DOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: CRAZY KIDS STUFF Foaming Soap

Kam šis produktas skirtas?

Vaikams, kurie mėgsta turkštis vonioje ar duše😊

 

Kuo šis produktas išskirtinis?

Tai ne vien prausimosi priemonė, bet ir lavinantis žaidimų malonumas. Putų tekstūra tiršta: galima lipdyti įvairias figūras, dėti karūnas ant galvos ar ant vonios krašto tupdyti burbulus. Vaikų fantazija beribė😊 Smagu, kad priemonė dar ir saugi: nedirgina vaikų odelės, nedažo, tinka nuo dvejų metų. Yra įvairių spalvų.

 

Kaip naudoti?

Tiesiog užpurkšti putų ir nertis į linksmybes.

 

Kam šis produktas patiks?

Visiems be išimties.

 

Kam jis gali nepatikti?

Nemanau, kad tokių yra. Nebent tiems vaikučiams, kurie nemėgsta praustis. Bet ir jiems tai būtų puiki priežastis nebijoti vandens.

 

Koks kvapas?

Švelnus vaisių ir uogų.

 

Kokia tekstūra?

Minkštų standžių putų.

 

Koks pirmas įspūdis?

Mano mažoji yra išbandžiusi visas šias putas. Tiesiog negali praeiti pro jų lentyną. Nustebino tai, kad jų užtenka tikrai ne vienam kartui- galvojau, kad išpurkš vienu ypu😊 Smagu, kad maudynės vonioje suderintos su žaidimu ir vaizduotės lavinimu. Jos oda sausa, bet šios putos nesausina ir nedirgina. O man dar patinka tuo, kad lengvai nusiplauna nuo vonios paviršiaus. Taigi, abi esame laimingos😊

douglas eksperto pasirinkimas Unikalus produktas vaikams vonios putos
Dalyvauk žaidime»

PIRK ir dalyvauk DOUGLAS gimtadienio žaidime

Pirk internetu, registruok pirkimo dokumento numerį ir dalyvauk žaidime. Pagrindinis žaidimo prizas- kelionė dviems į Egiptą. Papildomų prizų vertė daugiau nei 4000 Eur!

Daugiau informacijos »