ECOOKING: virtuvėje gimusi organiška kosmetika

ECOOKING – organiška kosmetika, kuri gimė vienoje Danijos virtuvių. Skandinaviškas minimalizmas, pagarba aplinkai ir itin švarūs ingredientai. Taip žavu, kad net norisi paragauti. Ir visai ne perkeltine prasme.

Trumpa istorija

10-DSC_0873

Ką daryti, jei ilgą laiką nerandi sau tinkamų odos priežiūros priemonių? Tinai Sogaard, ECOOKING įkūrėjai ir savininkei, atsakymas buvo aiškus – belieka norimą rezultatą pasiekti savo rankomis.

Tina, turėdama patirties kosmetikos industrijos srityje, tiesiog savo virtuvėje pradėjo pirmuosius bandymus. Kiekvieną dieną ji maišydavo natūralius ingredientus ir gautus kremus bandydavo ant savo odos. Pirmieji rezultatai netruko pasirodyti.  Ir šie buvo tokie akivaizdūs, kad neliko nepastebėti šeimos narių. Jie vis prašė Tinos odos priežiūros priemonių ir sau. Taip asortimentas plėtėsi, formulės tobulėjo, o svarbiausia - kiekvienas galėjo gauti būtent jo odos problemai spręsti tinkantį produktą.

Nors dabar apie ECOOKING žino ne vienoje šalyje, pagrindiniai principai liko nepakitę:

  • Produktams gaminti naudojami ekologiški ir organiniai ingredientai
  • ECOOKING produktai iki šiol gaminami ir rankomis pilstomi mažoje privačioje gamykloje
  • Dalį produktų net galima valgyti!

ECO (ekologiškas ir organiškas) + COOKING (gaminimas/ruošimas) = ECOOKING

Pakuotės

Pirmiausia, kas krenta į akis, tai kad didžioji dauguma produktų yra stiklinėse pakuotėse. Tai grąžina į senovinių vaistinių ar pirmųjų odos priežiūros priemonių parduotuvėlių atmosferą ir visai produkcijai suteikia papildomo žavesio. O geriausia tai, kad tokias likusias tuščias talpas paprasta rūšiuoti.

Kitas svarbus dalykas – išsamus kiekvieno produkto aprašymas. Tina pasistengė viską smulkiai pateikti tiesiog ant etiketės. Jokių papildomų ieškojimų, kartoninių pakuočių ar instrukcijų.

Na ir ženklinimas. Ant daugelio produktų galite matyti tokį puodo paveiksliuką.

06-DSC_0854

Ką tai reiškia? O gi tą, kad tokie gaminiai nėra toksiški ir gali būti ne tik paragauti, bet ir sąmoningai naudojami maisto ruošime.

Kaip atrasti sau tinkamiausią produktą?

ECOOKING unikalus tuo, kad kiekvienas tikrai drąsiai susikurs tik jam tinkamiausius odos priežiūros priemonių rinkinius. Taip yra ne tik dėl itin plataus asortimento, bet ir pačių produktų paskirties. Dalis jų yra itin universalūs ir lengvai transformuojami. Kita dalis – labai konkrečius poreikius tenkinančios priemonės.

UNIVERSALUMAS

Tikrai labai norėčiau išskirti net kelis itin universalius produktus. Pirmiausia tai – MULTI OIL.

09-DSC_0867

MULTI OIL – itin universalus produktas, kuris tinkamas visai šeimai ir yra lengvai pritaikomas įvairiausioms sritims.

Kam jis tinkamas:

  • Makiažui valyti
  • Odai maitinti
  • Plaukų priežiūrai
  • Skalpo odos būklei gerinti
  • Į vonią lašinti
  • Maišyti su kitais produktais ir taip suteikti jiems stipresnį drėkinamąjį poveikį (pvz kūno losjonui ir kūno kremui)
  • Maisto ruošai

Man šis aliejus taip patinka, kad didesnę jo talpą laikau vonioje ir naudoju prausimuisi, odos bei plaukų drėkinimui, vonios procedūroms, o mažesnės talpos buteliukas stovi ant naktinio stalelio. Kelis lašus užlašinu ant vatos ir nuvalau akių makiažą, o šaltesnėmis dienomis papildau savo kitas veido odos priežiūros priemones. Vienas MULTI OIL drąsiai gali pakeisti visą galybę kitų buteliukų.

