ERBORIAN: nepriekaištingos odos paslaptys iš Korėjos

Korėjiečių moterys ir merginos visada išsiskyrė savo tobula ir tiesiog nepriekaištinga oda. Kas nenorėtų visada atrodyti būtent taip? Dabar tai pasiekti pasidarė dar lengviau, nes pagaliau mus pasiekė ERBORIAN – grožio skleidėjai tiesiai iš Korėjos.

Korėja ir nepriekaištingos odos paslaptys

Galima būtų pagalvoti, kad korėjietės tokią dailią, lygią ir švytinčią odą turi dėl genų, naudojamos išskirtinės kosmetikos ar dažnai daromų procedūrų kosmetologijos kabinete. Tiesa ta, kad viskas daug paprasčiau ir tas spindesys yra pasiekiamas kiekvienai mūsų. Ko reikia? Atsakingai laikytis odos priežiūros ritualų.

ĮDOMUS faktas: korėjiečių grožio ritualą sudaro nuoseklus 7-12 odos priežiūros priemonių naudojimas.

ERBORIAN

Viso ekrano užfiksavimas 2018.11.28 230423

7-12 produktų naudoti daugelis mūsų neturime nei laiko, nei galimybių. Ir čia į pagalbą ateina ERBORIAN. Suprasdami korėjietiškos odos priežiūros ritualo sudėtingumą, jie sukūrė produktų linijas, kurių tikslas – sutrumpinti procesą neprarandant to paties efekto.

ERBORIAN grožio ritualas susideda iš trijų etapų: odos valymo, odos stiprinimo ir odos tobulinimo. Siūlau trumpai susipažinti su kiekvienu jų. Tai padės ne tik pamilti naujus produktus, bet ir geriau pažinti savo jau susikurtą odos priežiūros rutiną bei ją patobulinti.

ODOS VALYMAS – DETOKSIKACIJA

valymas

Kiekvienos odos priežiūrai tiesiog būtinas kokybiškas valymas. ERBORIAN tai itin pabrėžia ir šį procesą dar skirsto į dvi dalis:

  • Makiažo valymas su aliejinio pagrindo produktais
  • Odos valymas su vandens pagrindo produktais

Svarbu nepamiršti bent kartą per savaitę naudoti odos šveitiklį. Tai ne tik padės pašalinti negyvąsias odos ląsteles, bet ir skatins odos regeneracinius procesus.

Svarbi produktų sudedamoji dalis – medžio anglis.

ODOS STIPRINIMAS

boost

Paprasčiau tariant, tai yra drėkinimas ar maitinimas naudojant veido serumą, kremą ir pan. Priklausomai nuo odos tipo, pasirenkamos visokeriopus poreikius patenkinančios priemonės:

  • Veido serumas
  • Veido kremas (dieninis ir naktinis), kuris sustiprina naudojamo serumo veikimą
  • Veido kaukė

Svarbios produktų sudedamosios dalys: bambukas, japoniška citrina, ženšenis.

ODOS TOBULINIMAS

bb

Odos tobulinimas – paskutinis ERBORIAN siūlomas gražios odos etapas. Kaip jau galima nuspėti, jo paskirtis pagerinti išvaizdą. Skirtumas tas, kad čia tai bandoma padaryti nepastebimai ir sukurti antros odos įspūdį. Jokio kaukės efekto ar  storo sluoksnio makiažo pagrindo. Tik lygi, švelni, skaisti ir tiesiog sveikai atrodantis veidas.

ERBORIAN odos tobulinimui siūlo BB ir CC produktus. Esu tikra, kad tiek apie vieną, tiek apie kitą produkto tipą tikrai teko girdėti, o gal ir susidurti. Tačiau kuo ypatingi ERBORIAN?

Pirmiausia kremų pasirinkimas tikrai platus. Jų yra ne tik veidui, bet ir paakiams. Viskas sukombinuota taip, kad ne tik tobulintų išvaizdą, bet ir atliktų apsauginę funkciją, gerintų jos būklę. Tai lyg lengva dekoratyvinės priemonės ir veido kremo junginys.

ERBORIAN CC kremas

20181128_225212

Na ir pabaigai pasilikau vieno pastaruoju metu bandyto produkto pristatymą. Nors iš principo nesu didelė BB ar CC kremų gerbėja, bet šis man tikrai padarė įspūdį.

Pirmiausia, tai nepriekaištingas kiekvienos dienos kremas. Šiek tiek palyginama spalva, o oda įgauna labai sveiką, drėgną spindesį. Taip, didesnių trūkumų produktas neužmaskuoja, bet bendras vaizdas ir jausmas tikrai pagerėja.

Gerai tai, kad visam veidui ir kaklui padengti užtenka labai nedidelio produkto kiekio. Net ir pasirinkus 15ml talpą, jos užteks gana netrumpam laiko tarpui.

Tik išspaudus, kremas atrodo baltas (kaip ir dauguma BB ar CC kremų). Masažuojamas jis pradeda keisti spalvą ir prisitaikyti prie odos.

20181128_225356

20181128_225414

20181128_225442

20181128_225533

Papildomi privalumai:

  • Apsauga nuo saulės SPF25
  • Intensyvus drėkinimas
  • Neišryškina raukšlelių ar sausų veido vietų.

Jei norisi didesnio maskavimo ar fiksavimo, visada ant viršaus galite naudoti kitas dekoratyvines priemones. Papildomai pamaskuoji netobulumus, užfiksuoji T zoną (ypač jei turi riebesnę odą), ir esi pasiruošusi dienai. Gaivi, švytinti ir lyg be makiažo.

bb kremas cc kremas erborian korėjietiškas grožis odos detoksikacija odos priežiūros ritualai tobula oda veido priežiūra