DOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: "Lumene Nordic-C Valo Brightening Gel Mask"

LUMENE skaistinamoji veido kaukė

 

Kam šis produktas skirtas?

Visiems kieno oda pavargusi, papilkėjusi, netolygaus atspalvio.

 

Kuo šis produktas išskirtinis?

Unikalia sudėtimi. AHA rūgštys iš laukinių arktinių tekšių acto labai švelniai, bet veiksmingai skaistina odą. Tekšės turi daug vitaminų (ypač vit. C) ir antioksidantų. Dar vadinamos šiaurės apelsinais (toks ir kaukės aromatas- citrusinių vaisių). Raminamąjį poveikį suteikia medetkų žiedų ekstraktas. O arktinis šaltinių vanduo puikiai gaivina ir balansuoja odos pH.

 

Kaip naudoti?

Užtepti ant švarios sausos veido ir kaklo odos storą sluoksnį (išskyrus paakių zoną), palaikyti 5- 10 min. Po to nuvalyti sudrėkinta servetėle ir likučius nuplauti. Naudoti 1- 2 kartus per savaitę.

 

Kam šis produktas patiks?

Visiems, kas nori odos skaistumo ir sveiko švytėjimo.

 

Kam jis gali nepatikti?

Tokių nėra :)

 

Koks kvapas?

 Nuostabus energizuojantis vaisių aromatas.

 

Kokia tekstūra?

Gaivi gelinė (drebučių) tekstūra. Saulėtos geltonos spalvos. Lengva užtepti - sušilusi ant odos puikiai skirstosi.

 

Koks pirmas įspūdis?

Pats pirmas įspūdis - tik atidarius indelį - nuostabus kvapas :). Buvo smagu ja tepti veidą: gaivu, vėsu ir šviežia. Nesijautė jokio dilgčiojimo, kaip pasitaiko nuo kitų produktų su rūgštimis. Mano oda labai plona ir gana jautri. Nusiplovė lengvai. Po šios kaukės oda tapo švelni kaip kūdikio :). Jokio tempimo jausmo. Jau po vieno karto sumažėjo odos paraudimai ir pigmentiniai netolygumai. Net nesitikėjau, kad taip bus. Tad naudosiu ją reguliariai, kai tik norėsiu suteikti odai energijos ir gaivos arba... kai užsimanysiu apelsinų :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Laukinės tekšės