DOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: Deep Detox Hair Scrub

DOUGLAS HAIR Deep Detox Purifying Scrub - valomasis galvos odos šveitiklis

Kam šis produktas skirtas?

Visų tipų plaukams, ypač besiriebaluojantiems.

 

Kuo šis produktas išskirtinis?

Mes dažnai puoselėjame pačius plaukus, o apie galvos odą pamirštame. Tai puiki priemonė atgaivinti galvos odą. Švelnios šveitiklio granulės puikiai išvalo odą ir plaukus.

 

Kaip naudoti?

Naudoti vietoje šampūno kartą per savaitę arba pagal poreikį. Sudrėkinti plaukus, gerai įmasažuoti šveitiklį ir kruopščiai išskalauti. Po to naudoti kondicionierių arba kaukę.

 

Kam šis produktas patiks?

Patiks tiems, kieno plaukai riebaluojasi. Puikiai tiks moterims, kurios naudoja daug plaukų formavimo priemonių, kurių apnašos sunkiai pašalinamos šampūnų. Taip pat tai papildoma priemonė prieš naudojant serumus nuo plaukų slinkimo- nuvalo negyvų ląstelių sluoksnį, suaktyvina kraujotaką, todėl atliekamos procedūros tampa efektingesnis.

 

Kam jis gali nepatikti?

Gali nepatikti ir netikti tiems, kieno galvos oda jautri.

-

Koks kvapas?

Kvapas gaivus žaliosios arbatos.

-

Kokia tekstūra?

Tekstūra kaip tiršto šampūno. Daug smulkių šveičiamųjų granulių.

-

Koks pirmas įspūdis?

Panaudojus šį šveitiklį atrodo, kad galvos oda „pradėjo kvėpuoti“. Neįtikėtinas švaros ir plaukų purumo pojūtis. Tiesa, reikia paminėti, kad iš tikrai tankių ar ilgų plaukų granules yra kiek sunkiau išplauti. Skalavimo procesas minute užtruks ilgiau, bet rezultatas to visiškai vertas. 

20181020_111922a

detoksikacija Douglas douglas detox Douglas Hair galvos odos šveitiklis priemonė riebiai galvos odai šveitiklis šveitiklis galvos odai