Blogas

Naujienų apžvalgaLyg muzika užvaldantis PACO RABANNE Lady Million Fabulous aromatas

Naujausias PACO RABANNE Lady Million Fabulous įkūnija energingą, be jokių pastangų į save dėmesį atkreipiančią moterį. 

Patarimai5 patarimai, kaip atgaivinti plaukus pavasarį

Plaukai – vienas iš moters aksesuarų, galintis pakeisti bet kokį įvaizdį. Nors ir žinome, kad plaukų puoselėjimui reikia skirti tiek pat laiko ir dėmesio, kiek veido odos priežiūrai, kažkodėl plaukai dažnai būna pamiršti. To pasekoje tenka rūpintis nusilpusiais, lūžinėjančiais ir išsišakojusiais galiukais. Pereinamuoju sezonu yra be galo svarbu pasirūpinti, kad po šaltos žiemos nusilpę ir temperatūrų kaitos nualinti plaukai spėtų atsigauti ir atėjus šiltiems orams, jie būtų sveiki bei spindintys! Jūsų patogumui DOUGLAS plaukų priežiūros ekspertė Laima Kairienė išskiria 5 pagrindinius patarimus, kurie padės Jūsų plaukams sugrąžinti gyvybingumą ir žvilgesį!

PatarimaiPo ilgos žiemos odai trūksta švytėjimo? Patariame, kaip jį susigrąžinti!

Atraskite švytėjimo suteikiančią odos priežiūros rutiną ir paruoškite savo odą pavasariui. Po atšiaurios žiemos jūsų odą reikia atgaivinti. Toliau pateikiame keletą patarimų.

 

Naujienų apžvalgaMeilės istorija su LANVIN Eclat D'Arpege Sheer

LANVIN puikiai įvaldė meilės kalbą. Per vieną iš subtiliausių jutimų – uoslę, geba atskleisti skirtingus charakterius, nuotaiką, istorijas. Vieną tokių istorijų jie užkodavo ir savo naujajame Eclat D'Arpege Sheer.

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: NANOGEN Keratin Hair Fibres

NANOGEN Keratin Hair Fibres - plaukų efektą sukurianti pudra - skaidulos.

PatarimaiUV spinduliai ir odos pigmentacija – ką turime žinoti?

Kartu su pavasariu pasirodo ir pirmieji, taip laukti saulės spinduliai, kuriais kiekvienas iš mūsų skubame pasidžiaugti. Tačiau derėtų nepamiršti, kad atėjus pavasariui, daugiau dėmesio reikia skirti veido odos priežiūrai ir jos apsaugai. Veido oda labiausiai veikiama aplinkos veiksnių, todėl nepakankamai ar neatsakingai ja rūpinantis galima sulaukti labai nemalonių pasekmių. Veido odos priežiūros ekspertai teigia, kad vienas svarbiausių uždavinių aktyviuoju saulės periodu – tinkamos apsaugos nuo saulės užtikrinimas.

Naujienų apžvalgaPasirūpink galvos oda su DRIU BEAUTY

Rūpinantis plaukais vien tik jų išplauti nepakanka. Dar naudojame įvairias kaukes, aliejus, kondicionierius, apsauginius purškiklius. Galima sąrašą tęsti ir tęsti. Bet ar nepamiršti pasirūpinti ir galvos oda?

Naujienų apžvalgaSusipažink su SENSAI naujienomis

Gelinis veido prausiklis ir veido odos esencija SPF30. Štai tokias naujienas šiuo metu pristato nuostabusis SENSAI. Susipažink!

Unikalūs produktaiDOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: SOL DE JANEIRO kūno kremas

SOL DE JANEIRO Brazilian Bum Bum kūno kremas.

Naujienų apžvalgaTobulas žvilgsnis į pasaulį

Naujasis Lancôme tušas IDÔLE.