DOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: DOUGLAS HAIR laikini plaukų dažai

DOUGLAS HAIR Brilliant Color Powder Ball

Kam šis produktas skirtas?

Visoms ir visiems, kurie nori eksperimentuoti su plaukų spalva, bet nesiryžta įsipareigoti vienam įvaizdžiui.

Kuo šis produktas išskirtinis?

Tai makiažas plaukams. Kaip ryte pasidažome akis ir vakare viską nuvalome, tokiu pat principu veikia ir šis produktas. Viskas greita, paprasta ir laikina. Taip kiekvieną dieną gali pasitikti pasikeitęs. Arba per kelias minutes pasiruošti vakarėliui.

 

Kaip naudoti?

Naudojimas itin paprastas. Kreidelę primenanti produktą brauki per pasirinktą sausą plaukų sruogą ir rezultatas pasimato akimirksniu. Dienos pabaigoje viską lengva išplauti įprastu plaukų šampūnu ar net tiesiog paprastu vandeniu.

Kam šis produktas patiks?

Tiems, kas nori kiekvieną dieną atrodyti vis kitaip ir eksperimentuoti su spalvomis. Taip pat tiems, kurie nenori prisirišti prie vieno įvaizdžio.

Kam jis gali nepatikti?

Gali nepatikti tiems, kurie nori viską atlikti labai švariai ir nėra pasiruošę, kad gali išsitepti rankas.

 

Koks kvapas?

Vos juntamas, švelnus, primenantis kreidą.

Kokia tekstūra?

Sausa, primenanti kreidą.

 

Koks pirmas įspūdis?

Spalva tikrai gana ryški ir ji pasimato tik perbraukus plaukus. Labiausiai patiko tai, kaip greitai viskas vyksta. Jokio žaidimo su drėgnomis tekstūromis. Tiesiog perbrauki per sausus plaukus, kiek paskirstai pirštais, jei nori tolygesniu perėjimų, ir viskas. Tereikia minutės, jei ryškini sruogas, ar vos penkių, jei dažai didesnius plotus.

Tiesa, reikia įspėti, kad dažant greičiausiai teks išsitepti rankas, o jei turi ilgesnius plaukus - ir rūbus. Visa tai labai lengvai nusiplauna tiesiog vandeniu, bet jei nori to išvengti, visada gali užsidėti pirštines ar ant pečių užsimesti rankšluostį. 

Galiausiai tai gali tapti labai smagiu žaidimu net vaikams, kurie nori eksperimentuoti. O ir paskutinę minutę pasiruošti Helovino vakarėliui vienas juokas. Kad ir kuriant dabar tokį populiarų Harley Quinn įvaizdį.

1-20181030_081708

2-20181030_082441

3-20181030_082507

Douglas Douglas Hair douglas hair brilliant color nuplaunami plaukų dažai plaukų dažai