EISENBERG PARIS pažiba – stangrinamoji veido kaukė

Kiekvieno prekės ženklo asortimente iškyla bent vienas (o dažnai ir daugiau) produktas, apie kurį visi kalba, išskiria ir sako – va, šita priemonė pateisina visus lūkesčius ir yra verta kiekvieno cento. Tokia žvaigždę savo gretose turi ir EISENBERG PARIS. Taigi šį kartą siūlau kartu pažiūrėti, kuo FIRMING REMODELLING veido kaukė taip visus pakerėjo.

Apie patį EISENBERG PARIS jau man yra tekę pasakoti, tai jei įdomu daugiau sužinoti apie šį prekės ženklą, tai galite padaryti ČIA. O istorija tikrai išskirtinė!

EISENBERG PARIS FIRMING REMODELLING veido kaukė

2-DSC_0984

Ką ši priemonė žada?

Paskaičius šios veido kaukės aprašymą, atrodo, kad ji daro viską. Stangrina, atkuria, suteikia skaistumo, grąžina gaivumą ir pasižymi jauninamuoju poveikiu. Vienas įdomesnių pranašumų – teigiama, kad šią priemonę galima naudoti net ir paakių srityje. Tai itin retas dalykas visame veido kaukių pasaulyje.

Pagrindinės sudedamosios dalys

Kas be ko, kaip ir visų EISENBERG PARIS produktų, taip ir šios veido kaukės pagrindas – Trio-Molecular formulė. Būtent ji atsakinga už visų šio ženklo produktų sėkmę ir veiksmingumą.

Taip pat prie šio komplekso jungiasi vitaminas A bei E, vynuogių sėklų aliejus, žaliosios arbatos ekstraktas.

Naudojimo būdai

1-DSC_0977

Nors EISENBERG PARIS labai smulkiai papasakoja apie įvairias naudojimo galimybės, bet jų patarimas tinka ir daugeliui kitų drėkinamųjų, maitinamųjų ar stangrinamųjų veido kaukių.

Greitas poveikis: kaukės laikymas 5 minutes.

Reguliari priežiūra: kaukės naudojimas 1-2 kartus per savaitę laikant bent 15 minučių.

Stangrinamoji programa – šios priemonės išskirtinumas. Norint tikrai akivaizdaus poveikio, FIRMING REMODELLING veido kaukę reikia naudoti apie dvi savaites (8-15dienų) kiekvieną dieną laikant bent po 5 minutes.

Poveikis ir pojūtis

3-DSC_0982

Tempimo poveikį iš tikrųjų jau galima justi nuo pirmos užtepimo minutės. Palaikius 5 minutes oda atrodo atsigavusi, o liečiant jaučiasi, kad ji gerokai tolygesnės tekstūros. Tuo tarpu palaikius bent 15 minučių tiek veido, tiek dekolte oda ne tik jaučiasi, bet ir atrodo stangresnė bei skaistesnė.

Buvo smalsu šią kaukę išbandyti ir paakių srityje. Ten užtepiau tikrai labai ploną sluoksnį ir rezultatas stebėtinai patiko. Jokios apkrovos, tik pailsėjusi ir stangri oda.

Noriu atkreipti dėmesį, kad pati tekstūra lengvai kremiška, jos viduje galima matyti (ir justi) inkapsuliuotas daleles. Neišsigąskite, tai vitaminas A ir E. Dengiant veidą tos kapsulės sprogsta ir įsilieja į bendrą tekstūrą.

Ši veido kaukė nors ir pristatoma kaip stangrinanti, bet tinka tikrai ne tik brandžiai odai. Produktas tarsi užpildo netolygų reljefą, todėl vėliau dengiamas makiažas atrodo gerokai dailiau.

eisenberg eisenberg paris remodeling mask stangrinamoji veido kaukė stangrinanti kaukė veido kaukė