DOUGLAS HAIR: atsinaujinusi ir pasipildžiusi linija plaukams

Skubu pasidalinti nuostabiomis naujienomis! Taip mėgstama DOUGLAS HAIR linija ne tik visiškai atsinaujino, bet ir pasipildė keliomis naujomis linijomis. Dabar kiekviena surasite būtent sau tinkantį produktą. Lengvai, greitai ir kokybiškai.

Atsinaujinęs dizainas

Pirmiausia į akis krenta atsinaujinęs dizainas. Tiesias formas pakeitė aptakiai lenktos ir grakščios.

douglas hair dizainas

Senos pasipildžiusios ir naujos linijos

20180531_091115-001

Dabar DOUGLAS HAIR asortimente yra net DEVYNIOS visai naujos arba atsinaujinusios linijos plaukams. Siūlau sužinoti, kuri jų kokiems plaukams yra skirta. Taip bus lengviau surasti, kas tau labiausiai tiks. Šios linijos tikrai neįpareigoja rinktis vieną konkrečią. Galite miksuoti, jungti ir taip susikurti individualią ir tik tau skirtą priežiūrą


PROTEIN REPAIR – pažeistiems ir silpniems plaukams. Proteinas yra kaip tik tai, ko jiems reikia, kad atsistatytų.

DENSE & STRONGE – itin trapiems ir lūžinėjantiems plaukams, kuriais reikia labai atsargiai rūpintis ir tuo pat metu sustiprinti bei apsaugoti.

EXTREMELY SMOOTH – besišiaušiantiems, besipučiantiems ir banguoti linkusiems plaukams. Kamelijų aliejaus ir vilnamedžių ekstrakto derinys yra kaip tik tai, ko reikia, kad lengvai sutramdytum nepaklusnius plaukus.

GROOM & STYLE – viskas, ko reikia šukuosenai suformuoti. Tiek tiesiems, tiek garbanotiems. Tiek ilgiems, tiek trumpiems. Tiek stipriems, tiek silpniems ar visiškai nepaklusniems. O geriausia – visa tai daro nesulipindamas plaukų.

BRILLIANT COLOR – dažytiems plaukams, kurių spalvą reikia apsaugoti nuo greito išblukimo.

ULTIMATE SHINE – sausiems ar spindesį praradusiems plaukams. Tai ne tik sugrąžins sveiką išvaizdą, bet ir palengvins šukavimą.

TRUE VOLUME – ploniems ir prigludusiems plaukams, kuriuos norisi pakelti nuo šaknų ar suteikti apimties.

WONDERFUL CURLS – banguotiems ar garbanotiems plaukams, kuriems norisi suteikti ryškumo ir aiškiau išreikštų bangų.

DEEP DETOX – nusilpusiems ir užterštiems plaukams bei galvos odai. Detoksikacija ir gilus valymas būtinas ne tik veidui!


Įdomiausi atradimai

Visus produktus aptarti ir pristatyti užtruktų labai labai ilgai, dėl to nusprendžiau susikoncentruoti į tai, kas labiausiai nustebino. Patikėkite, atradimų tarp šių produktų tikrai netrūksta.

PLOVIMAS

DEEP DETOX PURIFYING SCRUB – valomasis šveitiklis galvos odai

20180531_091440-001

Noriu pradėti nuo to, kas mano aplinkoje sukėlė daugiausia diskusijų ir nuostabos. Šitą produktą išbandėme kartu su draugėmis,  išbandė ir mūsų vyrai. Dėl to labai drąsiai galime komentuoti iš įvairių plaukų perspektyvos.  Ir štai šių bandymų rezultatai.

Priemonė yra skaidrios gelinės tekstūros su mažomis baltomis granulėmis. Naudojimas labai paprastas: sudrėkini plaukus, ant šaknų paskirstai produktą ir kruopščiai masažuoji galvos odą.

Rezultatas visiems buvo be galo geras – gaiva ir švara lydėjo ne tik tą pačią dieną, bet ir kelias po to. Tikrai šiek tiek sumažėjo  riebalavimasis, plaukai buvo puresni ir gyvesni nei įprastai. Šio šveitiklio pagrindinė paskirtis – detoksikacija ir balanso atstatymas.  Idealiai tinka tiek vyrams, tiek moterims.

Didžiausia diskusija kilo dėl granulių išplovimo. Turiu perspėti, kad labai ilgų, storų ir sunkių plaukų savininkės gali šiek tiek užtrukti. Joms patariu skalavimo metu plaukus suskirstyti į sekcijas. Tačiau patikėkite, rezultatas to tikrai vertas.

Tiesa, svarbu paminėti, kad po šio šveitiklio išplovimas šampūnu nėra būtinas.