07-DSC_0859

Tokių universalių produktų ECOOKING asortimente yra ir daugiau. Pavyzdžiui MULTI BALM ir SALT.

08-DSC_0862

MULTI BALM – universalus balzamas, kuriuo itin didžiuojasi tiek pati kūrėja, tiek bent kartą šį produktą pamėginę žmonės. Itin intensyvus, tirštas ir kiek medų ar vazeliną primenantis balzamas gali būti naudojimas be galo plačiai: sausoms alkūnėms ir kulnams, lūpoms, keliams, rankoms ir nagų odelėms. Rekomenduojama tepti net nudegusias ir vabzdžių įkąstas vietas! Taip ne tik užtikrinsi reikiamą drėkinimą bei regeneraciją, bet ir sumažinsi niežėjimą.

05-DSC_0848

SALT – iš pirmo žvilgsnio atrodytų, kad tai paprasta druska. BET ne visai taip. Pirmiausia ji ypatinga surinkimo vieta bei paruošimu. Danijos rytuose esančioje senovinėje  oloje surenkama ši jūros dumbliu druska. Vėliau ji yra du kartus džiovinama tam, kad išliktų natūralūs vitaminai ir mineralai. Vėliau gautas rezultatas itin smulkiai sutrinamas. Taip į mūsų namus atkeliauja ne šiaip druska, bet turtingas produktas, kurį galimą naudoti vonioms ir vonelėms, šveitimams ir net maisto gaminimui.

SPECIFIŠKUMAS

Dar vienas dėmesio vertas produktas – PEELING MASK. Nors gamintoja neišskiria, kad ši rūgšties pagrindo kaukė būtų skirta tik tam tikram odos tipui, tačiau manau, kad ji tinkamesnė ir reikalingesnė riebios, mišrios arba normalios odos savininkėms. Po naudojimo veidas tampa raudonas, todėl jautriai odai gali būti iššaukta dar aršesnė reakcija.

04-DSC_0844

Ką ji daro? Kovoja su papilkėju, linijomis, spuogeliais ir nuo jų likusiais randais, pigmentacija.

Tik užtepus tikrai jaučiamas dilgčiojimas ir atsiranda jau mano minėtas raudonis. Bet išsigąsti nereikia – jis po gero pusvalandžio visiškai dingsta. O ir rezultatas tiesiog stulbinantis. Poros susitraukia, oda po pirmo karto jaučiasi lygesnė ir švelnesnė.

Beje, jei turite pigmentinių dėmių, dabar pats metas su jomis kovoti. Saulės poveikis jas tik išryškina, tad apniukusios dienos yra pats tas šių nepageidaujamų netolygumų naikinimui.

Na ir aišku, visi kiti šios grupės produktai – serumai. Čia gal labiau norėčiau išskirti vitamino A serumą kapsulėse, kurios puikiai tinka po PEELING MASK nadojimo, tačiau tikrai galėsi išsirinkti, kas labiausiai tinka būtent tavo odai.

DERMA ROLLER

03-DSC_0836

Šitas aparačiukas taip pat jau tavo nepakeičiama mano odos priežiūros dalimi. Veidą juo masažuoju bent kelis kartus per savaitę ir poveikis tikrai akivaizdus. Pirmiausia, ką galima pastebėti – tai daug geriau susigeriantys odos priežiūros produktai. Oda atrodo pilnesnė, labiau švyti, o ir po spuogelių likę randai po truputį nyksta. Tikiu, kad PEELING MASK, vitamino A ir DERMA ROLLER kombinacija iki galo išspręs mano šią, dar paauglystėje atsiradusią, problemą.

Daugiau apie DERMA ROLLER galit pasiskaityti UNIKALIŲ PRODUKTŲ skiltyje arba ČIA.

02-DSC_0835

Rūpintis savo ir savo šeimos oda jau seniai nebuvo taip paprasta.

#foodforyourskin

derma roller ecooking mezoterapija natūrali odos priežiūra Odos priežiūra organinė kosmetika