EISENBERG PARIS: nuo meilės kurti iki prabangios kosmetikos linijos

Gera žinia toms, kas pasiilgo EISENBERG PARIS – jie grįžo! Dar geresnė žinia toms, kurios apie šį ženklą anksčiau nieko negirdėjo, nes dabar turės progą susipažinti ir pamilti jų produktus. Siūlau pasinerti į be galo įdomią jų susikūrimo istoriją ir bent akies krašteliu žvilgtelėti į jų produktus.

Šiek tiek istorijos

1-Capture

Kaip ir kiekvienas garsus ženklas, taip ir šis turi savo unikalią istoriją. Ilgas ir sunkus kelias, ieškojimai, kliūtys ir viską keičiantys atradimai. Nors EISENBERG PARIS žinomas dėl kosmetikos tik nuo 2000-tųjų, tačiau iki to momento įvyko tiek daug, kad net ir sunku įsivaizduoti.

José Eisenberg gimė ir augo Rumunijoje. Apsupti po karinių nuotaikų ir komunistinių normų, Eisenberg šeima jautė be galo didelę meilę liberaliai ir laisvai Prancūzijai. Tas ryšys padarė didelę įtaką ir tolimesniems, tuo metu dar jaunuolio, sprendimams.

Nors José Eisenberg vaikystė nebuvo lengva (teko mesti mokyklą būnant vos 13-kos ir dirbti), jį visada kvietė tikrasis pašaukimas – noras kurti. Tai jį privertė persikelti į Florenciją, kur jis ne tik turėjo galimybę dirbti mados pasaulyje, bet ir sukurti savo studiją bei sėkmingas kolekcijas.

Prieš pat savo 30-tąjį gimtadienį meilė kurti José pasuka visai kita linkme ir nuveda už Atlanto. Jungtinėse Amerikos Valstijoje José Eisenberg pradeda dirbti technologijų srityje. Įkūręs net kelias įmones, kur plėtojo kompiuterių ir operacinės sistemos kūrimą, vis dėlto jis dar kartą kardinaliai pakeičia kryptį.

Sukaupta patirtis ir žinios jį skatino viską sudėti į vieną naują projektą. Taip žingsnis po žingsnio buvo įkurta EISENBERG PARIS.

TRIO-MOLECULAR sėkmė

1-CREME FLUIDE HYDRATANTE

Kosmetikos linijai pradžią davė sukurta ir ištobulinta TRIO-MOLECULAR formulė, kuri ir dabar yra kiekvienoje EISENBERG PARIS odos priežiūros priemonėje. Tai trijų molekulių formulė ir kiekviena jų atlieką skirtingą darbą: regeneruoja, suteikia energijos ir aprūpina deguonimi. Taip buvo išpildytas José noras atrasti amžiui nepavaldžios odos paslaptį.

Dabar asortimente gausu odos priežiūros priemonių, nuostabių parfumerinių šedevrų, o kai kurioms rinkoms siūloma ir dekoratyvinė kosmetika.

Trio-Molecular Moisturising Fluid Cream

1-20180607_210637

Nors grožio pasaulyje EISENBERG yra jau ilgai, tačiau jų odos priežiūros priemones pradėjau bandyti tik po jų sugrįžimo į DOUGLAS lentynas. Vasarai norėjosi kažko lengvo, bet tuo pat metu intensyviai drėkinančio. Dėl to akys nukrypo į Trio-Molecular Moisturising Fluid Cream – drėkinamąjį veido fluidą.

Po beveik mėnesio naudojimo, galiu pasakyt, kad tikrai neprašoviau. Buvo geras tiek pats pirmas įspūdis, džiugino ir ilgalaikis rezultatas. O šį produktą galimą įsimylėti dėl labai daug priežasčių.

TEKSTŪRA – gan tiršta, bet tuo pas metu labai lengva. Vieno paspaudimo užtenka tiek veidui, tiek kaklui. Ant odos atrodo tiesiog tirpsta.

SUDĖTIS – įtraukta garsioji TRIO-MOLECULAR formulė. Oda jau po kelių dienų atrodo gerokai skaistesnė ir drėgnesnė. O komforto jausmas tiesiog pasakiškas. Nesinori nieko nei pridėti, nei atimti.

TINKA KAIP MAKIAŽO PAGRINDAS – kaip ir žada produkto aprašymas, makiažas ant šiuo fluidu padengto veido tepasi gerokai lygiau ir gražiau. Tai idealus variantas visur skubančioms ir norinčioms daugiafunkcinio produkto, kuris darytų daug vienu metu.

PAPILDOMA NAUDA – apsauga nuo laisvųjų radikalų. Tai vasaros metu, kai saulės kiekis ir aktyvumas yra gerokai didesnis, yra itin aktualu.

2-20180607_211014

DIZAINAS – labai prabangus, patogus ir praktiškas. Matinis permatomas buteliukas, ausinis dangtelis su José Eisenberg inicialais, klasikinis juodas užrašas – viskas labai subtilu ir grakščiai prabangu. Tačiau labiausiai patiko technologinis sprendimas. Dievinu produktus su pompomis. Tai itin higieniškas ir patogus pateikimas. O svarbiausia, kad apsaugo produktą nuo sąlyčio su deguonimi ir taip išlaikomos jo geriausios sąvybės. Kitas ne ką prastesnis sprendimas – kylanti buteliuko apačia. Su kiekvienu paspaudimu kyla buteliuko dugnas ir taip nei vienas gramas neliekas nepanaudotas. Pabaigus produktą tikrai nereikės galvoti, kaip čia dabar nugramdyti sieneles ir panaudoti ant jų pasilikusį kremą.

Apie EISENBERG PARIS galima kalbėti ir kalbėti. Visiškai atskiros temos vertas jų aromatų pasaulis, kuris tikrai yra labai įdomus ir išsiskiriantis. Nors dabar tik akies krašteliu žvilgtelėjome į šį ženklą, tačiau vieną garantuoti tikrai galiu – tai tikras kokybės ir prabangos balansas.

brabangi odos priežiūra eisenberg eisenberg paris fluid hidrante veido priežiūra