TRUE VOLUME VOLUMIZING JELLY MASK – purumo suteikianti gelinė kaukė

20180531_091752-001

20180531_091825-001

Gelinė kaukės tekstūra anksčiau, bent man asmeniškai, nebuvo matyta. Nors nurodymai sako, kad šį produktą reikia naudoti nuo plaukų vidurio iki galų, tačiau man patinka ją tepti nuo pat šaknų. Nepaisant to, kad kaukė skirta suteikti apimties,  plaukams ji suteikia ne tik purumo, bet ir paklusnumo. Naudoju kiekvieno plovimo metu ir nežadu keisti į nieką kitą.

HAIR PROTEIN CLEANSING BALM ir INTENSIVE CONDITIONER – valomasis balzamas ir intensyvus kondicionierius

20180531_091258-001

Ši linija yra pati mėgstamiausia. Taip buvo tiek su seno dizaino produktais, tiek su naujai pasirodžiusiais. O šie du – CLEANSING BALM ir INTENSIVE CONDITIONER yra absoliučiai mylimiausi.

CLEANSING BALM yra itin švelnus valomasis plaukų balzamas, kuris skirtas sausiems ir pažeistiems plaukams. Man jis idealus ne dėl to, kad skųsčiausi nusilpusiais plaukais, bet todėl, kad man jis padeda švelniai išplauti ir atstatyti plaukus po formavimo karščiu ar stiprios fiksacijos, kas plauką tikrai labai išsausina. Tad vieniems tai gali atstoti šampūną kiekvieno plovimo metu, o kitiems būti kaip puiki terapinė priemonė.

Tuo tarpu INTENSIVE CONDITIONER naudoju kiekvieno plovimo metu. Jei šampūnus galiu keisti, tai šis kondicionierius yra tas, kas privalo būti mano dušo kabinoje. Pagrindinė auditorija vėl yra nukreipta į pažeistų plaukų savininkes, tačiau mano besipučiantiems plaukų galams jis suteikia sunkumo ir paklusnumo. INTENSIVE CONDITIONER tepu ant galų, o VOLUMIZING JELLY MASK tepu nuo šaknų. Taip sukuriu subalansuotą rezultatą, kai viršugalvis atrodo purus, o galai lygūs ir paklusnūs.

ULTIMATE SHINE RINSIG VINEGAR – plaukų skalavimo actas

20180531_091606-001

Be galo unikalus ir nematytas produktas. Bent jau tokioje formoje, kai produkto ieškai ne virtuvėje, o vonioje. Mūsų močiutės ir mamos (o gal ir tu), naudodavo actą plaukų skalavimui. Jis suteikia žvilgesio, pašalina nešvarumus. Su RISING VINEGAR žengiamas žingsnis į priekį ir raudonųjų vaisių actas sujungiamas su mangų ekstraktu. Svarbu pabrėžti, kad ir kvapas ne toks aštrus, kaip paprasto acto.

FORMAVIMAS

GROOM & STYLE SERUM-IN-OIL – aliejinio pagrindo serumas plaukams

20180531_091701-001

Šis produktas turėtų tapti pirmu žingsniu prieš bet kokio tipo plaukų formavimą. Plaukai akimirksniu pamaitinami, tampa lankstesni ir švelnesni.  Ir aromatas tiesiog NUOSTABUS.

EXTREMELY SMOOTH ANTI-FRIZZ LEAVE-IN CREAM ir GROOM & STYLE MATTE MODELING PASTE – glotninamasis kremas ir plaukų modeliavimo pasta

20180531_091324-001

Dvi gana panašios priemonės, tačiau tuo pat metu atliekančios skirtingus darbus.  Modeluojanti pasta fiksuoja, suteikia tekstūriškumo ir tuo pat metu purumo. Tuo tarpu glotninamasis kremas skirtas nepaklusnių plaukų suvaldymui ir glotnumo suteikimui. Taigi vienas tramdo, o kitas papildomai formuoja.

WONDERFUL CURLS CURL SHAPING SPRAY – modeliuojanti purškiama priemonė garbanotiems plaukams

20180531_091343-001

Šis purškiklis skirtas toms, kurios savo banguotus plaukus nori transformuoti į nuostabias garbanas. Apipurški drėgnus plaukus ir formuoji įprastai. Jokių papildomų veiksmų!

Tiesa, aš naudoju ir ant savo tiesių plaukų. Apipurškiu drėgnus plaukus ir arba paglamžau rankomis, kol naudoju plaukų džiovintuvą, arba iš karto naudoju garbanojimui skirtą džiovintuvo antgalį. Susiformuoja lengvos, paplūdimio tipo lengvos garbanos, kurios stebėtinai ilgai išlieka.

Asortimentas tikrai be galo platus, bet neabejoju, kad dabar lengviau jame surasi tai, ko ieškai. Mūsų plaukai – mūsų grožio atspindys. Padėkime jiems sužibėti.

Douglas Douglas Hair garbanotų plaukų priežiūra nepaklusnių plaukų priežiūra pažeistų plaukų priežiūra plaukų aliejus plaukų kaukė plaukų kondicionierius plaukų priežiūra plaukų šampūnas