DOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: mezoterapinis volelis

ECOOKING Derma Roller mezoterapinis volelis

Kam šis produktas skirtas?

Visiems, kas nori namuose efektyviai spręsti tokias odos problemas kaip: raukšlelės, celiulitas, randai, pigmentacija, strijos.

Kuo šis produktas išskirtinis?

Mezoterapinis volelis sudarytas iš daugybės mikroadatėlių (540vnt.). Kompaktiškas dydis leidžia švelniai masažuoti įvairias veido ir kūno sritis. Spaudimo metu oda reaguoja į adatėlių dūrius ir pati pradeda natūralų atsinaujinimą. Toks regeneracinis procesas leidžia sumažinti raukšleles, po truputį naikinti įvairaus tipo randus, skatinama kolageno gamyba.

 

Kaip naudoti?

Patartina voleliu naudotis vakare prieš miegą, nes nuo procedūros oda gali kiek parausti. Svarbu įsiminti, kad vienu metu galima judėti viena kryptimi. Norint volelį pasukti į kitą pusę, būtina aparatą atkelti nuo odos.  

Lengvais judesiais galima masažuoti įvairias veido ir kūno vietas, dekolte sritį.

Tiesa, volelį prieš ir po kiekvieno naudojimo privaloma dezinfekuoti. Tam, kartu su prietaisu, yra parduodama speciali talpa ir nurodyta, kokiomis proporcijomis reikia sumaišyti alkoholį bei vandenį. Voleliu gali naudotis tik vienas žmogus, tad minties apie dalinimąsi su kitu asmeniu geriau atsisakyti.

Kam šis produktas patiks?

Patiks tiems, kurie nori papildomos efektyvios pagalbos odos problemoms spręsti. Volelis ne tik puikiai aktyvina procesus pačioje odoje, bet ir padeda jai sėkmingiau priimti vėliau naudojamus odos priežiūros produktus.  

 

Kam jis gali nepatikti?

Gali nepatikti tiems, kas turi itin jautrią odą ir bijo net menkiausio spaudimo/dūrio jausmo.

Koks kvapas?

Bekvapis.

Kokia išvaizda?

Rankena pagaminta iš patvaraus plastiko, o volelis padengvas vos įžiūrimomis adatėlėmis. Rankena lengvai ir dailiai lenkta. Pats prietaisas parduodamas specialiame dėkle, tad galima būti tikram, kad jis laikomas saugiai ir švariai.

Koks pirmas įspūdis?

Prieš pirmą naudojimą viskas atrodė baugiau nei yra iš tikrųjų. Dūrių net nelabai galima pavadinti dūriais, kadangi tai labiau lengvas smailaus spaudimo pojūtis. Voleliu naudotis lengviau nei lengva. Tiesiog švelniai važinėji po norimas sritis kelias minutes. Tiesa, oda kiek parausta ir tai yra visiškai normalu. Svarbiausia nepersistengti, nespausti stipriai ir kiekvieną kartą keičiant volavimo kryptį prietaisą atkelti.

Pastebėjau, kad po to naudojami serumai ar kremai įsigeria daug geriau. Faktas, po kelių masažų neverta tikėtis akivaizdaus rezultato. Ypač, jei turimos problemos jau yra įsisenėjusios. Vis dėlto, oda kiekvieną kartą bus lyg pabudinama ir pati viską pradės tvarkyti iš vidaus. Mums beliks atlikti savo darbą ir ją apsaugoti iš išorės.

LifeStyle_Vitamin A Serum in capsules_5712350610178_3

derma roller ecooking kologenas mezoterapija mezoterapinis volelis nuo randų Nuo raukšlių nuo strijų odos atsinaujinimas odos atsistatymas veido masažas