesiog ištirpsta taip pripildydamos odą ir iškeldamos raukšlės gylį.

Kaip naudoti?

Naudoti tikrai labai paprasta. Nuėmus apsauginį sluoksnį, užklijuoti ant tos vietos, kur norime. Prispaudus palaikyti apie 30 sek., kad mikroadatėlės isiskverbtų į odą. Jaučiamas legvas dilgčiojimas, bet tik keletą minučių, kol adatėlės ištirpsta. Pleistrą palikti mažiausiai 2 valandoms, bet geriausia per naktį.

Kam šis produktas patiks?

Kas nenori arba bijo injekcijų - tai puikus pasirinkimas.

Kam jis gali nepatikti?

Nežinau kam gali nepatikti- juk taip paprasta naudoti :)

Koks kvapas?

Kvapo nėra.

 Kokia tekstūra?

Pleistras silikoninis, jokios drėgmės ant jo nėra. Minkštas, nejuntamas ir dar kūno spalvos :)

 

Koks pirmas įspūdis?

Pirmą kartą bandžiau virš viršutinės lūpos. Prispaudus jautėsi dilgčiojimas ir pačios adatėlės, bet tai truko apie 5 min. Akimirksniu lūpa papilnėjo ir tiesiog pakilo. Po kelių minučių adatėlės ištirpo, neliko jokio diskomforto. Palaikiau 3 val. Nuėmus nebuvo nei paraudimo, nei jokio kito nereikalingo pojūčio. Oda virš lūpos pasidarė standesnė, ne tokios gilios vertikalios raukšlės, bet patinimo ar putlumo jausmo taip pat nebuvo. Antrą kartą naudojau tarp antakių. Čia nesijautė jokio dilgčiojimo ir adatėlių dūrio. Palaikiau per naktį. Ryte nuėmus jautėsi stangresnė oda ir mažiau matomos raukšlelės. Manau, kad naudojant reguliariai - kaskart rezultatas būtų dar geresnis.

Collistar douglas eksperto pasirinkimas hialurono pleistrai hialurono rūgštis pleistrai raukšlėms
Registracija žaidime »

Laimėk elektrinį paspirtuką arba kitus EISENBERG prizus!

Pirk 2 ar daugiau prekės ženklo EISENBERG "START" linijos produktų, registruokis
ir laimėk: vieną iš 2 elektrinių paspirtukų KUGOO ES2, vieną iš 3 EISENBERG "START" linijos rinkinių arba vieną iš 20 EISENBERG "START" linijos produktų!

REGISTRUOKIS »