EISENBERG START – kova su taršos poveikiu miesto ritmu

Niekas jau neabejoja miesto taršos poveikiu odai. Labai svarbu ne tik apie tai žinoti, bet ir atitinkamai kovoti.

EISENBERG savo asortimente turi START liniją, kuri idealiai tinka jaunam, skubančiam miesto žmogui. Šiuose produktuose dominuoja du esminiai ingredientai: paprastojo purslano ir moringos sėklų ekstraktai.

Paprastojo purslano ekstraktas – veikia kaip antioksidantas, kovoja su laisvaisiais radikalais, drėkina ir kuria apsauginį sluoksnį.

Moringos sėklų ekstraktas – giliai valo ir tuo pat metu padeda saugotis nuo žalingo aplinkos poveikio.

VALYMAS

Bet kuri teisinga odos priežiūros rutina prasideda nuo kokybiško odos valymo. Prieš renkantis produktą reikia sau labai aiškiai įsivardinti, kokią odą turiu ir kokie yra jos poreikiai.

START Clean Mousse

Valomosios putos

Riebiai/mišriai odai

Giliai valo nešvarumus, sutraukia poras, bet tuo pat metu išlaiko drėgmės balansą ir neišsausina odos. Tai labai teigiama savybė, nes paprastai būtent dėl sausinančio poveikio putos rekomenduojamos išskirtinai riebios odos savininkėms.

START Pure Micellar Water

Micelinis vanduo

Visų tipų odai

Šalina makiažą ir kitus nešvarumus. Valo ir drėkina tuo pat metu. Dar daugiau – sukuria lyg apsauginę plėvelę ir taip saugo odą nuo aplinkos taršos poveikio.

Tobulas duetas mišrios odos valymui. Micelinis vanduo tikrai labai greitai ir kokybiškai pašalina makiažą. Tiek nuo akių, tiek lūpų, tiek veido. Tuo tarpu putos puikiai tinka antram valymo etapui, kuris ne tik iki paskutinio lašo pašalina makiažo likučius, bet ir padeda kontroliuoti sebumą.

START Balansing Cleansing Mask

Valomoji balansuojanti veido kaukė

Riebiai/mišriai odai

Joks veido valymas nėra iki galo išbaigtas, jei jame neįtraukta valomoji veido kaukė. O kai ją galima naudoti keliais būdais, laimi visi.

Kuo pirmiausia „užkabino“ šis produktas, tai kad net ir ilgai laikoma ant veido, ji nedžiūna, nekietėja ir sausėdama nepradeda traukti veido odos. Tai valomoji kaukė, tačiau užsitepus suteikia drėkinamosios jausmą. Ir iš tiesų ji ne tik šalina nešvarumus, traukia poras ir suteikia matiškumo, bet taip pat suteikia drėgmės. Dėl to ją naudoti drąsiai gali ir sausesnės odos savininkės. Tiesiog joms produktą laikyti pakaks iki 10min.

DRĖKINIMAS

Ne kartą esu sakiusi, kad net ir riebiausiai odai yra būtinas kokybiškas drėkinimas. Dažnai net yra klaidingai manoma, kad ant veido greitai pasirodantys riebalai nusako odos tipą. Pasitaiko, kai taip oda pati kovoja su drėgmės trūkumu.

SMART Anti-Pollution Defence

Drėkinamasis veido fluidas

Labai lengvas, labai skalsus ir labai gerai įsigeriantis. Riebiai odai jo ir vieno visiškai pakaks, tuo tarpu sausos odos savininkės šį produktą galėtų naudoti kaip serumą. Didelis šio fluido pliusas – jį galima naudoti ir paakių zonoje.

Šis produktas puikus savo jėga kovoti su tarša. Ne tik tarsi sukuria apsauginį šydą, bet ir turi antioksidacinį poveikį. Drėgmė ir apsaugą. Tiek dieną, tiek naktį. Visiems odos tipams, visoms odos zonoms.

APSAUGA NUO SAULĖS

Kai pradedame kalbėti apie aplinkos daromą poveikį odai, saulė labai reikia prie to prisideda.

Laba dažnai pamirštame, kad nuo jos reikia saugotis ne tik vasarą prie jūros. Primenu, kad apsauginis kremas nuo saulės turėtų įsilieti į kasdienę odos priežiūros rutiną ir ten įsitvirtinti visais metų laikais. Tai gera prevencija tiek nuo ankstyvo odos senėjimo, tiek nuo laisvųjų radikalų daromos žalos.

 

 

Tapk geriausia savo versija!

Viktė

antioksidantai drėkinimas eisenberg eisenberg paris