DOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: DOUGLAS Essential bioceliuliozinė lūpų kaukė

DOUGLAS Essential bioceliuliozinė lūpų kaukė

Kam šis produktas skirtas?

Visoms, kurioms reikia papildomos priežiūros jautrioms, skeldėjančioms  ir sausoms lūpoms.

Kuo šis produktas išskirtinis?

Tai bioceliuliozinė kaukė sukurta būtent lūpų priežiūrai. Pritaikyta forma, storumas ir produkto kiekis leidžia užtikrinti optimalią pagalbą.

 

Kaip naudoti?

Naudojimas itin paprastas. Tereikia išimti iš išorinės pakuotės ir nuimti abejose kaukės pusėse esančias apsaugines plėveles. Viena kaukės pusė yra kiek grublėta – ją ir reikėtų dėti ant lūpų. Taip kaukė geriau laikysis ir priglus prie odos. Kaukę palaikyti reikėtų bent 10-15min.

Kam šis produktas patiks?

Toms, kurias vargina sausos ir į šerpetojimą linkusios lūpos bei norisi papildomo drėkinimo ar nuraminimo.Tai ypač naudinga tiek prieš tepant matinius lūpų dažus, tiek nuvalius ilgai išliekantį ir kiek odą varginantį makiažą.

Kam jis gali nepatikti?

Toms, kurios pratusios prie itin šlapių veido kaukių ir to paties tikisi iš produkto lūpoms.

Koks kvapas?

Bekvapis.

Kokia tekstūra?

Primena įprastą bioceliuliozinę veido kaukę, tik ne tokia drėgna.

 

Koks pirmas įspūdis?

Žele tekstūros kaukė – lūpų formos ir itin gerai priglunda. Kaukės viduryje yra įpjova, kuri atsiduria tiesiai po apatinės lūpos vingiu, kas visą prisitaikymą tik pagerina. Tiesa, kiek nustebino pačios kaukės sausumas. Tokio tipo veido kaukės yra itin drėgnos, bet ant lūpų tokio šlapumo gal ir ne itin norisi. Ypač jei netyčia prasižioji. Produkto kiekis ant kaukės yra kaip tik toks, kurios užtenka odai nuraminti ir sudrėkinti. Aišku, tikrai rekomenduoju prieš naudojimą lūpų odą švelniai nušveisti – taip efektas bus tikrai geresnis.

2-20180919_214307

3-20180919_214921

bioceliuliozinė kaukė Douglas DOUGLAS ESSENTIAL kaukė lūpoms lūpų kaukė