-20% YVES SAINT LAURENT ir BIOTHERM perkant už 29 € TIK ŠĮ SAVAITGALĮ!

GISADA - šiuolaikinė elegancija ir šveicariška kokybė

Kas jums yra dieviško aromato kombinacija? Tokios brandžios, turtingos žaluma, gėlių žiedais ir prinokusiais vaisiais? Kvepiančios ryškiai kaip rožė? O gal švelniai žydinčių sodų gėlėmis? Saldžiai ir sodriai lyg uogienė?

 

GISADA AMBASSADORA - aromatas nuostabus tuo, kad visos natos sumaišytos, subalansuotos, jų negali išskirti, visai kaip vasara: nuostabiai turtinga savo sodriais kvapais.

Kokia ta vasaros ir rafinuotumo ambasadorė?

Vaisinis saldumas susitinka su prabangiai švelniomis natomis,  sukurdamas kvapnų duetą - tai mėlynės ir mandarinai. Jazminai ir apelsinų žiedai suteikia kvepalams sodrumo. Vanilė, muskusas ir sandalmedis pabrėžia visumą, užplūstančia malonia šiluma. Kašmyro mediena ir cukraus pudra savo ekstravagancija suteikia subtilų derinį. 

Tai prašmatnumas kasdien, elegancija, tikras perlas, kai norisi įvaizdžio efekto!

Viršutinės natos: mėlynės, rožiniai pipirai, mandarinai, našlaičių lapai

Vidurinės natos: apelsinų žiedai, jazminai, kašmyro mediena ir frezija

Bazinės natos: vetiverijos, sandalmedis, muskusas, vanilė ir cukrus

 

GISADA AMBASSADOR MEN - kvapas viliojantis, ilgai išliekantis. Tvankus, kaip vasaros naktis.  Jaudinančiai patrauklus, nes jame persipina vaisinis atogrąžų saldumas, su šiltu aštrumu, bet tuo pačiu išlieka aromatingai šviežias ir žemiškas.  

Pradžia labai gaivi: šilta, šalta ir saulėta. Su obuoliu, kardamonu ir mandarinu. Aromatas skleidžiasi su nuostabia  nata- mangu. Tai sultinga, gaivu ir gyva...

Lyg saldus kokteilis, kviečia kvepėti puošniai ir būti pastebėtam. Išdžiūvęs svaigina samanų, lengva vanile ir šiltos vetiverijos šleifu.

Ši kompozicija išreiškia vyrišką elegantišką stilių, kvapas tinka pasimatymų vakarui, vakarėliams ir vestuvėms. Arba tiesiog, kai norite suvilioti....

Viršutinės natos: obuolys, kardamonas, žaliasis mandarinas, našlaitės.

Vidurinės natos: mangai, juodieji pipirai, levandos, pačiuliai ir bijūnas.

Bazinės natos: vanilė, vetiverijos, gintaras, tiko mediena, ir samanos.


 

GISADA NAMAI 


 

Gisada istorija pirmą kartą prasidėjo Ciuriche, kaip dviejų brolių svajonė 2013m. Jų tikslas buvo išreikšti savo aistrą kvepalams nauju būdu, kartu bendradarbiaujant su žinomais kvepalų kūrėjais turinčiais aiškią viziją. Jie simbolizuoja modernią eleganciją ir šveicarišką kokybę. Gisada kvapai pasižymi tiek tikslumu, tiek balansu - savybėmis, kurias išreiškia itin kruopščiai sukurti produktai.

Jausmingi ir paslaptingi, tačiau pasižymintys elegancija, aiškumu ir gaivumu, patys kvapai yra charakteringos, įspūdingos kompozicijos, pagamintos iš aukščiausios kokybės ingredientų.

Visada siekiant tobulos pusiausviros, šie nesenstantys, išskirtiniai gaminiai, pagaminti Šveicarijoje, atspindi šveicarišką kokybę, meistriškumą ir tikslumą visais aspektais.


 

aromatai moterims aromatas medienos aromatas moterims aromatas vyrams jausmingi aromatai