FILORGA - SPINDINTI ODA BE JOKIŲ FILTRŲ!

Kiekvienos moters svajonė yra atsikratyti raukšlių, porų, raudonio ir visų kitų veido odos netobulumų. Mūsų vartotojiškame pasaulyje, kur socialinė medija yra aktualiausias dalykas, moterys yra tiesiog priverstos atrodyti gerai, o savęs pateikimas tapo svarbiausia saviraiškos priemone. Vardan grožio ir tobulumo kulto moterys yra pasiryžusios baisiausioms operacijoms, injekcijoms, grožio procedūroms, kad tik tūrėtų savo išsvajotą kūną. Tačiau tobula oda - tai ne puikus selfis su kelioliką filtrų. Tam, kad moterys atrodytų tikros, FILORGA sukūrė "Oxygen-Glow" liniją. Naudojant šią liniją jūsų oda tiesiog spindi bet kokiame apšvietime, bet kokioje aplinkoje.

FILORGA - tai prancūzų kompanija, kuri specializuojasi estetinės medicinos srityje, kompanijos kuriamos priemonės stabo odos senėjimą, išsaugo jaunatvišką, sveiką išvaizdą. Kai mano vonios kambaryje nugulė FILORGA "Oxygen-Glow" linija labai apsidžiaugiau, nes apie šią kompaniją teko girdėti tik gerus atsiliepimus. Tikriausiai visos jau žinome, jog norint rūpintis savo veido oda reikalingos minimum trys - keturios priemonės. FILORGA siūlo keturis žingsnius link tobulos odos

pagrindine

"Oxygen-Glow (Clean)" - detoksikuojantis prausiklis veidui. Valomosios medžiagos krupščiai pašalina net vandeniui atsparų veido bei akių makiažą ir nešvarumus. Niacinamidas apsaugo nuo žalingo aplinkos poveikio. Šis prausiklis intensyviai mažina pilkšvumą, sausumą, netolygų atspalvį, prisotina deguonimi, drėkina. Iš tiesų šis prausiklis negraužė mano akių, nors jos labai jautrios, legvai nuėmė makiažą. Kvapas labai švelnus, beveik nejačiamas.

024

Antras žingsnis - tai kaukė, kurią pamilau iškarto. "Oxygen-Glow (Mask)" greito poveikio odos kaukė. Nemėgstu laikyti kaukių ant savo veido po pusvalandį, tad skubančioms ir visą laiką lekiančioms, tai puikus sprendimas. Žėrinti kreminė kaukė suteikia pilingo efektą, skatina ląstelių atsinaujinimą, pašalina odos papilkėjimą, suvienodina jos toną ir atkuria švytėjimą. Ši kaukė prisotina odą deguonimi, o pojūtis ją užsitepus tarsi šalčio bangos glostytų veidą ir ji iš tikro kvepuotų. Nusiplovus ją - veidas švyti, tarsi padengtas rožiniu sluoksniu. Efektas matosi iš karto.

025

Trečias žingsnis - "Oxygen-Glow (Eyes)" - spindinčių akių kremas. Jis suteikia žvilgsniui spindesio ir gaivumo, intensyviai drėkina. Pašalina paburkimą ir patamsėjimus. Su paakių kremais visada turiu problemų, retas man tinka, jie man visada graužia, mat turiu jautrią odą. Kas nuostabiausia, šis FILORGA kremas nei graužia, nei alergizuoja, ideliai tinka ir labai jautrios odos savininkėms.

023

Paskutinis žingsnis - vienas maloniausių, be kurio apseiti tiesiog neįmanoma, tai - "Oxygen-Glow" gražios odos kremas. Tirpstančios kreminės konsistencijos kremas akimirksniu drėkina ir minkština odą, suvienodina jos spalvą. Oda tampa dar skaistesnė ir lygesnė. Jis tarsi prisotina odą deguonimi, todėl oda švyti. Hialurono rūgštis drėkina ir mažina dehidrataciją. Kvapas šio kremo nuostabus, ne per daug įkyrus, puikiai tinka ir kaklo sričiai. Įspūdis toks, jog visa linija tarsi prisotinta švytinčiomis perlamutro dalelėmis, dėl to veidas visada spindi.

020

Man rodosi, kad žmonės jau atsikando dirbtinumo, pripustų lūpų, tobulos įdegios odos, o dabar vertina natūralumą, kad oda tiesiog švytėtų ir būtų sveika. Graži oda - tai sveika oda. Esu įsitikusi, jog FILORGA tai ir siūlo. Pamirškim gausų makiažą, "Instagramo" filtrus ar kitas moteriškas gudrybes, o tiesiog turėkime nuostabią, skaisčią ir gaivią veido odą kartu su FILORGA.

Filorga Oxygen Glow oxygen glow clean oxygen glow cream oxygen glow eyes oxygen glow mask