EKSPERIMENTAS: L‘BIOTICA ACTIVE LASH ( I dalis)

Tai ne šiaip apžvalga, tai – tikras eksperimentas. Mano tikslas – išbandyti blakstienų ir antakių augimą skatinantį serumą L‘BIOTICA ACTIVE LASH.

Kas yra L‘BIOTICA ACTIVE LASH?

20161107_221044

L‘BIOTICA ACTIVE LASH – serumas,  skirtas skatinti blakstienų ir antakių augimą. Ir štai ką žada produktas:

„Dėl aktyviosios serumo sudedamosios dalies blakstienos sparčiau auga, yra efektyviai saugomos, kad neiškristų, be to, pailgėja jų augimo fazė. Tai suteikia įspūdingą gražių, ilgų ir natūralių blakstienų efektą jau po 30 dienų reguliariai naudojant serumą.

Papildomos ACTIVE LASH sudedamosios dalys: keratinas padeda dar labiau stiprinti blakstienas – didina jų apimtį ir atsparumą, pantenolis daro atkuriamąjį ir maitinamąjį poveikį plauko sandarai, argininas skatina blakstienas augti.“

Skamba gražiai, tiesa? Na bet geriau pačiai pabandyti ir įsitikinti, ar šie pažadai gali virsti realybe.

Kaip vyks eksperimentas?

Reguliariai, t.y., kiekvieną vakarą, bandysiu šį serumą ir su jumis pasidalinsiu rezultatais. Pirmieji jų turi pasirodyti jau po mėnesio, o galutiniai po 2-3 mėnesių – maždaug tokiam laikui turi užtekti pakuotėje esančio produkto.

Etapus stengsiuosi įamžinti nuotraukose. Mano natūralios blakstienos yra labai šviesios, tad tam, kad plaukeliai geriau matytųsi, blakstienas padengsiu plonu tušo sluoksniu. Tas pats tušas bus naudojamas visose nuotraukose, tad užtikrinu sąžiningus rezultatus.

PIRMA DIENA

20161107_220905

Juodas prabangus įpakavimas primena papuošalų dėžutę. Magnetinis dangtelis, viduje besikartojantis produkto pavadinimas, dailiai įdėta instrukcija ir pats buteliukas – viskas subtiliai apgalvota ir suderinta. Tikrai nustebino pakuotės kokybė ir elegancija, ypač kai kaina tokia prieinama.

20161107_221147

Buteliukas primena tušą, tačiau pats šepetėlis visai kitoks. Produktu reikia padengti blakstienų ir antakių šaknis, o ne tepti per visą plauko ilgį, tad tam specialiai sukurtas ir teptukas.  Gale esanti plunksnelė yra itin plona ir lanksti, tad paprastas naudojimas garantuotas.

Mano blakstienos šiuo metu yra gan silpnos. Ilgiu skųstis negaliu, tačiau po blakstienų priauginimo maniškės liko ganėtinai retos.

Pirštai sukryžiuoti, pradėkime ilgą ir daug kantrybės reikalaujantį procesą!

PO MĖNESIO

po men-001

Pirmus rezultatus pajutau ganėtinai greitai. Blakstienos neužaugo per naktį, bet jos akivaizdžiai stipresnės. Gal iš pirmo žvilgsnio nuotrauka neperteikia ryškaus skirtumo, bet pažiūrėkite į šaknis. Jos gerokai tankesnės. Ilgis nepasikeitė, bet augantys nauji plaukeliai tikrai suintensyvino žvilgsnį

Esu apsėsta šio serumo, norisi jį naudoti ir naudoti. Savaitgaliais, kai visą dieną esu be makiažo, produkto tepu tiek ryte, tiek vakare. Meluočiau, jei tikinčiau, kad nepraleidau nei vieno vakaro, bet palaipsniui tai tapo tam tikru ritualu, kurį privalu atlikti. Jei esate tokios pat užmaršuolės, kaip aš, patariu visas vakare naudojamas odos priežiūros priemones laikyti šalia. Tokiu būdų blakstienų serumas labai natūraliai įsiliejo į kasdienę rutiną.

Naujos blakstienos auga ir nekantrauju, kol jų ilgis pasieks ilgiausią tašką. Kol kas rezultatas atrodo daug žadantis.

Laukite tęsinio...

active lash auginantis blakstienų serumas serumas blakstienoms tankios blakstienos
Registracija žaidime »

Laimėk elektrinį paspirtuką arba kitus EISENBERG prizus!

Pirk 2 ar daugiau prekės ženklo EISENBERG "START" linijos produktų, registruokis
ir laimėk: vieną iš 2 elektrinių paspirtukų KUGOO ES2, vieną iš 3 EISENBERG "START" linijos rinkinių arba vieną iš 20 EISENBERG "START" linijos produktų!

REGISTRUOKIS »