Gaivūs pavasario vėjai iš ORIGINS

Pavasaris džiugina ne tik po truputį bundančia gamtą, bet ir kosmetikos naujienų gausa. Jų gretose stovi ir ORIGINS su tikrais gaivos gūsiais tavo nepriekaištingai odos priežiūrai.

Original Skin™ - spindinčios odos garantas

ORIGINS jau kurį laiką savo asortimente turi  Original Skin™ liniją, kuri skirta papilkėjusiai odai atgaivinti ir sveikam spindesiui sugrąžinti. Dabar šį linija pasipildė dar keliais produktais, kuri skirta visapusiškai priežiūrai.

20180310_235434_032

Spindesio paslaptis – ožkarožė

Ožkarožė nuo senų laikų yra naudojama liaudies medicinoje. Iš jų verdamos arbatos tiems, kas turi virškinimo problemų. Taip pat naudojama kaip nervų sistemą raminanti priemonė. Esu tikra, kad daugelis jūsų esate ją matę, o gal ir naudoję, mūsų miškuose ir laukuose. Tai žolinis augalas, kuris žydi mažais melsvai violetiniais žiedais ir daugeliui atrodo kaip paprasta laukinė gėlė.

Webp.net-gifmaker (19)

ORIGINS savo produktams gaminti naudoja Kanados laukuose augančias ožkarožes. Buvo pastebėta, kad jos sugeba išgyventi net ekstremaliomis sąlygomis ir vienos pirmųjų iš augalų atsigauna po gaisro ar sausros. Gilesni tyrimai ir ieškojimai leido šį augalo gebėjimą pritaikyti odos priežiūroje ir taip jai grąžinti sveiką spindesį.

TRYS BŪDAI SUSIGRĄŽINTI ODOS SPINDESĮ

Original Skin™ Cleansing Makeup Removing Jelly

20180310_235721

Spindinti oda – švari oda. Šis gelinis veido prausiklis yra labai švelnus ir pašalina bet kokio tipo nešvarumus (taip pat ir makiažo likučius). Oda lieka švelni, minkšta ir nuraminta. Tikrai drąsiai galiu sakyti, kad jis gali patikti bet kokio odos tipo savininkei. Prausiklis pataiko į tikrą aukso viduriuką, kai sausai odai suteikiamas komfortiškas švelnumas, o riebiai/mišriai – neapsunkintas švaros pojūtis.

Gelis švelniai putoja, tad jei turite veido valymo aparatą, išmėginkite juos kartu. Rezultatas tikrai stulbinamai geras.

Original Skin™ Matte Moisturizer with Willowherb

20180310_235640

Drėkinamasis veido kremas yra labai tirštos gelinės tekstūros, kuris man šiek tiek primena šerbetą. Kremas tirštas, bet nėra riebus ir labai netikėtai transformuojasi ant odos.

Iš pradžių tepasi kaip labai tirštas serumas. Po truputį masažuojant jis tampa permatoma, šilko švelnumo plevele. Dar kelios akimirkos ir ant viršutinio odos sluoksnio net nesijaučia jokio lipnumo ar sunkumo. Kremas įsigeria, drėkina iš vidaus, bet pati oda atrodo matinė. Gamintojas šį produktą pristato kaip tinkantį visiems odos tipams, bet jaučiu, kad dehitratuotai ar sausai odai tai nebus tai, ko tikimasis, arba labiau tiks šiltuoju metų laiku. Visgi mišrios ar riebios odos savininkės garantuotai negalės šia priemone atsidžiaugti. Drėkinama, bet tuo pat užtikrinamas matinis efektas, sutraukiamos poros.

Naudojimo galimybės:

Sausa/ dehitratuota oda: labiau patiks naudoti kaip makiažo bazę ant savo įprastos odos priežiūros rutinos. Arba šiltuoju metų laiku, kai odai norisi tik ko nors lengvo.

Mišri/ riebi/ normali oda: tiks visoms tiek kaip pagrindinis kremas, tiek kaip makiažo bazė.

Original Skin™ Pore Perfecting Cooling Primer

20180310_235508

Tai labiausiai jaudinantis produktas iš visų naujienų. Jis kitoks, nematytas, įdomus tiek savo forma, tiek tekstūra, tiek suteikiamu efektu.

Tai poras sutraukianti ŠALDANTI makiažo bazė. Kai sakau šaldanti, tai tikrai tokia ir yra. Nors produkto aprašyme pabrėžiamas porų sutraukimas, tačiau man labai patiko tas šoko efektas. Oda iš karto atsigavo, pabudo, šaltis sumažino po nakties buvusį paburkimą. Nustebino tekstūros virsmas iš sproginėjančių putų į šilkinį pienelį. Oda tapo akivaizdžiai lygesnė ir švelnesnė, poros tapo mažiau pastebimos, o pati oda tikrai įgavo daugiau gyvybės.

Webp.net-gifmaker (21)Webp.net-gifmaker (20)

Produktas taip turi šiek tiek pigmento, todėl puikiai įsivaizduoju, kaip karštą vasaros dieną naudoju tik jį vieną. Oda atgaivinama, o atspalvis švelniai suvienodinamas. Skirtingai nei kremas, ši makiažo bazė tikrai tiks kiekvienam odos tipui.

Tik nepamiršk prieš naudojimą gerai sukratyti!

Laikas suspindėti!

#origins #originalskin

drėkinamasis veido kremas glow makiažo bazė original skin origins švelnus veido prausiklis veido prausiklis