DOUGLAS EKSPERTO PASIRINKIMAS: „Sensilis Origin Pro EGF-5 Global Anti-Aging Treatment”

Kam šis produktas skirtas?

Visų tipų odai nuo senėjimo. Skirtas nuo 25 iki 125 m.:)

 

Kuo šis produktas išskirtinis?

Savo unikalia sudėtimi. Šio, odos augimo faktorius turinčio, komplekso kūrėjai gavo Nobelio premiją. Tai patentuota EGF- 5 formulė. Veikliosios medžiagos „užveda“ kolageno ir elastino gamybos procesus, gerina mikrocirkuliaciją, stiprina kraujagysles. Tai totalaus poveikio produktas. Natūralūs ingredientai  puikiai dera su biotechnologijomis. Galima prilyginti PRP procedūrai, tik be adatųJ

 

Kaip naudoti?

Naudoti kaip visus kremus: ant švarios veido ir kaklo odos tepti ryte ir vakare. Lengvai  įmasažuoti.

 

Kam šis produktas patiks?

Patiks tiems, kas mėgsta prabangios tekstūros kremus, kas nori visą dieną jaustis komfortiškai.

 

Kam jis gali nepatikti?

Gelinių tekstūrų mėgėjams.

 

Koks kvapas?

Švelnus gaivos aromatas.

 

Kokia tekstūra?

Prabangi, turtinga ir koncentruota. Reikia labai nedaug. Užtepus ant veido, leisti sušilti ir tada įmasažuoti. Nelieka riebumo jausmo.

 

Koks pirmas įspūdis?

Nustebino laaabai prabangi tekstūra. Kremas sodrus, tirštas, bet puikiai slystantis tepant. Iš pradžių tepiau per daug - tiek kiek kito kremo. Bet šio reikia daug mažiau. Nelieka jokios riebios plėvelės.  Ant jo labai tolygiai dengiasi makiažo kremas. Poveikis irgi ypatingas. Sunaudojus tik pusę indelio, pastebėjau, kad oda pasidarė švelnesnė, sumažėjo pigmentinės dėmės, rytais veidas nebebūna toks „susiglamžęs“. Ne taip greitai parausta išėjus į vėjuotą rudenėlį. Apibendrintai: oda atrodo sveikesnė, stangresnė ir putlesnė. Esu maloniai nustebinta.

 

 

 

douglas eksperto pasirinkimas kremas nuo raukšlių Nuo raukšlių sensilis veido kremas nuo raukšlių