DOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: MARIO BADESCU Silver Powder

Kam šis produktas skirtas?

Riebiai/probleminei odai

 

Kuo šis produktas išskirtinis?

Savo absorbuojamu poveiku. Natūralūs mineralai (kaolinas, kalcio karbonatas, cinko oksidas) ne vien sugeria riebalų perteklių, bet ir mažina odos paburkimą. Taip pat valo užsikimšusias poras bei inkštirus.

 

Kaip naudoti?

Suvilgyti vatos diskelį vandeniu, nuspausti. Su diskeliu paimti šiek tiek miltelių, kad susiformuotų kaukės tekstūra  ir priglausti prie odos. Labiausiai akcentuoti T zoną. Palaikyti 10 min. ir nuvalyti toniku. Labiausiai tinka naudoti rytais - taip sumažina riebalavimąsi dienos bėgyje.

 

Kam šis produktas patiks?

Mišriai/ riebiai problematiškai odai. Nors puikiai tinka ir sausesnei kokiam gyvenimą gadinančiam spuogui lokaliai pakankinti 😊

 

Kam jis gali nepatikti?

Tiems, kas neskiria odai tinkamo dėmesio. Viena priemonė nesusidoros su visomis problemomis.

 

Koks kvapas?

Sudėtyje tik trys mineralai. Daugiau nieko... Nėra pridėtinių kvapų. Kvapas specifinis, primena vaistus 😊

 

Kokia tekstūra?

Tankių smulkių miltelių.

 

Koks pirmas įspūdis?

Šią kaukę naudoja mano vyras😊 Žinoma ne taip reguliariai kaip derėtų, bet efektu labai patenkintas. Jo oda mišri/riebi. Poros švarios, bet kartais iškyla spuogų (ech ta nesubalansuota mityba). Tai tada jau imasi šios kaukės terapijos. Oda ilgiau jaučiasi švari, neblizga. Spuogai apdžiūna ir greičiau nugyja. Taigi, tai priemonė, kurią verta turėti savo kosmetikos lentynoje ar vaistinėlėje 😊

 

 

Laima Kairienė Douglas odos ekspertė

 

mišri oda problematiška oda riebi oda riebios odos priežiūra
Dalyvauk žaidime»

PIRK ir dalyvauk DOUGLAS gimtadienio žaidime

Pirk internetu, registruok pirkimo dokumento numerį ir dalyvauk žaidime. Pagrindinis žaidimo prizas- kelionė dviems į Egiptą. Papildomų prizų vertė daugiau nei 4000 Eur!

Daugiau informacijos »