Blogas

PatarimaiKaip tinkamai prižiūrėti odą ir užmaskuoti veido raudonį žiemą?

Atėjus žiemai, kartu su dideliais orų pokyčiais ateina laikas keisti ir odos priežiūros bei jos trūkumų maskavimo įpročius. Žvarbiuoju sezonu kone kasdien susiduriame su odą varginančiu šaltu oru, žemu drėgmės lygiu ir dideliu vėju lauke. Šie veiksniai, kaip ir padidinta kambario temperatūra ar karštas dušas, pašalina odai taip reikalingą drėgmę, susilpnina jos natūralų apsauginį barjerą. Staigi temperatūrų kaita skatina kapiliarus susitraukti ir išsiplėsti, todėl veido oda ima rausti.

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: naujos kartos vitamino C galia iš COLLISTAR

Žiema – puikus metas kovoti su odos trūkumais. Ypač, jei pasiryžai pagaliau sukontroliuoti pigmentines dėmes, jas pašviesinti ar net visai panaikinti. COLLISTAR Pure Active Vitamin C linija pasiruošusi padėti!

Naujienų apžvalgaERBORIAN Milk&Peel: lyg naujos odos efektas!

Skaisti, švari, sudrėkinta, tiesiog sveika ir švytinti oda. Juk to siekiame ryte ir vakare atlikdamos savo n-tąjį rutinos žingsnį. Vienoms tas tikslas pasiekiamas lengviau, kitoms, deja, tenka metų metus ieškoti tinkamų priemonių. Jei dabar esi toje kryžkelėje ar tiesiog ieškai veiksmingų ir kokybiškų produktų, stabtelėk – turiu tau kai ką!

Video blog'asStangrumą ir švytėjimą atstatyti padedanti veido odos priežiūros rutina

Žiūrėk trumpą video pamoką ir sužinok, kaip lengvai gali padėti odai susigrąžinti švytėjimą ir stangrumą.

Video blog'asNeigiamą aplinkos poveikį neutralizuojanti veido odos rutina

Padėk savo pavargusiai odai ir padovanok tikrą antioksidantų kokteilį! Žiūrėk video pamoką ir sužinok, kaip padėti grąžinti natūralų odos švytėjimą ir neutralizuoti neigiamą aplinkos poveikį.

Video blog'asŠventinis įvaizdis su Julija

Pasipuošk šventiniu įvaizdžiu! DOUGLAS makiažo ekspertė Julija parodys, kaip atlikti tobulą makiažą. Akcentas - ryškios lūpos, spindinti oda, prikaustantis žvilgsnis. 
 
 

GrožisViskas apie odos priežiūrą žiemą + vertingi patarimai odos jaunystei

Douglas odos priežiūros ekspertė Žydrūnė Miliukaitė (XX) išduoda, kaip prižiūrėti odą šaltuoju metų laiku ir kokios priemonės bei įpročiai mums dovanos jauną, stangrią odą taip ilgai, kaip to norime.

Blogas7 legendiniai kalėdiniai filmai

Geriausi visų laikų kalėdiniai filmai atneš švenčių dvasią į namus. Sąraše puikuojasi ir visiška klasika, ir šių dienų realybę atspindintys šedevrai. Ar visus matėte?

Naujienų apžvalgaHELENA RUBINSTEIN: „Grožis yra jėga, pati svarbiausia iš visų.“

„Grožis yra jėga, pati svarbiausia iš visų.“

Helena Rubinstein

 

Taip kažkada pasakė HELENA RUBINSTEIN, kurios vardą puikiai žino  moterys visame pasaulyje. Taip pavadinta dar praėjusio amžiaus pradžioje jos įkurta, ir šiandien tarp grožio pramonės lyderių esanti kompanija. Šis vardas neatsiejamas ir nuo amžinos moterų kovos už lygias teises. Sakysite, grožis su tuo nesusijęs? Dar ir kaip!

GrožisMergina, kuri neliko nepastebėta

Jau aštuonerius metus „Modilinos“ agentūroje modeliu dirbančios kaunietės Simos (22) gyvenimas primena nuotykių kupiną filmą. Nuo garsių žurnalų fotosesijų, podiumų mados sostinėse, kuriais eina tik išrinktieji, iki keisčiausių girdėtų komplimentų ir romantiškos pažinties su dainininku Justinu Bieberiu.